Koray Avcı - Senin için değer

xFlood

Koray Avcı - Senin için değer

Okunmamış mesaj gönderen xFlood » Çrş 02 May, 00:52

Görür görmez yeşerdi tüm umutlarım
Henüz hazır değilse kalbin, anlarım

Yetim bir yalnızlık içinde kor gibi geçer zaman
Senin olmadığın her an
Rüyalarımda özlemin, hayallerimde nefesin
Bekliyor kalbim, inan

Her mevsim bu hasretin hazin hikayesi
Yalansız gönlümle sabır taşı, içi keder
Masal değil vadettiğim bir aşk efsanesi
Neyim varsa al götür, senin için değer

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Koray Avcı - Senin için değer

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 02 May, 01:34

Sözler çok güzel
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 17 May, 04:41

Bu şarkıyı bende beğendim.

Akrepler ve akrep etkisindeki insanlar genelde aşkı hayatlarının merkezine koyuyorlar.Öyleki en önemli değerlerini hiçe sayacak kadar.çünkü akreplerin hayatı genelde berbat oluyor.ve aşkı çoğu zaman tek çıkış noktası olarak görebiliyorlar.ki bir dönem bunu bende yapmıştım.en kutsal şeydi aşk benim için..

Ama artık hiçbirşeye inanmıyorum.aşka,sevgiye,dostluğa..aslında dostluğa hala biraz inanıyorum.Çünkü ömürlük dostlarım var.Ama şayet birgün giderlerse ona da hiç inanmayacağım..

Evet dediğim gibi aşka inanmıyorum artık.Çünkü gerçek aşka çok çok ender rastlanıyor.La Edri sanırım gerçekten aşık.Ama karşı taraf hakkında benim ciddi şüphelerim var:)Bence geri dön yalnızlığına La Edri..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 29 May, 23:18

Koray Avcı oğlak burcu.Çin astrosunda da fare.Yani yay.Çok sempatik biri bence.Oğlakları özellikle çok severim.Çok temiz kalpli insanlardır.Ve hep oldukları gibi davranırlar.Neyse odurlar.yay-oğlaklık bendede var:D Bu karışımı bu yüzdende seviyor olabilirim:) Bu yüzden bu sanatçıya sempati besliyor olabilirim.İnsan kendine benzerleri daha çok sever ve anlar çünkü.Bunları geçelim hadi.sizcede sempatik ve sevimli biri değil mi bu sanatçı?

Ama şu da var..umarım bu sayfayı görmez..çünkü lotusla benzemek vs birşeyi isteyebileceğini sanmıyorum:D Ama lotusu nereden tanısın ya?yani öyle farzettim.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 30 May, 09:07

La edri başak etkisinde..başaklar yalan söylemeyi hiç sevmez..seviyorum diyorsa muhakkak seviyordur..güvenilir sevgisine..

xFlood

Okunmamış mesaj gönderen xFlood » Prş 31 May, 00:14

Bence ben kaliteli müzikten anlıyorum güzinciğim.. :)
Bak bu da çok hoş bir türkü.

Hacel obasını engin mi sandın,
Ayağında potini var, zengin sandın..
Her olur olmazi canim, dengin mi sandın......

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 01:23

La Edri yazdı:
Prş 31 May, 00:14
Bence ben kaliteli müzikten anlıyorum güzinciğim.. :)
Bak bu da çok hoş bir türkü.

Hacel obasını engin mi sandın,
Ayağında potini var, zengin sandın..
Her olur olmazi canim, dengin mi sandın......
Ben de anlıyorum kaliteli müzikten:).venüs-merküri birleşiyor bende..müzik yeteneği ve sevgisi demek bu..insandan da anlarım..yayın güçlü içgüdüleri vardır..başakta insan sarrafıdır..akrep etkisi de..bu etkiler de var..sadece bazen gereğinden fazla iyi niyet gösteriyorum..hak etmeyen insanları ta tepeme çıkarıyorım :)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 01:28

Hacel obası şarkısını sevmedim :)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 11:41

Bende bunu beğenirim mesela..

xFlood

Okunmamış mesaj gönderen xFlood » Prş 31 May, 13:57

Türkü sever olarak, hoş buluyorum bu türküyü. Sesi ve tarzı hoş okuyan sanatcının.

Aslında karadeniz türküleri favorim ama anadolu türkülerini de seviyorum. Bana başka bir dünyayı, tanımadığım ama merak ettiğim bana çoook uzak bir yaşam şeklini anlatiyor.

Bağlantısı varmıdir bilmiyorum ama bakır, eskitme ahsap, eski para, eski takiları da çok seviyorum. O yüzden de başka bir akrepten aldığım bir alışkanlık haline geldi, bit pazarlarıni sırf bu eşyalara bakmak için gezmek. Çok hoş şeyler bulunabiliyor gerçekten :)

Gözüm gibi sakladığım akçeden (eski gümüş para) yaptırmış olduğum takılarim var, yüzük, küpe ve kolye. Para koleksiyoncusu akrep arkadaşın hiç hoşuna gitmese de bu durum ben çook seviyorum akçe takılarımı : )

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 19:45

Ben pop tarzı müziği severim(yaylar bu tarzı sever genelde).Eskiyi bende severim(yengeç etkisi.ay burcum yengeç).nostaljiktir yengeç..

xFlood

Okunmamış mesaj gönderen xFlood » Prş 31 May, 20:37

güzin yazdı:
Prş 31 May, 11:41

Mahsun Kirmizigülün en güzel parçalarından kesinlikle.. Bende çok severim bunu ve bizden değildir parçasını.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 21:25

La Edri yazdı:
Prş 31 May, 13:57
Türkü sever olarak, hoş buluyorum bu türküyü. Sesi ve tarzı hoş okuyan sanatcının.

Aslında karadeniz türküleri favorim ama anadolu türkülerini de seviyorum. Bana başka bir dünyayı, tanımadığım ama merak ettiğim bana çoook uzak bir yaşam şeklini anlatiyor.

Bağlantısı varmıdir bilmiyorum ama bakır, eskitme ahsap, eski para, eski takiları da çok seviyorum. O yüzden de başka bir akrepten aldığım bir alışkanlık haline geldi, bit pazarlarıni sırf bu eşyalara bakmak için gezmek. Çok hoş şeyler bulunabiliyor gerçekten :)

Gözüm gibi sakladığım akçeden (eski gümüş para) yaptırmış olduğum takılarim var, yüzük, küpe ve kolye. Para koleksiyoncusu akrep arkadaşın hiç hoşuna gitmese de bu durum ben çook seviyorum akçe takılarımı : )
Sen Anadolu da hiç yaşamadın mı?konyalısın bildiğim kadarıyla.ama yurtdışında doğdun büyüdün sanırım..ben yabancı kültürlere meraklıyım(yay etkisi).eskiden yurt dışında yaşamak isterdim.hayata küsünce ve de yaş alınca her yer aynı artık..önemli olan mutlu ve huzurlu olmak..yerin önemi yok..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 21:34

La Edri yazdı:
Prş 31 May, 20:37
güzin yazdı:
Prş 31 May, 11:41

Mahsun Kirmizigülün en güzel parçalarından kesinlikle.. Bende çok severim bunu ve bizden değildir parçasını.
Bizden değildir..ben de çok severim..günümüz insanının hangisi bizden ki..bizden olan kalmadı..hemen herkes saf dışı bence..