Akrep Burcu Yay Burcu Uyumu

akrep burcu yay burcu uyumu, akrep ve yay uyumu nasıldır? akrep ve yay mutlu olabilir mi? akrep ve yay uyumu, akrep yay uyumlu mu, yay akrep uyumu, akrep yay ilişki uyumu, yay akrep cinsel uyum, akrep yay cinsel uyumu, akrep yay evliliği, yay akrep evliliği

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 24 May, 16:17

Resim

Akrep Burcu Yay Burcu Uyumu - Görünen grafikteki uyum çizelgesi ön uyumu temsil etmektedir. Bu tabloya göre Akrep burcunun en zor anlaşabildiği burçlardan biri de Yay Burcudur. En karmaşık ilişkilerden biri olacağı muhakkaktır. Ancak farklı burç etkileri ve zaman içerisinde karşılıklı anlaşma ve tavizler uzun süreli bir birlikteli mümkün kılabilir.

Resim

Yay Burcu Açısından Akrep Uyumu

Birbirinizi büyüleyici ve etkili bulmanız olası, birlikte çok iyi bir arkadaşlık sürdürebilirsiniz ancak uzun süreli birliktelikte sorunlar yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Cinsellik, gizem ve tutku akrep burcunu sizin için cazip kılar ama bu konularda Akrep Burcu için yetersiz kalma ve kendinizi yenileme enerjisini kendinizde bulamazsanız kopmalar başlayacaktır.

Siz bir yay burcu olarak herşeyi hafife alır ve eğlenmeyi seversiniz oysa Akrep Burcu çok derin duygulara sahip yoğun bir insandır. Akrep burcu kendisinde bırakılan duygusal izleri asla unutmaz sizin hafife aldığınız konularda duygusal etkiye maruz kalırsa aradan yıllar da geçse bir gün mutlaka karşınıza çıkartarak size karşı kullanabilir. Akrep burcu için yaşam hafife alınamayacak ve keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle dolu bir alandır. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Eğer bir Akrep burcu ile ciddi bir ilişki düşünüyorsanız O'nun en küçük bir hatayı dahi affetmeyeceğini bilmelisiniz.

Akrep burcu insanlarını eleştirirken çok dikkatli olmalısınız. Kazara duygu dünyasında sebep olacağınız incitme size karşı büyük bir patlama olarak geri dönebilir. Bunun yerine davranışlarınızla veya O'na yol göstererek eleştiri yapmalısınız. Eleştiriler akrep burcu için kendi dünyasına uzatılan bir müdahale gibi karşılanır ve bunu bir savaş ilanı olarak kabul edebilir. İncinmemek için attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. Bu konuda göstereceğiniz titizliğin size tutkulu ve sadık bir eş olarak geri döneceğini unutmamalısınız. Eğer siz onun dünyasına müdahale etmezseniz siz istemeseniz de sizi kendi dünyasında baş köşeye yerleştirecektir. Sadece sabırlı olun ve sevginizi ondan esirgemeyin.

Yay burcu insanları sosyalleşmeyi severler, Sosyal ortamlarda kendilerini ifade etmek onlar için keyif vericidir. Ancak Akrep burcu için bu büyük bir külfet ve gereksiz bir eylem olarak görünür. Bu konuda ona karşı ısrarcı olmamalısınız. Birlikte dışarı çıkmanız gerektiğinde fazla ısrarcı olmamaya çalışın. Gitmek istemiyorsa gitmeyecektir. Israrınızdan dolayı giderse bilin ki sonu pek iyi neticelenmeyecektir.

Sosyalleşme ihtiyacınızı tek başınıza karşılamak istediğinizde ise karşınızda muhtemel bir kıskanç Akrep görmeniz olasıdır. Buda ayrı bir tartışma konusu olabilir. Ondan habersiz ve gizli işler çevirmeye kalktığınızı öğrendiğinde değil hissettiğinde ki büyük olasılıkla hissedecektir (sizi seviyor ve saygı duyuyorsa bir süre bekler) büyük bir öfke ile herşeyi çözüp ne yaptığınızı bir bir size anlatarak fırtınalar koparacaktır. Eğer gizli bir şeyler yapıyorsanız bunu hemen size söylemez herşeyi çözüp tüm delilleri önünüze dökmek için elinden geleni yapar ve sizi savunmasız bırakır. Ve karşınızda kızgın bir akrep bulursunuz. Emin olun bu pozisyona düşmeyi asla istemeyeceksiniz. Kendinizi bir anda hiçbir suçunuz olmasa dahi tüm dünyayı ateşe veren bir suçlu gibi hissedebilirsiniz.

