Uçlardaki Akrep

akreplerde marjinallik, uçlardaki akrep, akrep ya hep ya hiç, akrep uçlarda yaşar

Akler Marjinaldir, Herkes Gibi Olmaktansa Kendileri Olmayı Tercih Ederler, Ya Sıcak Ya da Soğukturlar. Ya Kötü Ya da İyidirler. Hep Uçlarda Gezerler. Neden?
Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Pzt 30 Oca, 18:54

eminim hoşsunuz hoşbulmamak ne mümkün....aselet hepimizin kanında var.... adalet duygumuzun sağ tarafında

ölmek için doğdum, yaşamak için öleceğim.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 30 Oca, 19:07

Bundan Emin Olabilirsin. İzden. Aramıza Hoş Geldin
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Pzt 30 Oca, 20:11

sağol akrepKral çok güzel yaaa yazdıklarınızı okurken hoşum gerçekten
ölmek için doğdum, yaşamak için öleceğim.

Kullanıcı avatarı
!CArtEL!

Okunmamış mesaj gönderen !CArtEL! » Sal 11 Tem, 18:29

Biz akrepler Ne olursak olalım Herşeyin en iyisi olmayı istiyoruz denildiği gibi + sı ya - li ! İyininde en iyisi Kötününde en iyisi olmayıı her zaman başarıyoruz ! Bir öğrenci olarak berbat durumdayım daaa
[center] Sonsuzluğu düşünmediğim her an düşündüğüm tek bir Düşünce vardı o düşüncede Seni Düşünmekti..[/center]
Hissetmediğin Hisleri Hissettiğinde Hissettiğin His AşkTır .. Bu His için nelerimi Vermezdim ..

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 12 Tem, 09:37

Cartel bir akrep aynı zamanda her durumda duruma hakimdir. çünkü kendi yapabilirliklerini çok iyi bilir. ipler elinden kaysa bile kayıplarını bile kaybederken şunu düşünür: bana ait değillerdi. benim kayıplarım değillerdi. kaybetmekle bile kazandığını bilmek duygusunu en iyi biz yaşarız. bu bizim yaşam ve ölüm felsefemiz gibi. ateşten geçerek ateşe dönüşürüz. denize atlayıp yüzmeyi öğreniriz. en kötü notları alma duygusunu yaşadıktan sonra en iyi notları almak daha kolaydır. ben fizik dersinde lisedeyken ortalamam 4 dü ve kalıyordum. son sınav vardı. gece gündüz çalıştım tam 1 hafta ve sınavada o uykusuzlukla geç girdim. sınıfa yarım saat gecikmiştim ve hocamızda çok sinirli biriydi. özür diledim sınıfa girdim ve yerime oturdum. oda notlarımın kötü olduğunu biliyordu. muhtemelen kopye çekeceğimi düşündü. bu yüzden yanıma geldi ve dikildi bütün sınav boyunca. ve sorular bana çok kolay gelmişti. nasıl oluyorduda çözüyordum benden çok hocamız şaşkındı. yaptığım her soruda suratına bakıyordum. ama herhangi bir doğru yada yanlış şeklinde bi ip ucu yüzünde bulamıyordum. ve en soınunda kağıdı teslim ettim. çalışınca oluyormuş dedi. bende "evet ama bunu bu son sınavda herkes yapamaz hocam dedim." sonuçlar açıklandığında "9" almıştım. 10 vermek istemediğinden eminim:) çünkü gülümseyerek bütün sınıfa beni örnek gösterdi ve arkadaşınız azmiyle 9 aldı dedi. ufak bir hesap hatasından dolayı 10 alamamışım. :) CARTEL bir akrebin, ve daha sonra herhangi bir insanın yapamayacağı başaramayacağı hiçbir şey yok! akrebi öne aldım çünkü akrep yeteneklerinin farkındadır. fakat diğer insanlar yeteneklerini keşfetmek zorundadır.

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Cmt 19 Tem, 15:15

Akreplerin uçuk kaçık olduklarını düşünmüyorum, evet uçlarda yaşarlar ama bu uçuk kaçıklık değildir. Marjinal insanlardır kesinlikle.

akrep10

Uçlardaki Akrep

Okunmamış mesaj gönderen akrep10 » Cmt 19 Tem, 16:09

sadece birisi
konuyla alakası vardır sanırım biraz da olsa
ben:19 yaşındaydım bir arkadaşla mahalleye iki bidon benzin döküp yakmak isteyen(ama yanmadı çünkü benzin değilmiş döktüğümüz yantaraftada keresteler falan vardı)
ve yine ben:deniz kenarında balık yerken restorantta afrikalı aç çocukları düşünen ve yarın sabah cebimdeki bütün parayı deniz fenerine yollayan
tabi bunlar eski mevzular
demek istediğim aslında siyah olduğumuzda heryeri karartan ama beyaz olmak istediğinde ve olduğunda kirlenmeden en iyi şekilde hayatıını devam ettirebilen ve en iyi beyaz olan
diğer renklermi
ben zaten renk körüyüm bilmiyorum
yaradan beni böyle yaratmış
herkesin sayfası beyaz olması dileğiyle özellikle akreplerin çün kü beyaz olmassa siyah olacağı kesin gibi bişey

Kullanıcı avatarı
September

Re: Uçlardaki Akrep

Okunmamış mesaj gönderen September » Pzr 17 Eyl, 19:55

mıknatısın iki kutbu arasında zıplayan toplu iğne gibi hissediyorum kendimi, zor ama keyifli. iki kutup arasında durmak zor