Akrep Burcu Erkeğini Süründürmek

akrep burcu erkeğini süründürmek, akrep burcu erkeğini pişman etmek, akrep burcu erkeğine haddini bildirmek, akrep burcu erkeğinin hassas noktaları, akrep burcu erkeğini üzmek, akrep erkeğini kırmak

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeğini Süründürmek

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 06 Eki, 22:49

Resim

Akrep Burcu Erkeğini Süründürmek

Canınızı yakan insanın akrep burcu olduğunu öğrendiniz ve O’nu süründürmek istiyorsunuz. Akrep burcu erkeğini yaptıklarına pişman etmek, akrep burcu erkeğinden intikam almak, haddini bildirmek istiyorsunuz. Canınızı yaktığı kadar siz de O'nun canını yakmak istiyorsunuz. Peki akrep burcu erkeğini nasıl süründürebilirsiniz? Bu çok kolay olmayacaktır. Çünkü akrep burcu insanları diğer tanıdığınız insanların aksine “sürekli dönüşüm” içerisinde olan bir insandır. Yani yok oluş – varoluş evrelerini sürekli tekrar ederler.

Atacağınız adımları akrep burcu erkeğini tanımadan atarsanız sonuçta yaşayacağınız acıların katlanmasından öteye geçemezsiniz. O ise yaşadığı her acı ile dönüşümüne devam ederek "herşeyi unutur gider"

Akrep Burcu Erkeği Dönüşüm ve Yalnızlık

Yalnızlığı sevmelerinin nedenlerinden biri de içsel dönüşümleridir. Yalnızlıkları küçük “yok oluş – varoluş” larıdır. Size yaşattıklarını yaşattığınızda eğer olgunlaşma evresinde olan bir akrepse bu onun için “gelişim evrelerinden” bir parça gibi gelecek ve size göre “sadistçe hazlar” alacaktır.

Akrep burcu erkeğini süründürmek sandığınız kadar kolay olmayacak, öncelikle bunu bilmenizi isterim. Ama akreplerin “canını atıcanın canı da yanar” kısasa kısas ilkesi gereği haketmişse canınızı yaktığı kadar siz de canını yakmayı deneyin. Bunun için öncelikle hassas noktalarını tanıyarak başlayalım.

Akrep burcu erkeğinin hassas noktaları

Akrep burcu erkeğini süründürmek için öncelikle O’nun hassas noktalarını bilmeniz gerekir.

Herşeyi kontrol etmeyi sever. Yaşamını ve etrafında olanları kontrol edemezse dönüşümün “yok oluş” evresine girer. Bu evre aslında sizin de başardığınızda üzüleceğiniz bir oyunun başlangıcını oluşturur.

Elindeki imkanları kaybetmeyi sevmez. Herşeyi kontrol edebilmesi için sahip olduğu imkanlara sıkıca bağlıdır. Ama işin kötü yanı maddi imkanları kaybettiğinde, ruhsal imkanlara sığınarak o yönünü güçlendirmeye çalışır.

Kıskançlık en hassas noktalarından biridir. Akrep burcu erkeğini süründürmek istiyorsanız üzerinden en fazla durmanız gereken noktalardan biri burasıdır. Ama bu durumd neler yapabileceğini de iyi hesap etmeniz gerekir. Yılan ve sürüngen akreplerin kontrolden çıktıklarında herşeyi yapabileceklerini de unutmamanız gerekir. Bu riski almaya ve herşeyi daha kötü hale getirmeye gerek var mı bilmiyorum.

Akrep Burcu Erkeğini Süründürmek ki? Hissettirmek mi?

Üç madde ile harekete geçmeden önce muhatap olduğunuz insanı tam olarak tanımıyorsanız iyi düşünmeniz gereken sonuçları da beraberinde getirir. Akrep burcu erkeğini süründürmek için çıktığınız yolda herşeyi daha kötü hale getirme risklerini de iyi hesap etmeniz gerekir.
Dilerseniz küçük ve keyifli yollarda deneyebilirsiniz. Bunun için “kontrol etme mekanizması” üzerinde küçük hamleler deneyebilirsiniz.

Geveze ve aklına gelen herşeyi konuşanlara tahammül edemezler. Düzenleyeceğiniz küçük bir oyunla O’nu geveze arkadaşarınızdan biri ile muhatap hatta arkadaş olmak zorunda bırakabilirsiniz.

Grip olmak O’nun için yarı ölüm gibidir. Tüm sinir sistemleri altüst olur. Çünkü bu rahatsızlığı kontrol etmekte aciz kaldığı için sinir krizlerine girer.

Görüntüsünün bozulmasına dayanamaz. Yoldan geçen bir arabanın su birikintisindeki suyu üzerine sıçratıp üstünü başını batırmasına sinir olur. Aslında onu sinir eden üstünün başının batması değildir. Birinin böyle bir olaya cür’et edebilmesi ve bu olayı kontrol edememesidir.

Akrep burcu erkeğini süründürmek veya kulağına küpe etmek

Akrep burcu erkeğini süründürmek yerine kulağına küpe edin. Ne yaptığını anlarsa, diğer yapacağınız hiçbir şeyle veremeyeceğiniz bir azabı yaşatırsınız. “Vicdan azabı

Yapacağınız her ne olursa olsun olayların büyümemesi için sonunda özür dilemeyi ihmal etmeyin. Çünkü atacağınız adımların adli bir süreci de beraberinde getireceğini unutmayın. Amacınız gerçek manada süründürmek değil sadece “kulağına küpe” bırakmak olmalı.

Bir şeyden emin olabilirsiniz. Eğer olgun bir akrep erkeğine karşı bu gibi hareketlerde bulunacaksanız, hatasını anladığında yaptıklarınızdan dolayı gidip özür dilediğinizde çok etkilenecektir. Bu onda size karşı “herşeyi yapabilecek güçlü bir insanmış” izlenimi bırakır ve size saygı duyar. Aslında ruhsal olarak çıkardığı anlam çok daha derindir. “Hiç kimse gerçekten önemsemediği bir insana karşı bunu yapmazdı

Seviyorsanız Beraber Sürünün Daha Etkili Olur

Bir insan gerçekten sevdiğinde, incinebileceği tüm duygusal kozları karşısındaki insana verdiğinde kırılabilir. Önemsemediğiniz bir insan sizi kırabilir mi? Belki sadece küçük bir atışma olabilir. Sonrasında unutulur. Ama muhatabınız gerçekten sevdiğiniz bir insansa bu sizi derinden yaralar. İşte tam da bu noktada atacağınız küçük bir çelme akrep burcu erkeğini süründürmek değil ama “ne yaptığının farkına varmasını sağlamak” olarak değerlendirilebilir.

Hissettiğinde, hissettiklerinizi anlayabilecek seviyeye çıkabilir.

Akrep Burcu Erkeğini Süründürmek - www.akrep-burcu.com - 6 Ekim 2018

Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Pzr 07 Eki, 18:33)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1085
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeğini Süründürmek

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 04 Nis, 20:40

"Seviyorsanız beraber sürünün" sürüm sürüm süründürmek isteyenlere de bir önerin var mı peki?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir