RUHUNUZA,ZİHNİNİZE HANGİ GEZEGENLER HÜKMEDİYOR?

Vedic Astrolojisi
Kullanıcı avatarı
mestor

RUHUNUZA,ZİHNİNİZE HANGİ GEZEGENLER HÜKMEDİYOR?

Okunmamış mesaj gönderen mestor » Pzt 22 Eyl, 16:12

HİNT ASTROLOJİSİNDE RUHU,ZİHNİ,KARDEŞ İLİŞKİLERİNİ,ANNE-BABA İLİŞKİLERİNİ,AKRABA VE ÇOCUKLARINIZLA OLAN İLİŞKİLERİNİZİ YÖNETEN GEZEGENLER VARDIR..HARİTANIZDA EN KÜÇÜK AÇI PAYDASINA SAHİP OLAN GEZEGEN EVLENECEĞİNİZ EŞİNİZİ SEMBOLİZE EDER..KENDİ HARİTAMDA BUNA BAKTIĞIMDA NE KADAR GERÇEK OLDUĞUNU FARK ETTİM..EŞ GEZEGENİM VENÜS OLARAK ÇIKTI..VE EŞİM VENÜS ÖZELLİKLERİNİ TÜMÜYLE TAŞIYOR..ÖRNEK;KARŞI CİNSTE ÖNCE GÜZELLİK VE ESTETİK ARAYAN,RAHATINA DÜŞKÜN,BULUNDUĞU YERİ GÜZELLEŞTİRMEYE ÇALIŞAN,SOSYAL VS..VE EŞİMLE İŞ YERİNDE TANIŞTIK BAKIN Kİ HARİTAMDA VENÜS 10.EVİMDE..YANİ MESLEK VE KARİYER EVİ..BUNLAR TESADÜF OLAMAZ..

Kullanıcı avatarı
akasya

Re: RUHUNUZA,ZİHNİNİZE HANGİ GEZEGENLER HÜKMEDİYOR?

Okunmamış mesaj gönderen akasya » Cum 26 Eyl, 09:45

benim eş temsilcimde jüpiter (rerto) ve 10 evde

o halde eşim jüpiteryen biri olacak
zevklerine düşkün,dost canlısı,iyimser,neşeli ve nütedan,şefkatli ve merhametli,
iyi adil ,dindar,filozof görüşlü,güvenilir

ve 10 evden dolayı galiba bende iş ortamında bir yerlerde tanışıcam ama ben çalışmıyorum nasıl olacak bu peki

birisi bana avukatla evlenme ihtimalimin yüksek olduğunu söylemişti

mestor bu tür bilgilere ulaşabilirmiyiz avukatlık jüpiteryen bir meslek neden illa avukat demişti bilmiyorum

Kullanıcı avatarı
mestor

Okunmamış mesaj gönderen mestor » Pzr 28 Eyl, 11:17

akasya yazdı:benim eş temsilcimde jüpiter (rerto) ve 10 evde

zevklerine düşkün,dost canlısı,iyimser,neşeli ve nütedan,şefkatli ve merhametli,

ve 10 evden dolayı galiba bende iş ortamında bir yerlerde tanışıcam ama ben çalışmıyorum nasıl olacak bu peki

mestor bu tür bilgilere ulaşabilirmiyiz avukatlık jüpiteryen bir meslek neden illa avukat demişti bilmiyorum
şimdi jüpiter in bulunduğu nakşatra yı bulmak gerekir haritanda..sana nasıl bir mesleğe sahip biriyle evleneceğini ancak o gösterir..sadece jüpitere bakıp nasıl biri olacağını bulamazsın..ayrıca retro konumlu jüpiter;kendi enerjisini tam yansıtamaz..o yukarda saydığın özelliklerin bir çoğunu bulamacağını (eşinde) söyleyebilirim..he şöyle olabilir..dinini çok iyi bilir de ifa olayı yoktur..anlatabildimmi?

