YENİ AY

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
emekli

YENİ AY

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 02 Tem, 13:24

2 Temmuz'da Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay (Güneş ve Ay'ın aynı burç ve derecede birleşmesi)bu iki
enerjinin birleşerek yeni başlangıçlar yapmak için itici bir kuvvet oluşturacağı bir döneme işaret etmektedir.

Ülkemizin natal haritasında yeni ay 1.evde oluşacak,yeni ay'ın etkisi bir ay kadar sürer
bu süreçte yeni başlangıçlar yapmak,vizyonu yenilemek,önemli kararlar almak ve faaliyete geçmek
verimliliğin artacağı,sağlam ve kalıcı oluşumların başlangıçlarının yapılacağını göstermekte.
natal pluto ile transit güneş ve ay'ın kavuşumu,kökten bazı değişimler olacağını,bu değişimlerin
gizli faaliyetleri olan,yer altı örgütleri,terör bağlantıları olan kişiler üzerinde
1.evden dolayı gözönüne çıkacağını göstermekte.yeni bir başlangıç olacaktır fakat pluto'nun etkisiyle
bu değişim zorlu bir süreçdir.manipülatif olaylar gündeme gelecektir,temizleme adı altında
perde arkasından yönetilen olaylar gündeme taşınacaktır.Olaylara direkt müdahale etmek yerine
YENGEÇ'E ÖZGÜ yandan yandan dolaylı yollardan yaklaşılarak toplumun bilinen yüzlerine ilişkin
şaşırtıcı sürpriz gelişmeler olacaktır.
Bu oluşum aynı zamanda sirius sabit yıldızı ile 3 orb da kavuşum yapmakta,sirius başarı,şöhret,hırs verir,
ve yine ters açısı,zararlı bir bileşeni var ise ani gözden düşmeyi temsil eder,1.evde toplum önünde olan bu etki
pek çok topluma dair yetkili,başarılı,şöhretli insanların gözden düşeceği zor durumda kalacağı,pluto'ya özgü
mecburi değişim yaşayacaklarını temsil etmekte.
Ülkemizin ilerletilmiş haritasında 1.evde ceres asteroidi ile transneptün planetlerinden vulcan var,ve
bunlarda yeni ay'a eşlik ediyor,dev bir stelyum!ceres beslenme,sağlık,feminen ilkeler,ilaç,tarım,gıda vb..
maddelerin koruyucusudur,vulcan bir haritada ki en dinamik enerjidir,kaos çıkartır önce ve ardından
dinginliği sağlar,büyük bir enerjidir
patlatır ve ardından afyon etkisi yapar uyuşturur,morfin gibi,şöyle
bir bakalım fazla değil 1 gün öncesine
TEB.(Türkiye Eczacılar Birliği) ile SSK.arasında olan ilaç krizi,
önce gündeme geldi ceres -vulcan bağlantısı ile
ardından anlaşma sağlandı.Ve yine hemen hemen aynı saatlerde
Ülke gündemine bomba etkisi yapacak düzeyde
(operasyonun ismini-adı geçen şahısların ismini yazmıyorum)
sürpriz isimler gözaltına alındı,mahrem alanlarına baskınlar düzenlendi,
olayın ana başlığı ne idi hepimiz biliyoruz,ben sadece planetlerle şifrelendirerek anlatacağım,
pluto,güneş bağıntısı,sirius ile birleşmesi,ve mars'ın 3.eve girmesi açığa çıkartan planet
sıcak ve dramatik etkiler bırakan planet apollon ile kavuşması,transit satürn'ün yine 3.evde başak'da olması ki
aynı zamanda sağlık sektöründe gelişen tatsız tuzsuz olaylarında müsebbibi yardımcısı,
iletişim,gazeteciler,yazarlar ile ilgili konularda sıkıntıların yaşanması,engeller,kısıtlamalar sansürlerin gelmesi,
satürn aynı zamanda ülkenin güvenlik kuvvetlerini temsil eder,bu bağlamda pek çok cezai yaptırımlar...
3.evde natal kuzey ay düğümü üzerinden geçmekte olan transit satürn'ün daha önümüzdeki 1.5 yıllık süreçte
bu olayların gündemden hiç düşmeyeceğini göstermekte...

Yeni ay etkisini çok önceden oluşturdu ve gökyüzündeki oluşumla, anahtar- kilit ile harekete geçirdi!

Bu kadarla kısıtlı bir anlatım yorum elbette değil,suya sabuna dokunmadan sözkonusu ülkemiz ise
şu aralar hassas bir terazi üzerinde isek ancak bu kadar değinebildim,anahtar planetleri yazdım,
gündemide takip ediyorsanız eğer,astrolojik işaretlerle nasıl uyum içinde olayların ceryan ettiğini
rahatlıkla görebilir anlayabilirsiniz...
Yeni Ay'dan başlayıp transitlere girdiğim bir konu oldu,keyifli okumalar....

Hazırlayan:Emekli

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 02 Tem, 13:29

Ben yeni ay'ı sevdim..hatta etkilerini hayatımda hissediyorum..ama 1.ev deyince hep korkarım..çünkü biliyorsunuz ben 1.evimi hem çok severim hem de çok korkarım..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 02 Tem, 13:31

sevgili lotus senin sanırım 11 ile 12.evinde oluşacak bu etki,
ilgili olduğu evlerde yeni ay,büyük bir enerji verir,temizler arındırır canlandırır,şanslar verir,ve biliyor musun yeni ay'da hacet kapıları açılır...

