2018 Balık Burcu Aralık Ayı Yorumları

2018 balık burcu aralık ayı yorumları, balık burcu aralık 2018, 2018 aralık ayı balık burcu yorumları, balık burcu aralık 2018 yorum, balık burcu aralık yorumları, 2018 balık burcu, balık burcunda bu ay, balık burcu bu hafta, aralık aşk

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 01 Mar, 03:32

Resim

Balık Burcu Aralık Ayı Yorumları

Balık burcunda bu ay bizi neler bekliyor?

1-7 Aralık tarihleri arasında Akrep burcunda gerileyecek Merkür süresi, eğitim ve akademik çalışmaların, araştırılmaların, plan ve projelerin derinlikli gözden geçirilmesi demektir. Zihnimiz görünenin ardındaki gerçeklere ulaşmak ister. Son aylarda geri hareketler hepimizi zorladı. Bir geçiş süreciydi ve yerli yerine oturmayanlar tümü ele alındı. Bu bir haftalık sürecin sonunda artık birçok konuda karar vermiş olacağız ve 7 Aralık sonrası bunları uygulayacağız.

13 Aralık tarihinde Merkür-Yay burcu geçişinde, yeni bir iş teklifi, yurtdışı bağlantılı bir gelişme, önemli bir projede yer alma, serbest ticaretle uğraşma, yabancı dil, eğitmenlik, hukuk, yöneticilik gibi geniş bir alanda önemli bir adım atabilecek, karar verebileceksiniz. Jüpiterin desteği asıl şimdi etkisini göstermeye başlayacak. 22 Aralık sonrası Güneş-Oğlak burcunda ilerleyecek. Yeni bir yıla adım atarken, hem moral motivasyonunuz yükselecek hem de uzun vadeli bir hedefe yol almanın haklı gururunu duyarsınız.

1-9 ARALIK HAFTASI

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 7 Aralık saat 10: 20 Yay burcunda doğacak Yeniay, mesleki ve toplumsal alanda yapılacak yeni değişim ve gelişmelerin işaretçisidir. İnsanlar sizin bilgi ve deneyimlerinizden istifa edeceklerdir. Siz de bunun için çalışmalı, gayret göstermelisiniz. Madem yeni bir şeyler düşünüyorsunuz, madem başarıya ulaşmaktan yanasınız. O zaman şimdi, üstünüzdeki ağır toprağı tüm gücünüzle atın ve ben buradayım diyerek kollarınızı sıvayın.

Birilerinin ne düşündüğünü kafanıza takmak yerine, kendinize bakın ve hassasiyeti geride bırakın. Öyle sanmıştım, böyle düşünmüştüm diyerek önyargılı olmayın. Birilerinin sizi keşfetmesini değil, sizin kendinizdeki yeteneğin farkına vararak ilerleyin. Bu çok önemli. Yeniayın olumlu bir görünümü bulunuyor. Bu görünüm sayesinde, kişisel tüm becerilerinizi yaratıcı fikirlerinizi edebiyat, sanat, spor, rehberlik, danışmanlık ve mistik alanda kullanabilirsiniz. Yazıya dökülen her şey dikkat çeker. Aktif hayal gücünüzü insanların keşfetmesini sağlayın. Farklı alanlarda farklı çalışmalar ürüne dönüştüğünde bunlara talip olacak çok insan bulursunuz. Gayret edin ve asla pes etmeyin. Göreceksiniz ki, korktuğunuz, çekindiğiniz gibi değil, bilakis hayatınızın kontrolü sizin elinizde.

Sevgili Balıklar, 1 Aralık saat: 14: 12-7 Aralık saat: 00: 22 tarihleri arasında Akrep burcunda gerileyecek Merkür süresince, ekip-grup çalışmaları, yaşam danışmanlığı, koçluk eğitimi, farklı bir yere taşınma, bilgilenme, akademik eğitim verme veya alma, gelişim yönünde bir öğreti edinme, araştırma, ileri eğitim görme yönündeki işlerinizi ve kararlarınızı gözden geçiriniz. Ayrıca evlilik, uzun süreli ilişki konularında da önem taşır. Sizler bu dönemde okulda, bir yolculukta, bir iş seyahatinde veya bir etkinlikte yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu ilişki hakkında hemen karar vermeyiniz, beklemede kalınız.

