Akrep ve Cinsellik

akrep ve cinsellik, akrep burunca cinsellik, akrep burcunda cinsel hayat, akrepte cinsellik, akrebin cinsel hayatı

Akrep Denildiğinde İlk Akla Gelen Özelliklerden Biridir Cinsellik. Bu konuda Hep Gıpta ile Bakılagelmişizdir. Neden mi? Hala Bilmeyenler Varsa Buyursun.
nujiyan

Okunmamış mesaj gönderen nujiyan » Sal 09 May, 18:37

akrep burcu sadece her sekste degil her konuda en iyi dir.çünkü mükemele ulaşmak dogasının geregidir .her şeyin en iyisini ister,karşı cinsinde bence fiziki görünümden çok karşı cinsin kendisi kadar güçlü,çekici karizmetik ve zeki olmasını ister.yani o birini begenmişse mutlaka çok özel biridir,soradan degil ve sevdimi tam sever hatta kendini yok etmek pahasına yaşadım ve biliyorum.sevgiler akrep dostlarım

estapiti

Okunmamış mesaj gönderen estapiti » Sal 04 Eyl, 23:15

AkrepKral yazdı:Bir akrep eğer birisini arzulamışsa beynindeki tüm kimyasallar faaliyete geçer ve hedefi belirler. --->

Bu andan itibaren akrebin zihni onu elde etmek için tonlarca plan kurgular ve içlerinden ona ulaşabilecek en uygun olanlarını seçer. Bu plan içerisine En zavallı olmaktan En ÜStün olmaya kadar tüm rollere girebilir. Ne yapar ne eder hedefine ulaşır. Zaten yaymış olduğu beden kimyasallarıyla, beynin telepat noktalarıyla ve bakışlarıyla da bunu karşısına hissettirir. "Hazır Ol, Benimsin"

Akrep Burcu doğuştan kur yeteneğiyle gelmiş tek burçtur diyebiliriz sanırım. Çünkü bu gerçekten de Akrebin tüm bedenine hakim olan bir kavramdır. Her yerde ve durumda ve her an karşısındakina kur yapıp baştan çıkarabilir. Yeter ki karşısında onu etkileyen birisi olsun. (Sıradan olmayan, karizmatik ve etkileyici)

Akrep = Cinsellik sanırım fazla açık sözlü olmaya gerek yoktur. Bir bilen bir de bilmeyen pişmandır.
benım oyle pesımden kosan kılıktan kılıga gıren bır akrep var hep kacıyorum ve onun olmuyacagım ınada bındırdım ne yapacak artık bılmıyorum cıldırırmı acaba

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 04 Eyl, 23:22

Bir akrep erkeği bir yayın peşinden koşuyorsa o ilişkide sadece cinsellik vardır.. Önceden uyarayım (:

Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Çrş 05 Eyl, 09:32

Aramızdan sanırım iradesiz elemanlar cıkmıs ve bol miktarda reklamımızı yapmıslar piyasaya :D Şimdi bir hatunla tanısıyorum ve o klasik soru, -burcun ne?
-Cvpllamasam olmaz mı?
- hayır.
-iyi akrep :D
-sapıksınız siz yauw...
Ben naptım şimdi? Adımız çıkmış bi kere, merak ettiğim konu şu ;
Bunu bizimle olanlar mı yaydı? Yoksa bizimkiler mi? üzerimde bi sapık damgasıyla geziyorum zoruma gidiyor..! Evime gelen her hatun sıkı takipte,kızlarda şikayetçi olcak yakında.. :D Ama olsun Burcumu Seviyorum...

Kullanıcı avatarı
end scorpion
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen end scorpion » Çrş 05 Eyl, 10:33

cinselliği ve orgazmı sadece beden üzerin de düşünmemek gerek..

bu basit bir fethetme olur.sadece beden düzleminde izafi olarak sadece bir kaç olarak sabitlenmiştir çünkü...

akrep kadına eğer bir orgazm yaşatacaksa bu sadece beden üzerinde dakikalrla ölçülebilcek bir olgu dan ziyade cinseliği orgazmı kadının bütün ruhuna kadar yaşatmalı.daimi bir orgazmdan bahsediyoruz...

asıl tutku asıl cinsellik asıl arzu etmek asıl mutluluk budur bence..
"Igne Nitrum Raris Invenitum,"
"Igne Natura Renovatur Integra."

Aleph Daleth Nun Yod
1 + 4 + 50 + 10 =65.
"Omnia in numeris sita sunt"

thanks you ADEPT PaTrİcK J. ZaLeWsKi

dandiksey

Okunmamış mesaj gönderen dandiksey » Çrş 05 Eyl, 11:49

wow be biz neymişiz haberim yokmuş :D

Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Çrş 05 Eyl, 11:52

Ekşi sözlükte hakkımızda ileri geri konusuolar :D haberiniz olsun, akrep kızlarından deil erkeklerinden :D Yakalarsam o katipleri varya =P Namımızın hakkını vermeyi düşünüom :D

dandiksey

Okunmamış mesaj gönderen dandiksey » Çrş 05 Eyl, 12:02

eee meyve veren ağaç taşlanır misali çekemiyolar abi bizi :D

Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Çrş 05 Eyl, 12:04

yazarlarda sanki hep akrep gazisi :D yapan arkadasların eline,beline sağlık :D

Lev Troçki

Okunmamış mesaj gönderen Lev Troçki » Çrş 05 Eyl, 13:01

akrep akrep diye tutturuyorsunuz. anlamadım ne var bizde yahu? altı üstü insanız. :x

Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Çrş 05 Eyl, 13:03

Sanırım özel üretimiz :D

Lev Troçki

Akrep ve Cinsellik

Okunmamış mesaj gönderen Lev Troçki » Çrş 05 Eyl, 13:30

üretim kaynağı neresi cem yılmazın kullandığı kaynak mı?

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Akrep ve Cinsellik

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 14 Ağu, 11:37

İNSANLARI MENDİL GİBİ ATARLAR YANİ DİYORSUN!;)

İNSANLAR GERİZEKALI YANİ!;)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com