YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 30 May, 06:29

Kimse senin nelerle başa çıkmaya çalıştığını, neleri yendiği, yenemediğini, kimlerin yanında olmak istediğini, nelerin ağrıttığını başını, neler hissettiğini, neleri hissetmekten korktuğunu, içini, senden daha iyi bilemez. O yüzden dik yürü hep, kendine, sadece kendin lazımsın.(Sabahattin Ali)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 30 May, 06:33

Hiçbir zaman, hiçbir insanın unutamayacağı bir güzellik var.
O da bir insanın bir insandan gördüğü yürekten sevgidir...

Yaşar Kemal

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 30 May, 06:50

Kalabalıktan uzak duran, kendi dünyasında yaşayan, çekingen kişileri "anti-sosyal" diye yaftalamadan önce düşünün. Belki de toplumsal ilişkilerdeki sahtekârlık ve ikiyüzlülük, midelerini bulandırdığı içindir.

Bertan Rona

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 05:38

Demek sağ gösterip sol vuruyorsunuz ha:) yayları fazla hafiye alıyorsunuz..yayın oku gider hedefi vurur..genelde tam onikiden..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 12:42

Ayakların yere sağlam bastığı sürece herkes dostundur. Lakin ufak bir sarsıntı savurur herkesi. Bazen düşmelisin, görmek için yüzleri.

Sadî

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 31 May, 22:24

Hayır boşuna uğraşmayın..yeni kabuslar yaşamayacağım..şuan bir kabus içindeyim zaten..sizinkilere yer yok ama..daha fazlasını bu saatten sonra kimse bana taşıtamaz..çok inatçıyımdır..kararsız biriyimdir ama bir karara varırsamda o karadan hiçkimse beni döndüremez..yeterince acı çektim..bu kadar yeter,yetti evet!..dahasını reva görene haddini bildiririm!..şimdiye kadar bildirmediğim kabahat!..inanmıyorsanız deneyin ve görün..herkes günahsız,masum kesildi başıma!..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 01 Haz, 04:44

Annem,babam,eşim ve birkaç arkadaşım..tüm dünyam bu bir avuç insandan ibaret..eskiden bunu kompleks yapıp üzülürdüm..etrafım neden kalabalık değil derdim hep..benim yalnız olmam isteniyor..yıldız haritamda bunu destekliyor zaten..kuzey ay düğümü oğlak yalnızlığa çekilmemi sağlık veriyor..bunu çok geç farkettim..her yerde yalnız kaldım genelde..nette bile yalnızdım..çok az sevenim oldu..belkide olmadı..tüm bunlar aslında yalnızlığına çekil ve bunu sev diyordu aslında..huzur ve mutluluk buydu..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 01 Haz, 05:09

Bu bir avuç insan bana çok bile..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 01 Haz, 06:20

Bugünlerde oğlak,yay,kova ve başakları övdüm..bu burçları severim evet..güven ve saygı duyuyorum bu burçlara evet..ama şu var..mesela burası akrep değilde başka bir burca ait olsaydı..bu kadar uzun süre burada barınamayabilirdim..gerçi defaatla atılıp geri geldim ya neyse:).akreplerin sorunlarla dolu bir hayatı ve çalkantılı,karmaşık,acılarla,çözümü güç bir iç dünyası olduğundan sorunlu insanlara diğerlerinden fazla anlayış gösterebilirler..

Benim marsım 3.evde..bu kendi kendini rezil etme potansiyelinin çok yüksek olduğunu gösterirmiş..benim yazılarımı okuyanlar zaten bunu farkedip,bir insan nasıl bu kadar kendini yerin dibine geçirebilir diyorlardır..bu bir çeşit rahatlama yöntemi benim için..içimi dökmek yani..yoksa belki birçok kişiden daha değersiz değilim..kendimi yerden yere vurarak belkide haksızlık ediyorum..bana gelene kadar niceleri var..ama şu da var..kabul ediyorum..hatalarımı yani..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 01 Haz, 19:38

Genelde yemeklerimizi evde yeriz ama ben ev işlerini sevmeyen bir yay kadını olarak dışarıda yemeği severim..yarındışarı çıkacağız(yuppy)..ama giyecek doğru düzgün giysim yok..olsada fiziğim kötü olduğundan iyi taşıyamıyorum giysileri..ben iyi görünmeye önem veririm ve iyi giyinmeyi severim oysa(başak etkisi)..bu durum bu yüzden sinir bozucu..

