5 Ekim Koç Burcu Dolunayında Ağlayan Bebekler

5 ekim dolunay etkileri, bebekler ağlayarak uyandılar, bebekleri ağlatan dolunay, 5 ekim dolunayı ve etkileri

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 09 Eki, 14:24

Resim

Çoğu tarafından kabul edilmese de zaman zaman dolunay dönemlerinin ilginç etkileri de olabiliyor. Dolunayın Çok farklı etkileri olur; gerilimler, uyuyamama, ani uyanmalar, asabiyet hali gibi. Ancak geçtiğimiz 5 Ekim dolunayı ile ilgili facebook grubumuzdan ilginç etkiler iletildi.

Anne-Bebek grubuna üye olan bir üyemiz gruplarındaki paylaşımlara dayanarak o gece çok sayıda bebeğin çığlık atarak uyandığını ve uzun süre ağladıklarını belirtti. Üyelerin ağlayan bebeklerin uzun süre sakinleşmediklerini belirttiklerini iletti.

O gece dışarıda bulunduğum için Dolunayı gözlemleme imkanım oldu ve belki bulunduğum yerin konumu ile de ilgili olabilir, Dolunayda kanlı ay görüntüsü vardı. Bazı olumsuz olaylarda dolunayda benzer görünüme şahit olduğum için olumsuz bir olay olmasından endişe ettim. Görünürde olumsuz bir olay yaşanmadı ancak görünmeyen planda neler oldu onu bilmiyorum. Tahminlerimi de burada dile getirmek istemiyorum.

Benzer durumlar yaşamışsanız lütfen iletin.

Profesyonel astrologların analizlerinde bu yönde bir beklenti olmadığı için klasik dolunay etkisi dışında neler olduğu hakkında çıkarımlarda bulunabilmemiz için bazı bilgiler işimizi kolaylaştırabilir.

Çocukların burçları? Yaşları? ve Cinsiyetleri?

Hangi burçlar daha fazla etkilendi? Hangi yaş grupları daha fazla etkilendi ve cinsiyetleri üzerinde bir etkisi var mıydı?

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"