Bu süreçte evlilik yoluyla başka bir şehre yerleşim durumunuzu gözden geçiriniz. İnanç, kültürel farklılık, hayata bakış açısı sizden farklı olan insanlarla ilişkilerinizi de tahlil ediniz. Geri hareket süresince kazanç anlamındaki iş ortaklıklarınızda acele etmeden duruma bir bakınız. Ailenizin, kendinizin veya iş ortaklığınızın gelişimi, verimli kazançların elde edilmesi, engellerin üstesinde gelinmesi, akademik uzmanlık, öğrenim veya bir başka sebeple yerleşim yerinizin değişimi gibi hususları da derinlikli bir şekilde analiz etmeden kararlar vermeyiniz.

02 Aralık saat: 20: 01-7 Ocak 2019 saat: 14: 18 arasında, Venüs-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Devam eden veya başlayacak bir ilişkide tutkulu bir devre. Kuşku uyandıran, soru işaretleri taşıyan hiçbir şeye prim vermiyoruz. Balıklar bu dönemde işlerine odaklı, azimli ve kararlı şekilde ilerlemekten yanalar. Finansal iş veya özel paylaşımların yine aynı olgular çerçevesinde ele alınacağı bir süreçteyiz. Hiçbir işi şansa bırakmaktan yana değiliz. Sezgilerimiz gibi aklımız da bize doğruları gösteren bir rehber olacaktır. Merak ettiğimiz her konuda hem derinlikli düşünürüz hem de başarılı kararlar veririz.

7 Aralık saat: 00: 22-13 Aralık saat: 02: 42 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda düz seyirle ilerleyecek. Öncelikle çalıştığımız yerle ilgili meselelerin ve durumumuzun gözden geçirilmesinde yarar var. Eğitim ve uzmanlık, ticaret, maddi ve manevi değerlerimiz ve inancımız gayet önemli. Bunlara özel bir şekilde odaklanacağız. Kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz.

Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz. Karşılaştığımız kişilerin bizden farklı olan yönlerine odaklanacağız. Bu insanlarla nasıl bir iletişimde bulunmak gerekiyor, bunları çözmeye çalışacağız. Eğitimden geçebiliriz, biz eğitim verebiliriz. Bize danışılabilir, biz başkasına danışabiliriz.

10-16 ARALIK HAFTASI

13 Aralık saat: 02: 42-5 Ocak saat: 06: 40 tarihleri arasında Merkür Yay geçişinde bilgi ve tecrübemizi hedefimize varmak amacıyla kullanabiliriz. Fikirlerimizi dile getiririz veya iletişim alanında meslek sahibi olabiliriz. Seyahatlere çıkabiliriz veya böyle bir görev üstleniriz. Bir müddet için bir iş yerinde çalışır, tecrübe ediniriz. Dayanıklı ve sabırlı olmayı öğreniriz.

Merkür-Yay geçişi bilgece düşünmektir. Hayatın önünde olandan ziyade arka planındaki ruhu keşfederiz. İş sorunu olanlar için yeni bir iş girişimi, verimli çalışabilmek adına yeteneklerinizi değerlendireceğiniz işlerde başarı, güçlü iletişim yönünde olumlu bir enerjidir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, yolumuzu belirlememiz için, ben biliyorum demek yerine, öğreniyorum, gelişiyorum, olgunlaşıyoruz demek gerekiyor. Doğru bilgiye ulaşmak, doğru bilgilendirmek zamanıdır. Dağılmadan, her bir detayın farkında ancak zaman kaybetmeden işlerimize odaklanmalıyız. Mali açıdan durumumuza bir bakmalı, daha iyi şartlarda yaşamak için neler yapmak gerekiyor, bunları tespit etmeliyiz.

