Yengeç - Koç Uyumu

yengeç burcu koç burcu uyumu, yengeç koç uyumu nasıldır? yengeç ve koç anlaşabilir mi? yengeç koç uyumu, yengeç koç uyumlu mu, yengeç koç aşk uyumu, yengeç koç ilişki uyumu, yengeç koç ilişkisi, yengeç koç cinsel uyumu

yengeç burcunun uyum tablosu, yengeç burcu uyum tablosu, yengeç burcu en uyumlu burç, yengeç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? yengeç burcu uyumu, yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu cinsellik uyumu, yengeç burcu evlilik uyumu, yengeç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Yengeç - Koç Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 02:19

Resim

Yengeç - Koç Uyumu

Yengeç Koç Uyumu - Yengeç burcu ile Koç burcu anlaşabilir mi?

Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu veya Yengeç Kadını Koç Erkeği Uyumu

Yürümesi oldukça zor bir ilişki. Yengeç Zodyak'taki ilk su burcu dolayısı ile su burçlarının en hassasıdır. Şefkat, ilgi, sıcaklık, özen ve güven duygusu arar. En ufak bir eleştiride bile incinebilir. Yengeç için önce evi, ailesi gelir, Koç için ise önce yeni iş teşebbüsleri gelir.

Koç ateş burçlarının birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldırgan ve düşüncesiz olabilir. Onunla tartıştığınız zaman kazanmak için her şeyi yapabilir, sizin duygularınız ve egonuzu incitebilir. Koç acımasızdır, aşırıya kaçabilir, Yengeç ise zaten alıngandır ortada bir şey yokken bile üstüne alınma huyu vardır.

Zorluklar burada bitmiyor. Yengeç olaylara daha geç tepki gösterirken, Koç anında tepki gösterir. Tartışma sırasında Koç sözleri ile sizi yerden yere vururken ağzınızdan hiç laf çıkmayabilir. Koç doğrucu ve açık sözlüdür, Yengeç ise adımlarını önceden hesaplayarak zigzaglar yapar. Koç bunu aldatıcı ve içten pazarlık olarak, Yengeç ise incelik olarak değerlendirir.

Yengeç evliliğinde, ev hayatında ve çocukları ile dengeli bir hayat isterken Koç adrenalinle dolu yaşamayı sever. Koç insanı aşkta heyecanını kaybetmiş ise bunu hemen başka yerde aramaya başlar.

Koç ile cinsel başta çok heyecanlı olsa da bu size yetmeyecektir. Sizi siz olduğunuz için derinden seven, içten bir beraberlik istersiniz. Koç ise aranızda bu bağ oluşana kadar bile yerinde duramayacaktır. Onun ateş olduğunu ama aynı zamanda sıcaklıktan yoksun olduğunu fark edeceksiniz.

Koç'tan fazla ilgi beklemeyin onun yapacak çok işi vardır. Herkesle yakından ilgilenen ve karşılığını bekleyen Yengeç, Koç'tan ilgi göremeyince mutsuz olacaktır.

Bir ihtimal bu ilişki yürüyebilir ama çok uğraşmanız gerekecektir. Koç'tan vazgeçmek istemiyorsanız doğum haritanızı çıkartıp detaylı olarak inceletin, belki uyumlu başka gezegenler vardır.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Pzr 03 Eyl, 22:55

Şöyle bir şey geçmişti aramızda:
O- Sinsisin.. sen..
Ben-Neden?
O-öylesin işte
Ben-?
O-Ark. kanki gibi yaklaşıyorsun ama öyle diilsin...
Ben-püff... neee?
O-Erkeklerle oynuyorsun sen?
- onunla ilk tanıştığım zamanlarda yaptığım bi oyun geldii.. kabul edemiyordum ama evet, o na aşıktım.. o benden de önce farkındaydı gerçeğin, utanıyordum... evet sana aşığım diye de haykıramıyordum-

ve sonra, herşeyden sonra... bi mektup yolladım.. sadece o anı bekliyordum.. romantizim gibi ya da onun söylemesi ya da kısacası benim beceriksizliğim ama bunu açıkladım ama geçmişti, artık :(

Şu konu yanlış.. Koçlar çok ilgileniyoo.. yaa..

Evet, onlar çok dobralar ve yengeçleri sinsi bulabiliyolar.. ama bunun da alaksı yok.. onlar öyle algılyorlar...

Acaba içinizde doğum haritası yorumlaya bileniz var mı?
Belki çok geç ama bi şeyler olursa yaa.. yanlışım vardır ya da yapmam gerkenler...
O
*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)

*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)

çarpış - öpüş - seviş - çarpış

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzt 04 Eyl, 00:15

Anlamaya o kadar gayret edip; anlayamadığım burç yengeçtir ...
Bir insan sıcacıkken aslında buz gibi olabilir mi?
ve buz gibiyken aslında sıcacık ...

belkide saklambaç oynamaktan nefret ediyorumdur...
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Pzt 04 Eyl, 18:18

Kesinlikle haklısın canım, o kadar romantizm yaratmaya çalıştığı anlar olmuştu ki... ben bir kalas gibi davrandım...

ve bazen o kadar yoğun olduğu zamanlarda sırnaşıp bi de üstüne trip yaptığım zamanlar...

O nu kaybettim sanırım :( uff.. offf... çok içim acıyor.. :o
*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)

*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)

çarpış - öpüş - seviş - çarpış

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 05 Eyl, 22:20

bu yengeçler biraz tırlaktır... sanırım bu sıradışı olmalarından kaynaklanıyor. sonuçta su grubundandırlar, akrep ve balıklar gibi başkaları tarafından anlaşılmaları zordur.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...