"BURÇLARIMIZ" ve biz

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
daphne

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Çrş 23 Kas, 20:44

Selincim öncelikle bu araştırma için teşekkürler. Çok detaylı bilgiler edinmişsin. Ayrıca ben 1. gruba giriyorum ve çok olumlu şeyler yazıyor, buna çok sevindim. Ateş, su ve toprak çok beğendim karışımımı:)))

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 23 Kas, 23:34

çok hoş bir çalışma selin hanım. ellerine sağlık iyi bir çalışma bu :)
En son POİSON tarafından Çrş 30 Kas, 15:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
daphne

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Çrş 23 Kas, 23:44

Sinirlenme scorp! Aslolan sensin:))

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 23 Kas, 23:49

sinirlenmekmi,öylemi görünüyorum :wink:
En son POİSON tarafından Çrş 30 Kas, 15:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 24 Kas, 09:36

selincim eline sağlık, güzel bir anlatımdı. 30yaştan sonra yükselen etkisi ağır basar diyorsun ama benim yükselenimde akrep, yani akreplikten kurtuluşum yok.
bişey sorcam, ay burcu nasıl bulunuyor? onu bilmiyorum.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 24 Kas, 10:12

rica ederim daphne :P
scorp,araştırdıkça daha sinir olursun..onun için istediğin yerde kes,istediğini kabul et..(ama itiraf et sen taraflı bi akrepsin,akrepten başka bişey olmam diyorsun:)iyi,madem öyle sakın aralar da yükselenim falan diye çıkma ortaya...bu arada daha fazlasını ben de yazmak istemiyorum zaten..bunları özellikle gönderdim,birşeyler son bulsun diye artık.Ama merak edenler olabilir,onlar için yazabiliriz,haberin olsun:)))

gece_akrebi ay burcu için portalda daha önce pekçok site verildi..ücretsiz horoskop başlığı altında var.."yorumcu.com"var,ücretsiz yapıyormu bilmiyorum..ama geçen gün bir arkadaş portala gönderdi,güzel bir site.
o linki ben tekrar yazayım sana.Bilgilerini buraya doğru olarak girersen öğrenirsin,hatta sadece ay burcunu değil,biraz daha fazlasını:)

http://astro-software.com/cgi-bin/astro/natal
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Prş 24 Kas, 12:59

Bazı horoskoplarda Yükselenim Başak, bazılarında ise Terazi çıkıyo saati tam olarak yazdığıma da eminim. Bu neden kaynaklanıyo olabilir.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 24 Kas, 18:13

her site çok dikkatli yorumlamıyor bunu..internetteki pekçok site kabaca hesap yapar..genelde 2 saatlik bir zaman dilimini aynı kategoriye koyarlar..ama öyle değildir.Ben bu konuda tek bir siteye güvenirdim,çünki eskiden bu kadar çok astroloji portalı yoktu,olanların hepsi aynı şekilde kabaca 2şer saatlik dilimlerine göre ayrılmıştı.Şimdi daha fazla..örneğin sadece doğum saatini yazıp yükselenini hesaplayan siteler bu tür sitelerdir genelde..Ama tüm yıldız haritanı çıkaranlar(yani doğum yerini vs.de sorarlar) daha dikkat ediyor bence bu işe..yine de en doğrusunu nereden öğrenebiliriz emin değilim..iyi bi astrolog gerek sanırım:(

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 24 Kas, 18:34

Selin Hanım çok Teşekkürler. Bir çok konuyu aydınlatması bakımından çok yararlı bir araştırma lmuş. Ellerinize sağlık.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 24 Kas, 18:45

rica ederim...önemli olan işe yaraması.

“Astroloji” sayfasına dön