Eğer bir akreple birlikte olmak size keyif verici geliyorsa davranışlarınızı ve duygularınızı çok hızlı değiştirme yeteneğine de sahip olmaya başlamalısınız. Ne zaman ve nerede neye kızacağınız bilemezsiniz. Hayatınız çok mutlu olan bir insanın bir anda nasıl bu kadar gergin ve öfkeli olabileceğini anlamla geçebilir. Seviyorsanız bu duruma uyum sağlamayı da öğrenmeniz gerekecektir. Diğer yandan fırtınalı bir hayat size cazip gelebilir!

Yay Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyum

Uyum grafiğinde en iyi skor Yay ve Akrep arasındaki cinsel uyumdur. Başlangıçta Akrebin tutkulu aşk hayatı size cazip gelecektir. Akrepler cinsel yaşamı kontrolü ele geçirmek için bir araç olarak ta kullanabilirler. Bu onların hem ilgi alanı hem de ustalıkla yerine getirebildikleri bir yöndür. Siz daha ne olduğunu anlamadan ve herşeyin keyfini sürerken onlar çoktan sizi tutkularının esiri haline getirebilirler.

Cinsel yaşam akrepler için zaruretten öte bir yaşam biçimi ve mutlak bir ihtiyaç olduğu için bu konuda tüm ilişkiniz boyunca iyi olmak zorundasınız. Aksi taktirde karşınızda yaşam gıdası kesilmiş agrasif bir akrep bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Açısından Yay Uyumu

Başlangıçlar her zaman keyifli ve ilgi çekicidir. Birlikte harika bir vakit geçireceksiniz, birlikte tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulacaksınız ancak zamanla farklılıklarınız bu güzel atmosferi bozmak için yeterli sebepler ortaya koyacak kadar fazladır. İlişkinin başında size çok çekici gelen yay burcu bir süre sonra size hiçbir sırrı ve çözülmemiş yanı kalmayan sıradan bir insan gibi görünmeye başlayabilir.

Yay burcu size göre daha yüzeysel ve hafif gelebilir. Yaylar uçsuz bucaksız atmosferde sefer düzenlerken siz derinlerdeki yerinizi pekiştirmek için çaba sarfedersiniz. Siz sahip olduğunu hiçbir şeyi kolay kolay paylaşmak istemezsiniz ancak yaylar bu konuda daha cömerttirler. Bu sizi rahatsız edebilir.

İletişim konusunda Akrepler sezgilerine ve derin duygularına güvenirler, çoğu zamanda sezgilerini ve düşüncelerini açık etmek istemezler. Yay burçları ise herşeyi apaçık bir şekilde ortaya koyar ve açıkça tartışmaktan kaçınmazlar. Akrep gizli - Yay açık iken tartışmalar ve iletişimsizlikte kaçınılmaz olacaktır.

İlişkiniz ilerledikçe Yay burcunu duyarsız ve küstah bulabilirsiniz bu durum Akrep burcunu iletişimden koparacaktır. Bir yay burcu uzun süre konuşmayan bir akrep burcuna ne kadar tahammül edebilir? Herşeyi konuşma ihtiyacından olan bir yay burcuna bir akrep burcu ne kadar tahammül edebilirse o kadar...

Yay burcu size göre daha sosyaldir ve bu giderilmesi gereken bir ihtiyaç gibidir. Bu durum yay burcunu aşırı flörtçü bulmanıza neden olacak ve kıskançlık krizlerine girmenize sebep olacaktır. Yay burçlarının sosyalleşmelerini mazur görüp onları anlayışla karşılamalısınız. İki nokta çok kritiktir. Yay burçları sizin yalnız kalmanıza siz de yayların sosyal yaşamlarına saygılı olmalısınız. Aksi taktirde ilişkiniz şiddetli ve fırtınaya dönüşebilir.

Akrep-Yay ilişkisinin uzun süre devam edebilmesi için her iki tarafından aşırı uzlaşı içerisinde olması gerekir. Farklılıkları negatif yönde değerlendirmek yerine hayatınızdaki eksikleri gidermek için fırsat olarak görüp pozitif yönde değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Yay Burcu Cinsel Uyum

İlişkinin ilk zamanları her iki taraf için de cinsel yönden iyi gidecektir. Ancak yay burcu cinsel yaşama akrep burçları kadar düşkün olmadığı için uzun vadede sorunlar yaşanması muhtemeldir. Cinsel yaşam akrepler için bir ömür sürmesi gereken bir ihtiyaç gibidir. Tutkularının bedene yansıma noktasıdır. Bu alan akreplerde eksik kaldığında diğer alanlarda olumsuz yönde etkilenebilir.

