Akrep Burcu ve cocuk karekteri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Akrep Burcu ve cocuk karekteri

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 10 Ara, 00:30

Akrep burcunda doğan çocuk, neşeli hareketli, enerjik, cana yakın bir tiptir. Zekası sayesinde herşeyi çabuk kavrayıp öğrenir. Onun için eğitilmesi de zor değildir. Tam aksine bu cesur çocuk problemlerden, zorluklardan hoşlanır ve bunları ortadan kaldırmak ister. Onun için derslerinde başarılı olur.

Ancak o gizlilikten hoşlanan ve biraz da sinsi bir tiptir. Kendisine verilmeyen şeyi hileye kaçarak elde etmeyi ister. Buna da yine fazla zeki ve cesur olması yol açar. İşte çocuğun bu zeka ve cesaretini uygun alanlara yöneltmek gereklidir. Böylece o hislerini daha kolay açıklar ve gizli kapaklı işlere de kalkmaz. Böylece ileride hayatta çok başarılı olur. Ona haşinlik, çekingenlik, ve içine kapanmanın doğru olmadığını öğretirken büyük bir sevgi ve şevkat gösterin. Çocuk sevildiğini anlayınca kendisine de size de güvenir ve bu sayede mutlu olur.

TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 12 Ara, 14:51

Ay Ay bir akrep yiğenim var. Oğulcan; Şu anda 3.sınıfa gidiyor. Hiper aktif, şimdiden yaramazlık ve akıl konusunda nam salmış durumda adını duyan kaçıyor. Kız kardeşim oldukça yıprandı.. Oğulcan'ı durdurabilene aşkolsun.
Olmaz olmaz deme hiç.

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 12 Ara, 20:06

Hee hee ben de küçükken öyleymişim..Ama sonradan duruldum..İnsanın Koç bi babası olunca hele de kendi burcunun zıttı Boğa olan bir anne varsa bu hiperaktivite uzun sürmez (:

Bi de bunun üstüne yükselenim Koç, duygu burcum Boğa..Kapana kısılmış durumdayım (:

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 13 Ara, 11:13

Durumu tahmin edebiliyorum(:
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
akrep.24ekim

Okunmamış mesaj gönderen akrep.24ekim » Çrş 07 Kas, 22:15

Tam tersi ben küçükken çok sessiz,sakin,pısırık,kimseyle konuşmayan biriydim.Allahtan değiştim.

Kullanıcı avatarı
AyaSofya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AyaSofya » Çrş 07 Kas, 23:15

Akrep burcunda doğan çocuk, neşeli hareketli, enerjik, cana yakın bir tiptir. Zekası sayesinde herşeyi çabuk kavrayıp öğrenir. Onun için eğitilmesi de zor değildir. Tam aksine bu cesur çocuk problemlerden, zorluklardan hoşlanır ve bunları ortadan kaldırmak ister. Onun için derslerinde başarılı olur.

Ancak o gizlilikten hoşlanan ve biraz da sinsi bir tiptir. Kendisine verilmeyen şeyi hileye kaçarak elde etmeyi ister. Buna da yine fazla zeki ve cesur olması yol açar. İşte çocuğun bu zeka ve cesaretini uygun alanlara yöneltmek gereklidir. Böylece o hislerini daha kolay açıklar ve gizli kapaklı işlere de kalkmaz. Böylece ileride hayatta çok başarılı olur. Ona haşinlik, çekingenlik, ve içine kapanmanın doğru olmadığını öğretirken büyük bir sevgi ve şevkat gösterin. Çocuk sevildiğini anlayınca kendisine de size de güvenir ve bu sayede mutlu olur.
Kesinlikle bizim bucur akrebi anlatiyor bu yazi.. Okadar zeki ki bucur, tabi bir okadarda tatli, sirin cana yakin, sevecen.. Daha yeni bir yasinda ve Ayni bir maymun gibi, ne yaprasan aynisini yapiyor :D
Gökten kalbe, kalpten dile, dilden kulağa,
Yaradana yakışır bir ilham olayım...
Ulaşayım sonsuzluğa....

Kullanıcı avatarı
ayakrep

Okunmamış mesaj gönderen ayakrep » Prş 08 Kas, 11:25

Benim oğlumun yükselen burcu akrep, güneş burcuda aslan. Güçlü , kıskanç , kendine çok güvenen ve kavgacı( 3 yaşında). akrepin kıskançlığını çok almış aslan oğlum:)

Ay Akrep’in çekiciliği mıknatıs gibidir. Enerjisi tükenmez. Fakat bunu kontrol altına alamazsa oldukça yıkıcı olabilir. Hiç bir meydan okuma onun için ürkütücü değildir ve hiç bir şey imkansız değildir. Dış etkenler ya da diğer kişiler onun yolunun üstüne taş koyamaz.