Yükselen Burca Düşen Gezegenler

yükselen burca düşen gezegenler, yükselen burç ve gezegenler

Yükselen Burcunuz ve Size Kazandırdığı Kişisel Özellikler
Kullanıcı avatarı
ayakrep

Okunmamış mesaj gönderen ayakrep » Sal 13 Kas, 12:05

Resim

Horoskopunuz fiziksel görünüşünüz, karakteriniz, atak yada pasif oluşunuz ve bağımlılıklarınız hakkında önemli bilgiler verir. Yükselen burç 1. ev demektir. Fiziksel görünüşünüzü anlatır. Aynı zamanda başkalarına kendinizi nasıl gösterdiğinizdir. Maskenizdir. İçi başka dışı başka terimi buradan gelir. İçinizde başka bir kişilik taşırken başkalarına kendinizi bambaşka biri gibi gösterebilirsiniz. Bunu bilinçli yapmazsınız. Doğamız böyledir. Örneğin siz bir Kova burcusunuzdur. Özgürlüğüne son derece düşkün, dahi, sosyal olaylara duyarlısınızdır. Ama Yükseleniniz Başaktır. Bu olduğunuzdan daha sessiz, silik, düzenli işlerde çalışmaya eğilimli biri gibi görünmenize sebep olur. Oysa içinizden çılgınca ve son derece rahat davranmak gelir.

Yükselen burcunuzda bulunan gezegenler görünüşüne son derece önemli etkide bulunur. Aynı zamanda kişiliğinizide belirler.

1. Evinizde yani Yükselen burcunuzdaki ;

Ay güzel ve duyarlı bir dış görünüş sağlar. ‘Ay gibi’ güzel tanımını hatırlayın! Anlayış ve empati yeteneği verir.

Venüs güzellik, zerafet, bakımlı ve şık bir görünüş ve yuvarlak hatlar sağlar. Afrodit gibi düzgün ve güzel hatlar Venüs’ ün işidir.

Merkür zeki ve hızlı konuşan, hızlı kavrayan bir görüntü çizer. Mantık in sezgi otu durumudur.

Mars, agresif, atak, hareketli, yorulmaz, mücadeleci bir karakter ve sert bakışlar yaratır. Başınızda belirgin yara izi veya ben görülebilir.

Jüpiter kilo alma eğiliminizi ortaya koyar. Aynı zamanda neşeli ve çok sevilen biri olmanızı sağlar. Başınızı derde sokacak kadar risk alabilirsiniz. Aşırı özgüvenli tutumlar sağlar.

Satürn zayıf bir görünüş, kilo alamama problemi yaratır. Disiplinli, sert ulaşılmaz görünmenizi sağlar. Yüzü asık ve geniş çeneli kişiler muhtemelen Satürn’ ün 1. evdeki etkisine maruz kalmışlardır. Özgüvenleri azdır. Kendilerini güzel bulmazlar.

Uranüs değişken ve kimi zaman tuhaf görünmenizi sağlar. Yüzünüzde veya vücudunuzdaki bir başkasında pek rastlanmayan özellikler Uranüs’ ün marifetidir. Bir önceki andaki görünüşünüzü tamamen ve aniden değiştirebilirsiniz. Bağlılık geliştirmekte zorlanırsınız.

Neptün hülyalı bakışlar, güzel ve sevimli görünüş sağlar. Aynı zamanda bağımlılıklara yatkın olma sebebinizdir. Alkolikler ve uyuşturucu bağımlıları Neptün etkisindedir. Yaratıcılığı ve sanatsal yetenekleri arttırır. Ebeveynlerin çocuklarının bağımlılık sorunlarına yatkın olup olmadıklarını anlamaları için Neptün’ ün etkilerini kontrol etmeleri iyi olur.

Plüton, Sert görünüş, az konuşan, sırlarını açıklamayan, hakkında hiç bir bilgi vermeyen, kararlı karakter, başkalarını sorularıyla sorgulayan kişilik. Hastalıklara ve zorluklara dayanım sağlar. Sırlarla, gizemlerle ilgili çalışmalar yapmanıza sebep olur. İstihbarat, ölüm ötesi konular gibi sorunlarla uğraşırsınız.

Bütün gezegenlerin 1. evinizden yani Yükselen burcunuzdan transit olarak geçişi sırasında da aynı etkileri yaşarsınız.

Ay Akrep’in çekiciliği mıknatıs gibidir. Enerjisi tükenmez. Fakat bunu kontrol altına alamazsa oldukça yıkıcı olabilir. Hiç bir meydan okuma onun için ürkütücü değildir ve hiç bir şey imkansız değildir. Dış etkenler ya da diğer kişiler onun yolunun üstüne taş koyamaz.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 13 Kas, 13:09

Benim 1.EVDEKİ PLUTOMU NEREDEYSE CÜMLE ALEM BİLİYOR.. :D Yani bilmem kaç defa bunu portalda belirmişimdir.. Belirtmek zorunda kalmışımdır..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 13 Kas, 13:13

Ay güzel ve duyarlı bir dış görünüş sağlar. ‘Ay gibi’ güzel tanımını hatırlayın! Anlayış ve empati yeteneği verir.
Venüs güzellik, zerafet, bakımlı ve şık bir görünüş ve yuvarlak hatlar sağlar. Afrodit gibi düzgün ve güzel hatlar Venüs’ ün işidir.
Jüpiter kilo alma eğiliminizi ortaya koyar. Aynı zamanda neşeli ve çok sevilen biri olmanızı sağlar. Başınızı derde sokacak kadar risk alabilirsiniz. Aşırı özgüvenli tutumlar sağlar.
Satürn zayıf bir görünüş, kilo alamama problemi yaratır. Disiplinli, sert ulaşılmaz görünmenizi sağlar. Yüzü asık ve geniş çeneli kişiler muhtemelen Satürn’ ün 1. evdeki etkisine maruz kalmışlardır. Özgüvenleri azdır. Kendilerini güzel bulmazlar.
:)
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 13 Kas, 13:27

Sevgili heaven

Bu gezegenlerin hepsi sende 1.evde mi?..ne güzel özellikler vermişler sana..

ve sanırım ikizler burcu beni anlıyor..çünkü sitede dikkat ettim ikizler burcu özelliği taşıyanlar beni anlıyor..yada belki bana öyle geldi..belki de diğer gezegenlerin yüzünden beni anlıyorsun..ikizler yayın zıt burcu..anlaması zor beni..ama astroloji çok karışık bir konu..

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 13 Kas, 13:49

ve sanırım ikizler burcu beni anlıyor..çünkü sitede dikkat ettim ikizler burcu özelliği taşıyanlar beni anlıyor..yada belki bana öyle geldi..belki de diğer gezegenlerin yüzünden beni anlıyorsun..ikizler yayın zıt burcu..anlaması zor beni..ama astroloji çok karışık bir konu..
en yakın arkadaşım ikizler burcu ve ikizler burcundan çok arkadaşım var... aslında seni çok iyi anlıyorum, şimdiye kadar yorum yapmadım belki ama... : )
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 13 Kas, 13:51

olsun bazen gizli dost olmak daha iyidir..Dost diyorum..yani dostum olduğunu düşünüyorum..ve anlaşılmak..hele de Portalda durduğum noktada nasıl önemli bie bilsen..