Yay burcu ile olan cinsel yaşamınız bir nebzede olsa kabul görebilir ancak her iki taraf içinde ödün verilmesi gereken çok fazla alan vardır. Bunu göze alabilecek kadar birbirinizi seviyorsanız neden olmasın. Ancak unutulmamalı ki bir ilişkinin karşılıklı kırgınlıklarla bitmesindense hiç başlamaması daha iyidir. Herşey giderilmesi gereken cinsel ihtiyaçlardan ibaret değildir. Yaşam ancak birbirlerini tamamlayabilecek özelliklere sahip bir bütün haline gelen ve birbirlerini anlayabilen çiftlerle daha mutlu ve huzurlu geçecektir.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

www.akrep-burcu.com 24 Mayıs 2017
Analiz Siteye Aittir. İzinsiz veya Link Kullanmadan Alıntı Yapmayınız

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Akrep Burcu Yay Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 25 May, 14:11

iletişimden yana şansız biriyim..bu yetmiyormuş gibi tutup akrepler arasına geldim:)..hayatımın hatasını yaptım..yada belki tam tersi bilmiyorum..1.evimde pluto var..1. evdeki gezegenler yükselen gibi davranır..yükselen akrep etkisi var bende..bu yüzden akrepleri seviyorum ve anlıyorum..onlar beni seviyormu bilmiyorum ama..belki de bende sevmemeliyim onları:)

2006 yılının son aylarından beri akrepler arasındayım..ve iyi anım çok az:)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Cum 26 May, 16:51

lotus sen yay burcuydun değilmi? İlk kez akrep için bu kadar kötü bir uyum puanı gördüm. Seni sorunun bu bence yanlış kişilerle tkılıyorsun :)

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Cum 26 May, 16:53

tüm puanlarda orta sıradaki çubuk hep iyi ama :) oda akrepten kaynaklıdr

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 29 May, 16:53

elemor yazdı:
Cum 26 May, 16:53
tüm puanlarda orta sıradaki çubuk hep iyi ama :) oda akrepten kaynaklıdr
ben akrep etkisinden..bu yüzden buraya geldim..ayrıca buraya gelişimin kadersel olduğunu düşünüyorum..benim yıldız haritamda kadersel vurgu var..yani bazı şeyleri tamamen kaderin yönettiğini gösteriyor bu..kader beni buraya yönlendirmiş olabilir..bence bir misyonumda var..misyonum kuzu postuna bürünmüş akrepleri tesbit etmek..ve yol göstermek..çünkü plutonun sert açıları var bende..yani gelişmemiş akreplerin yaralarını tanıyıp sarabilirim..yada gerekirse onlara haddini bildirme görevimde olabilir..

ama diğer taraftan haritamda kuzey ay düğümüm oğlakta..bu bana insanlardan,kalabalık yerlerden uzak dur diyor..yalnız ol diyor yani..sadece burası değil net gibi çok kalabalık bir yerde bana uygun değil aslında..
En son güzin tarafından Pzt 29 May, 17:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 29 May, 17:22

akrepler yayları tanımıyor bence..bu burç hakkındaki bilgileri çok yüzelsel..yayları çok hafife alıyorlar..kısaca şöyle izah edeyim; pluto jüpiterli ile asla boy ölçüşemez..bunu yay burcunu tanıdıkça anlayacaksıız..iyi güç hep galip gelir çünkü..,iki azarla yada gelişmemiş akrep hileleriyle önce onu üzebilir, iyi kalbini kırabilirsiniz belki..ama sonra yay vurdumduymazlığı başlar..akrebin görmezden gelmesi gibidir bu..hatta daha kötü..ayrıca o sistemin en güçlü silahı ile donatılmıştır..iyi kalp ile..genelde bütün yaylar iyi kaplidir evet..

jüpiter plutodan güçlüdür evet..çünkü kalbi(ruhu)vardır..pluto ise kalpsiz(ruhsuz) bir gezegendir..acımasızlığı bundandır..akl ettiniz mi?..

not:ben yinede plutoya hayranım evet..hatta kendi burcumdan çok akrep burcunu severim..ama şuan çok sinirliyim plutoya..haddini bildirmek istedim..bu yüzden bu kıyası yaptım..böyle kıyaslar yapılmamalı aslında..ama yeri geldi hoşgörün...

not: ve akrep burcunu iyi tanırım..akrep etkisindeyim..tanımam normal..plotonun sert açıları yüzünden gelişmemiş akrepleri daha da iyi tanırım..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 31 May, 11:18

evet portala ilk geldiğimde bana pek iyi davranmamışlardı(sonrada pek iyi davranmadılar..akrepler kendini anlatanlara saygı duymaz)..poison diye bir üye şunu yazmıştı o sıra:"hoşgeldin açıksözlü,cesur,sıcacık insan"..ama bu saygısı uzun sürmedi tahmin edeceğiniz gibi..

ve şunu da demişti özel mesajda:"sen burada kilit insansın"..

evet ben de öyle düşünüyordum..aynı anda aynı şeyi düşünmüştük galiba..evet buraya geldiğim ilk günlerde böyle bir şey hisetmiştim..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Çrş 31 May, 14:22