17-23 ARALIK HAFTASI

22 Aralık saat: 01: 23-20 Ocak 2019 saat: 11: 59 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş dönemi, idealleri olan bireyin, mantıklı düşünebilen ve duygusal hassasiyetlerini dengeleyen her Balık için ganimet anlamına gelir. Çünkü Balık su, Oğlak Topraktır. Su ile buluşan Toprak üretir, verimli kılar ve hayatın devamını sağlar. Demek ki, hayallerinin peşinden koşmak isteyen Balıklar hedeflerine odaklanıyor, başarmak için gayret gösteriyorlar diyebiliriz.

Para kazanmanın, ayakları üstünde durmanın, uzun vadeli düşünmenin kolay olduğu bu süreç işinizde kariyer basamaklarını yavaş ama etkili şekilde çıkmak, sizin işinize verdiğiniz öneme göre şekillenecektir. Bu bir aylık sürecin gayet akıllıca değerlendirilmesi şarttır. İşlerinizi asla yarım bırakmadan, hırslı bir şekilde çalışmayı sürdürünüz. Arkadaş çevrenizi, genelde başarılı ve kendini oluşturmuş insanlardan seçiniz. Oyunu kuralına göre oynamayı biliniz.

Sevgili Balıklar, 22 Aralık saat 20: 49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, Mars gezegeninin burcunuzda ilerlemesiyle ideallerimizin peşinden gitme arzumuzu vurguluyor. Güven arzusu aşkla yürümek özlemi, çocuklarımız, hayatın güzellikleri gözümüze hoş görünüyor. Evet zorluklar yaşama dair ama aşk her şeyi değiştirebilir. Bir hareketlilik ev içinde, aileyle ilgili konularda bir hayli etkili gözüküyor. Kimi Balıklar taşınmayı düşünüyor olabilirler, bazıları bir yatırıma yönelebilir. Belki de eviniz var, satıp daha büyük bir yer düşünüyorsunuz. Tercihlerinizi gözden geçiriyor olabilirsiniz.

Bir kısım Balıklar, bir proje üzerinde çalışıyorlardır, işlerin bitirilmesi gerekebilir. Restorasyon, sanatsal aktiviteler, yazmak, iletişim, bir iş değişikliği bu Dolunayda yaşanabilir. Hedefimizden eminsek, sorumluluk almaktan çekinmiyorsak, bu Dolunay sizin başarılı olacağınız bir adımın göstergesidir. Ben geçmişe ait meselelerin aile içinde ılımlı şekilde konuşulmasından yanayım. Böylece gerçekler su yüzüne çıkacaktır. Maddi konularda ise, aceleci kararlar vermemenizi tavsiye ediyorum. Dış dünyada verimli olmak istiyorsak, hedef yönelimli olmamız gerekir.

24-31 ARALIK HAFTASI

Sevgili Balıklar 24-31 Aralık haftası, 2017 yılının son tarih aralığı olarak önem taşıyor. İçinde hem bitecek olan yılın hüznü hem de yeni bir yıla adım atacak olmanın heyecanı var. Her tecrübenin zorlu veya mutlu edici bir gelişim basamağı olduğunu bilerek, bundan sonraki sayfaya elimizden geldiğince güzel bir şeyler yazmak lazım.

Bu hafta bu bilinçle, hem kişisel amacımızı hem de başkalarıyla aşk veya farklı anlamdaki bağımızı gözden geçireceğiz. Hayatın ne kadar zorlukları olsa da, nefes almanın bir armağan olduğunu bilmeliyiz. Sizler zaten bunu en iyi bilen, yorumlayan empati gücü yüksek insanlarsınız. Aşkta önceliklerinizi, birlikteliğin ne anlam içerdiğini, güven duymanın ne kadar kıymetli bir olgu olduğunu bu hafta bir kez daha anlayacağız.

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 4-5-9-10-14-15-19-23-31
Zayıf Enerjili Günler: 6-7-21-27-28
Aşkta En Şanslı Günler: 23
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 16-17

Yeniay: 13-14-15-16
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 1-26-27-28
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Astroloji Danışmanı irem SU

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"