Venüs Koç Burcunda Etkileri ve Sonuçları

venüs koçta, venüs koç burcunda, venüsüm koçta, venüs koç burcunda neleri etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 20 Haz, 23:02

Resim

Venüs Koç Burcunda Uzun vadeli ilişki yaşamakta zorlanır çünkü hep yeni başlangıçlar yapar.

Venüs Koç Burcunda, Duygularını büyük bir cesaretle gösterir. Ama ilişkiyi sürdürecek durumu yok, çünkü yeni başlangıçlar yapma ihtiyacı var. Süreklilik yok. Çabuk coşup taşan, ateşli, hemen kapılan biridir. İyice tanımadan, idealist duygulara kapılarak aradığını bulduğunu sanır. Sonu genellikle pişmanlıktır. Ama o genede uslanmaz bir gönül maceracısıdır. Dolu dolu ve severek yaşamak onun için herşey demektir.

Venüs Koç Burcunda Davranış ve Tutumlara Etkileri

Venüs Koç Burcunda olanlar, sevdiklerine beklenmedik sürprizler yapmak hoşuna gider. Temiz kalplidir, eli çok açıktır. Güzel dans eder. Jimnastik ve spora çok yatkındır. Cesur, gözü pek, sadece hedefe kitlenmiş ve kendi yaşayacaklarını düşünen sevimli ve ateşli biri olarak karşımıza çıkar.

Kendisini hayata öncü bir ruhla saldıran aynı ruhla darbeleri atlatan ve hatta bu darbelerle gelişen bir savaşçı veya bir amazon olarak ilan eder. Bakın ben ne kadar cesurum. Ben sade bir flört değilim bir macerayım. Ben denetlenemez bir tutkuyum. Koçtaki Venüs sizin dürtüsel arzularınızla sürüklenmeye hazırdır.

Hızlı bir şekilde ilişkiye girebilir ve aynı hızla ilişkiyi bitirebilir aşkta AVCI dürtüsüyle hareket eden ateşli aşık modeliyle kendini çekici olarak sunabilir. Venüs koç burcunda iken İlişkileri hevesle benimser ve kabul edersiniz. Bazen başkalarına olan sevginiz veya ilişkiniz; zorlayıcılığa ve saldırganlığa kadar gidebilir. Arkadaşça tavırlar içerisindesiniz. Cazibeniz karmaşık değildir. Heyecanlı ve ateşlisiniz. İlham gücünüz var, sosyal hayatında sakin ve rahatı aramayan yapıdasınız.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"