Bir anda çok esrarengiz bir atmosfer oluştu : )

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 31 May, 14:31

güzin yazdı:
Çrş 31 May, 11:18
evet portala ilk geldiğimde bana pek iyi davranmamışlardı(sonrada pek iyi davranmadılar..akrepler kendini anlatanlara saygı duymaz)..poison diye bir üye şunu yazmıştı o sıra:"hoşgeldin açıksözlü,cesur,sıcacık insan"..ama bu saygısı uzun sürmedi tahmin edeceğiniz gibi..

ve şunu da demişti özel mesajda:"sen burada kilit insansın"..

evet ben de öyle düşünüyordum..aynı anda aynı şeyi düşünmüştük galiba..evet buraya geldiğim ilk günlerde böyle bir şey hisetmiştim..
ama ben kilit insan derken kötü şöhreti hiç hayal etmemiştim..kötü şöhretli biri oldum ola ola kahretsin!..ama bu değişebilir de..ama çok zor bu biliyorum..
En son güzin tarafından Çrş 31 May, 14:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 31 May, 14:32

elemor yazdı:
Çrş 31 May, 14:22
biraz açıklarmısın ne demek istediğini?..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 31 May, 15:31

güzin yazdı:
Çrş 31 May, 14:32
elemor yazdı:
Çrş 31 May, 14:22
biraz açıklarmısın ne demek istediğini?..
sorduğum kilit sorulara cevap vermemen kasıtlı mı?:)..tusanaktada böyle bir soruyu cevapsız bıraktın mesela..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Çrş 31 May, 15:47

kilit insan sözü esrarengizleştirdi. Film senaryosu gibi

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 01 Haz, 17:06

kilit insan olabilirim..şuanki manzara bunu gösteriyor evet..umarım buraya gelişim kaderseldir..tek kurtuluşum bu..AMA daha da büyük kilit bir durum var ŞUAN..kul hakkına girmem..eşim bu kişisel yazıları,bu şöhreti öte alemde gördüğünde asla affetmez beni..en küçük ihtimal yok buna..onu tanısaydınız hak verirdiniz bana..Allah büyük..bilmiyorum çözümü var mı..ama ben bu kilidi açmayacağım..bunu asla yapmam..evet çözüm lotus..kilit kelime bu uğursuz çiçek..eşimin onu bilmesi lazım..ama onu anlatmam ben..

sanırım öte alemde burada yaşadıklarımı kat kat katlayan olaylar yaşayacağım bu kilidi açmayacağım için..evet buna razıyım..ben bu dünyada çok çile çektim..isterdimki o alemde huzurlu ve rahat olayım..ama ben o kilidi açacak kadar şerefsiz değilim!.. .

benim için şeref ilk sırada gelir..kul hakkıyla gitmeyi göze alacak kadar!.. .

ve evet orada yaşayacaklarım beni çok korkutuyor..çünkü ben bu dünyada ateşi gördüm..evet çok korkuyorum..kul hakkının oradaki cezasını hayal bile edemiyorum..Allah kul hakkıyla gelmeyin diyor çünkü..yani orada ALLAHA DEĞİL EŞİMİN İNSAFINA SIĞINABİLECEĞİM..VE EŞİM LOTUSA ASLA İNSAF ETMEZ..ALLAHIM BU KONUDA NE OLUR YARDIM ET..NİYETİMİ BİLİYORSUN..PLUTO AÇILARINI KABUL ETTİM HERKESİN ÖNÜNDE..AMA O AÇILAR DECCALLE SAVAŞIM İÇİNDİ..SADECE SİLAHTI ONLAR..ÇAKALLARI TANIMAK VE YOK ETMEK İÇİN..BEN ÇAKAL DEĞİLİM.. .(yalnışlıkla büyük harf)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

AkrepX

Okunmamış mesaj gönderen AkrepX » Çrş 04 Eyl, 21:01

Bir akrep olarak söylüyorum ki kimle anlaşıp anlaşamadığıma karar vermek size düşmez. Siz kisminiz mi :) ancak şunu söyleyebilirim anlaşmak için fedakarlık yapabilirim kırmızı çizgilerime yaklaşılmadığı sürece. O çizgilerde herkes için farklıdır. Yetişme tarzı burada önemli oluyor. Kabul ettiğim yönüm ise güçlü duygular ve çoğu zaman karşılık bulmayan anlaşılma ihtiyacı. Anlayacak potansiyelde insan sayısı pek az tüm sıkıntı bu. Akrebe çamur atan vitaminsizlerin sorunu anlayacak potansiyele sahip olmamalarıdır.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 05 Eyl, 18:50

Burasi Astrolojide sitesi.amaç bilgi vermek; Karışmak degil :)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com