Kullanıcı avatarı
akasya

Okunmamış mesaj gönderen akasya » Pzr 28 Eyl, 13:11

mestor yazdı:
akasya yazdı:benim eş temsilcimde jüpiter (rerto) ve 10 evde

şimdi jüpiter in bulunduğu nakşatra yı bulmak gerekir haritanda..sana nasıl bir mesleğe sahip biriyle evleneceğini ancak o gösterir..sadece jüpitere bakıp nasıl biri olacağını bulamazsın..ayrıca retro konumlu jüpiter;kendi enerjisini tam yansıtamaz..o yukarda saydığın özelliklerin bir çoğunu bulamacağını (eşinde) söyleyebilirim..he şöyle olabilir..dinini çok iyi bilir de ifa olayı yoktur..anlatabildimmi?
doğum haritamda jüpiterin nakşatrası kritika adlı nakşaktra bunun potansiyelleri neler

Kullanıcı avatarı
mestor

Okunmamış mesaj gönderen mestor » Pzr 28 Eyl, 15:09

krittika yıldızının olması demek,eşinin doğduğu yerde yaşamadığı anlamına gelir..örnek,samsun da doğmuştur ama istanbulda yaşıyordur..doğum yeri kesinlikle bulunduğun yer olmaz..ilk önce bunu söyleyeyim..bu yurt dışı da olabilir..Türkiye de doğmuş ama yabancı bir ülkede de yaşıyor olabilir..krittika nın sunduğu meslek dalları mühendislik,tıp,dekorasyon ve eczacılık..ayrıca,eşine büyük bir miras intikali söz konusu olacak..ama iş konusunda girişimci biri değil..çok yavaş ve başkalarının ağzıyla harekete geçmeyi seven biri..eşinin işi yüzünden çoğu zamanlarda ayrı kalmak zorunda olabilirsiniz..evliliğinizdeki uyumsuzluktan değil tamamen sizin dışınızda gelilen olaylar yüzünden çoğu zamanınız ayrı geçebilir..
eşinin babası dindar ve çevresinde tanınan biri..babasından bir fayda göremeyecek..eşinin en rahat zamanları 35,50 ve 56 yaşları olacak..

Kullanıcı avatarı
akasya

Okunmamış mesaj gönderen akasya » Pzr 28 Eyl, 17:37

mestor yazdı:krittika yıldızının olması demek,eşinin doğduğu yerde yaşamadığı anlamına gelir..örnek,samsun da doğmuştur ama istanbulda yaşıyordur..doğum yeri kesinlikle bulunduğun yer olmaz..ilk önce bunu söyleyeyim..bu yurt dışı da olabilir..Türkiye de doğmuş ama yabancı bir ülkede de yaşıyor olabilir..krittika nın sunduğu meslek dalları mühendislik,tıp,dekorasyon ve eczacılık..ayrıca,eşine büyük bir miras intikali söz konusu olacak..ama iş konusunda girişimci biri değil..çok yavaş ve başkalarının ağzıyla harekete geçmeyi seven biri..eşinin işi yüzünden çoğu zamanlarda ayrı kalmak zorunda olabilirsiniz..evliliğinizdeki uyumsuzluktan değil tamamen sizin dışınızda gelilen olaylar yüzünden çoğu zamanınız ayrı geçebilir..
eşinin babası dindar ve çevresinde tanınan biri..babasından bir fayda göremeyecek..eşinin en rahat zamanları 35,50 ve 56 yaşları olacak..
açıklaman için teşekkür ederim mestor biliyormusun evlilik ihtimalinin çok yüksek olduğu iki ilişkim olmuştu ilki mühendisti ikincisi doktor ama kısmet değilmiş olmadı doktor olandan özellikle kaçtım sebebi ise sürekli nöbet ve iş yoğunluğu yüzünden yarı kocasız bir hayat olacağını düşünmem ve bunu istemememdi

ama kaçış yok görünen o

noialbinoi

Okunmamış mesaj gönderen noialbinoi » Cum 24 Eki, 23:19

çok dikkatimi çekti bu konu.ama nasıl öğrenirim bunu?bana yardım edermisiniz?

Kullanıcı avatarı
mestor

Okunmamış mesaj gönderen mestor » Cmt 25 Eki, 08:04

öğrenmek istediğiniz nedir?eğer takım yıldız ise konu;öncelikle vedic haritanızı çıkartmalısınız..

Kullanıcı avatarı
arf

Okunmamış mesaj gönderen arf » Cmt 01 Kas, 20:09

acaba vedic haitamı nereden ve nasıl çıkartabilirm .
var olmak için yeraltı...

Kullanıcı avatarı
mestor

Okunmamış mesaj gönderen mestor » Cmt 27 Ara, 11:38

doğum bilgilerinizi verirseniz haritanızı eklerim..