Merkür Aslan Burcunda, Nasıl Etkiler?

merkür aslan burcunda etkileri, merkür aslan burcunda, merkür aslanda, merkürüm aslanda, merkür aslanda nasıl etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Merkür Aslan Burcunda, Nasıl Etkiler?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 11 Ara, 02:20

Resim

Merkür Aslan Burcunda - Nasıl Etkiler?

Merkür Aslan burcunda, "Ben" Kelimesinin En Enerjik ve Sevimli Hali

"Ben" ile başlayan cümlelerin sahipleridirler. Ancak hemen her konuda kendilerini ön plana atışları, kendileri ile ilgili hemen herşeyi sahiplenişleri onlara itici bir enerji vermez. Sevimli ve pozitif yanları onları bu aşırı "ben"li söylemlerini hoş görmemize yeterli gelir. Eğer gerçekten yapmak istedikleri bir şeyler varsa başkalarını pek dikkate almazlar. Enerjik, etkileyici ve eğlenceli insanlardır.

Planlama, organizasyon ve uygulama konusunda başarılıdırlar. Yapmak istediklerini başarılı bir organizasyon ile yürütebilirler. Önemli olan gerçekten istemeleri ve yaptıkları işten keyif almalarıdır. Zihinlerindeki düşüncelerini ilgi uyandıracak bir şekilde karşı tarafa aktarabilirler.

Küçük işlerin insanları değillerdir. Daha çok büyük adımlar atmalarına yarayacak projelerin içerisinde yer almayı tercih ederler. Başarılı olmak için iyi bir taklit dili kullanabilirler. Konuşmalarında çekici ve insanı hoşnut eden enerjileri vardır. Muhataplarını kolayca ikna edebilirler. Ses tonlarını etkileyici bir şekilde kullanabilirler.

Merkür aslan burcunda olan insanlar fikirlerini kolay kolay değiştirmezler. Bu konuda çok esnek oldukları söylenemez ancak sıcakkanlı ve cömert insanlardır. İyimser bir yapıları vardır. Yönetim alanında başarılıdırlar. Baskı altında kaldıklarında veya istedikleri tam olarak olmadığında aşırı buyurgan ve kibirli olabilirler. Genel anlamda işlerini iyi yapan, sempatik, sevimli ve enerji insanlardır.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"