TUTAMIŞ..

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

TUTAMIŞ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 20 Tem, 17:26

TUTAMIŞ:Türk Astroloji'sinde 13 Kasım-22Kasım tarihleri arasını kapsayan burca denir.

**

Ve bence kadınlar için en tehlikeli erkeklerin bulunduğu burçtur..

Hayır yalnış anlaşılmasın..Kötü insan değildir..Tutamış..Aksine temiz kaplidir..

O'nu tehlikeli yapan taşıdığı özelliklerdir..

Kısaca şu tanımı yapabiliriz Tutamış hakkında:Eski Türkçe'de büyüleyici özellikleri olan insanlara "Tutamış adam"demişlerdir.Tutamış burcunun insanı astroloji tarafından açıklığa kavuşturulamayan renk değiştirici gözlere,hipnoz yapar gibi bakışlara ve herkesi etkileyen muammalı bir çekiciliğe sahiptir."Tutamış"ismi burca bu yüzden verilmiştir.

**

İnanın yukarıdaki anlatım abartılı değil..çünkü tutamışları yakından gözlemledim..

Mesela görümcelerimden biri bir Tutamış..Ve daha O'nu ilk gördüğüm andan itibaren çok etkilenmişimdir..Bana gerçek olamayacakmış kadar iyi bir insan izlenimi bırakmıştı..ama kısa bir sürede O'nun gerçekten üstün yaradılışlı olduğunu anladım..Aydınlık düşünceli,temiz kalpli,iyilik sever,çok fedakar(nerdeyse başkaları için yaşayan) bir insanla karşı karşıyaydım..ve tarifsiz güçlü bir insandı ayrıca..O kadar ki hiçbir şeyin onu yıkamayacağını düşünüyorum..hiçbirşeyin..Çevresindeki tüm insanlardan güçlü ve üstün bir insandı..herkesi gölgede bırakan biriydi..

Ben bayanından bahsettim..yani bu burcun etkileyiciliğini tarif etmek adına..

Ama dediğim gibi erkeği de üstün..ve daha kötüsü bu büyüleyici insanlarla geçinmekte zor..yani uyum sağlaması güç insanlar..

yani bu büyüsüne kapılmamak imkansız gibi..ve daha kötüsü de dediğim gibi bu büyüye kapıldıysanız onlarla geçinmekte bir o kadar zor..
En son MAVİ LOTUS tarafından Prş 23 Tem, 17:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: TUTAMIŞ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 20 Tem, 17:30

Tutamış erkeği hakkında bir not:Tutamış erkeğini yakından tanımış olan her kimse,ona hayran kalır,başkalarında da onun değerini arar.Bu yüzden Tutamış'ın koptuğu kadınlar çifte mutsuzluğa uğrarlar.Bu nedenden dolayı Tutamış erkeği dürüstlüğüne yakışır davranış sergilemeli ve ardında gözü yaşlı kadınlar bırakmamalıdır.

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: TUTAMIŞ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 20 Tem, 17:42

not:Bu yazıyı kötü niyetle yazmadım..Dedediğim gibi tutamışları seviyorum..özel ve değerli insanlar bence..

ama bir anlamda da dikkatli yaklışılması gereken insanlar olduğuna dikkat çekmek istediim..gerçi özel insanların hepsine dikkatli yaklaşmak gerekir aslında..çünkü zor insanlardır ne de olsa..

“Burçlar Hakkında Genel Bilgiler” sayfasına dön