Eskiden yemek yapmayı severdim..ama insan yaşlandıkça herşeyden sıkılıyor..çok sevdiğim yemek yapma işi de sıkmaya başladı malesef..ama şu da var..eşim iyi yemek yaptığımı söylüyor ve bu lezzetli yemeklerle mutlu oluyor..insanları mutlu etmeyi çok severim..evet sanırım iyi yemek yapıyorum ama fazla yemek çeşidi bilmem..öyle ince yufkalar börekler falan açamam mesela..genelde yemeklerim beğenilir(yengeç etkisi,el lezzeti)..eşimi bu anlamda mutlu edebilmek güzel..mutlulukla oturuyor sofraya..sadece yemeklerimi değil daha birçok özelliğimi seviyor Allahdan..bu bir kadın için çok önemli..iki yay iyi anlaşıyor sanırım..yaylar sanırım en iyi bir yayla anlaşıyor..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 01 Haz, 23:18

Daha önce bahsetmiştim..bu kış apartmana ara ara gelen kediden..artık gelmiyor..eşimde bende buna çok üzüldük..alışmıştık ona..ve o da bize alışmıştı..mesala onu sokakta gördüğümde yanıma geliyordu..arkamdan apartmana kadar geliyordu hatta..sokak kedileri insana çok yaklaşmaz oysa..eşimde birkaç kere sokaktan getirmişti..onunda yanına gelmiş..bizim evin kedisi gibi olmuştu..adı sırmaydı..boncuk sırma..eşim verdi bu ismi..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 02 Haz, 08:28

Burada tuhaf birşeyler mi var yoksa bana mı öyle geliyor..çözemedim hala..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 03 Haz, 03:52

Yukarıda hatalarımdan bahsettim..ve kabul ettim..ve insanların buna kötü tepkilerinden de bahsettim..buna devam ederseniz sizde incitilirsiniz başkaları tarafından..bu böyle devam eden giden birşeydir çünkü..bir çeşit yaşam kanunu gibidir..en iyi susmak yani..hem siz hem ben..evet hatalarımı kabul ettim falan..ama akrep bir noktaya kadar sabreder..bunu da belirtmek isterim..çünkü o kendine saygı duyar..ta doğuştan gelen bir saygıdır bu..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 03 Haz, 04:03

Yukarıda iki yayın evlilikte en uygun uyum olduğundan bahsetmiştim..benim için eşimin yay olması büyük şans evet..ayrıca oğlak ve kova etkisinde olması da şans..oğlakları çok severim..onlarda çok az insanda rastlanacak ölçüde temiz bir kalp,dürüstlük ve güven veren şeyler vardır..sırtınızı rastlayacağınız dağ gibidirler..her şart ve koşulda..her zaman..kovalar çok medenidir en başta..insan sevgisiyle dolu,kültürlü,zarif,iyi niyetli ve iyi kalplidir..ayrıca fare için öküz burcu iyi bir uyummuş..güvende olurmuş fare..ben çin astrosunda fareyim..eşimde yaban öküzü..çirkin isimler bunlar..ama çin astrosu böyle..bakmayın öküz ismimin çirkinliğine..özelliklerini araştırın..çok değerli insanlar oluyorlar..yani oğlak burcu benim için çok kilit bir burç evet..batı astrosunda ben yarı yarıya oğlağım ayrıca..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 03 Haz, 04:19

Yukarda da bahsetmiştim..beğenilmek bir kadın için en önemli şey sanırım..özellikle de eşi tarafından..bir kadının yaşamında en kilit durumlardan bu..

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön