9. Ev Balık

9. ev balıkta, 9. ev balık burcunda, 9. ev balık, 9. evde balık, balık 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Balık

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 21:13

9. Evde Balık Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Balık Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Balık Burcu Etkisi - 9. Evde Balık Burcu Etkileri

9. ev balık konumunda ruhsal açıdan hassasınız. Dini konulara ve ruhsal derinliğe önem verirsiniz. Parapsikoloji sizin doğal yetenek alanınızdır. Sanat, sizin için gıda gibidir. Estetik bulduğunuz, keyif aldığınız işleri gerçekleştirmek sizin sanat anlayışınızdır.

Kendi kurduğunuz ortamdan uzaklaşıp ve başkalarına ait olan bir ortamda yaşamaya başladığınızda özünüzden uzaklaşırsınız. Çirkinleştiğinizi ve farklı biri olduğunuzu düşünürsünüz.

Size uygun olmayan ortamlarda bulunmak zorunda kalırsanız veya bir birlikteliğiniz olursa hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz yüksektir. O tür ortamlar enerjinizi azalttığı için ortamdan çıktığınızda eski canlılığınızı tekrar kazanırsınız.

İç dünyanız sırlarla doludur. Sırlara büyük önem verirsiniz ve onları özenle saklamak için büyük çaba sarfedersiniz.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"