Venüs Yay Burcunda Etkileri ve Sonuçları

venüs yayda, venüs yay burcunda, venüsüm yayda, venüs yay burcunda neleri etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 20 Haz, 23:53

Resim

Venüs Yay Burcunda Aşkta macera arar, ciddi ilişkilerden kaçar.

Ancak aşkta bağımsızlığını engellenmeyeceğinden emin olursa yaklaşır. Bu kişi sizinle serüvenlere çıkmaktan hoşlanmalıdır. Hayatın her durumunda olduğu gibi, sevgi de ona yeni şeyler öğretebilmelidir. Birden fazla evlilik yapabilir.

Venüs yay burcunda İyimser, umutlu, insanları harekete geçirebilen bir özellik verir. Güleryüzlü, eğlenceli ve cömerttir Üniversite eğitimi, farklı kültürlere olan ilgisi, felsefi bilgileri ve filozofça yaklaşımları ile karşısındakini etkilemeyi başarır. Venüs yay burcunda olanlar farklı dinlere olumlu yaklaşımları, bilgelikteki deneyimleri ve karşı cinsin özgür davranışlarına olan saygısını hissettirmesiyle, karşısındakini adeta büyüler.

Çekim sanatına karmaşık bir yaklaşımı vardır ve bu yaklaşım kendi arketipleri içinde –gezgin öğrenci, filozof kaşif ve antropolog– değişkendir. Gezgin ve kaşif bak "Ben ne kadar maceracı ve kaygısızım"

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

gülperi

Re: Venüs Yay Burcunda Etkileri ve Sonuçları

Okunmamış mesaj gönderen gülperi » Çrş 17 Şub, 20:37

sevip sevip te uzaklaşmamın nedeni buymuş demek ki. tam sevdim budur diyorum ama hemen uzaklaşıp başka yönlere kayıyorum