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 02 Tem, 13:34

birkaç gündür çok acı çekiyorum..hatta şunu der oldum:batsın bu dünya..

ve bu yüzden bu müjdene çok sevindim..belki yaradan bana rahmet eder..

not:bu ara yaradanca sevilmediğimi hissettim..neden dersen:bir insan bunca hata yapar,gönüllerde yeri de olmazsa yaradanca sevilmiyor anlamı olabilir bunun..

eğer O da beni sevmiyorsa ne yaparım ben..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 02 Tem, 13:46

relaks lotus relaks:)
yeni ay benim 10.evimde natal vesta'mın üzerinde transit geçişinde gerçekleşti,
ve etkisini dünden hissetmeye başladım,
10.ev alanında...
natal pluto'ma 1.ev ile 2.ev cusp'ı kare etkisi yaptı,
bu sert etki ile temsil ettiği ev alanları üzerinden
tetikleyici olaylar ceryan etti yaşamımda ve alt yapısı
şuanda oluşmakta...

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 02 Tem, 13:47

of emekli..bir yay nasıl relaks olurki..yay ve relakslık:)..zor çok zor..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Çrş 02 Tem, 13:53

yeni ay evresindesin sevgili lotus,ay burcun yengeç mi ?

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 02 Tem, 13:58

evet yoksa sen bunu untmuşmuydun?..

ay burcum yengeç..ama ben yıldız haritamda 1. ev plutodan başka şeye odaklanamıyorum..çünkü sağolsun 1.ev pluto bu yaşıma rağmen beni hiç rahat bırakmadı..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 03 Tem, 13:09

ve sevgili emekli

Bugün Regaip Kandili..Yani Yeni ay-Regaip Kandili..NE GÜZEL TESADÜF..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 03 Tem, 18:40

evet sevgili lotus,
çok güzel,yeni ay evresindeyiz ki zaten üç ayların başlangıcı yeni ay devreleriyle başlar,bu yeni devrenin yengeç burcunda olması ve ay hakimiyetinde ay'ın tamamlayıcısı olan güneş ile güçlü enerjik bağı,
inşallah hepimiz için güzel şeylerin başlangıcı olur...
bazen bir ayrılık yakar canımızı tam da bu evrede,
gidenin burcu yengeçtir,onun için yeni başlangıçtır,göksel tesirler onun için hazırlanmıştır ve vakt-i zamanı gelmiş o artık uçmak için hazırlık yapıyordur,geride kalanın yeni ay evresi 8.evinde gerçekleşiyordur,
yani ölüm gibi ağır gelen bir ayrılık...8.ev temalarında geride kalan cebelleşirken...

ne demişti ferhat göçer''BEN ASLINDA ÇOK SEVMİŞTİM İKİMİZİ''
''ŞİMDİ BİR YAZ AŞKI PAKLAR BİZİ''
''EYLÜL'DE AYRILIK YENİDEN YOKLAR BİZİ''
''ZAMAN İKSİRİYLE TOPLAR BİZİ''

Göksel tesirler böyle birşey işte,zaman iksiriyle başlar herşey,ay'ın itici kuvvetiyle oluşur ve ardından ay'ın cezir ilkesiyle içine çekilir herşey...
ve sonra ve sonra ve daha sonra yeniden tekrarlar aynı şeyler...
velev ki ayrılık burcuna denk gelsin yeni ay evresi...
yine mi yeniden mi...
evet yine yeni ve yeniden...

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Prş 03 Tem, 22:51

yeni ay ın bu etkilerinin aslında zıt yönlerin yıkımına neden olacağını düşünüyorum içsel olarak...ilerki dönemlerde... ağustos gibi o da 1 ağustostaki güneş tutulması olayının bana düşündürtttüğü bişe belki de...
.:pati:.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 11:24

yeni ay evreleri her zaman başlangıçları temsil eder,
natal haritada bu oluşum hangi evi etkiliyor ve hangi planetlerle
ilişkiye giriyor ise açının durumuna göre, bu yeni başlangıç,
dönüm noktası şansda olabilir şanssızlıkta,kazançda getirebilir,bir yıkım sonrası yeni bir yaşama başlamak için yolada çıkartabilir...
ve yine solar return haritalarda hangi evde oluşmuş ise,ve hangi planetlerle ilişkide ,açı etkileşiminin durumu ne ise,o alanlardaki etkiyi daha hızlı görebiliriz.
yeni ay öncesi ki maks.4 gün öncesinden sinyallerini almaya başlarız,
yeni ay'ın oluştuğu gün tavan yapar etkisi ve 15 gün sonrasında
hızlı bir şekilde oluşan bu yeni durum inşaasını tamamlar,diğer günlerde
buna göre şekillenir etkilediği alanlar...

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 12:36

1 ağustostaki solar return ülkemizin para evinde olacakmış diye okumuştum... yani büyük bir kriz bizi bekliyor ?

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 12:48

o güne bir gelelim bakalım,gerçi bu yeni birşey değil,hep var o kriz,transit neptün'ün kova burcunda olması ve ülkemizin haritasında 2.eve(maddi kaynaklar,para,değer,kazanç,)karşıt açısı daha uzunca yıllar bu durumu tetikleyeceğe benzer,neptün'ün kendini dev aynasında görmesi,açılması,çözülmesi,belirsizlikler yaratması,dalgalanmalar,yanlış spekülasyonları ateşlemesi,ve gelir düzeyindeki dengesizlikler,maddi konularda kandırılmalar,ulusal çapta dolandırıcılar vs..epey zarar aldık zaten...
neptün sırları ve perde arkasını,gizli anlaşmalarıda yönetir,
ülkemiz üzerinden neptün-kova sürecinde epey bir geçinen oldu...

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 12:51

böyle başa böyle tarak...
peki neptün ne zaman çıkacak 1,5 sene sonra mı