Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Ücretsiz doğum haritası çıkarma, ücretsiz doğum haritası yorumlama

Doğum Haritanızı ve Yaşantınızı Hangi Burçların Etkilediğini Öğrenmek İster misiniz? İşte Size Ücretsiz Horoskop.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 760
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 22
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 73 time
İletişim:

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 08 Kas, 22:46

Tarih tam olarak 1 Eylül 1964 mü?


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 760
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 22
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 73 time
İletişim:

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 08 Kas, 23:21

Resim
Resim

Güneş Başak Burcunda (Burcunuz Başak)

Olumlu Özellikleri: Analizcilik. Dostluk. Dikkat. Ustalık. Cana yakınlık. Temizlik. Titizlik. Alçak gönüllülük. Giyim merakı. Hesap kafası. Esprili konuşma. İyilik isteği.

Olumsuz Özellikleri: Hastalık hastası. İşgüzar. Aceleci. Aşırı tenkitçi. Aşırı titiz. Kolay beğenmez. Geleneklere sıkı bağlı. Aşırı meraklı

Yükselen Burcunuz Aslan
Siz kendine güvenen birisiniz. Başka insanların da sizi beğendiğini düşünürsünüz. Hatta bu konuda iddialı bile olabilirsiniz! İnsanlar sizi süzüyorsa "Ne kadar güzelim" diye düşünebilirsiniz. Aslında daima ilgi merkezi olmak istersiniz. Beğenilmek, ilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyacınızdır. Bunun tersi durumda neşeniz kaçar ve küsersiniz. Ya meydandan kaçmak ya da ilgi çekmenin yollarını bulmak gerekir. Güçlü artistik kabiliyetiniz size her zaman yardım edecektir. Gayet inandırıcı olmayı başarıyorsunuz. Rakip tanımadan istediğiniz kılığa girebilirsiniz. Bunun amacı da krallığınızı kimseye kaptırmamaktır. Zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak sizin için çok önemlidir. Yaratıcı yönleriniz, sanatsal alanlarınız ve kapasiteniz vardır

Ay Yengeç Burcunda
İçinde bulunduğunuz çevreye oldukça kolay tepki veriyorsunuz. Etrafınızda yaşananları adeta bir sünger gibi emiyorsunuz. İşte bu yüzden düşünce ve hislerinizde oldukça değişken, kaprisli, sinir bozucu olabiliyorsunuz. Ruh halinizi kontrol altına almayı öğrenmek sizin için oldukça meşakkatli fakat son derece de gerekli. Etrafınızdakilere oldukça irrasyonel bir görünüm veriyorsunuz bunun sebebi ise hislerinizin sebebini veya kaynağını yeterince açıklayamamanız.

Sizinle yaşayacak biri mutlaka duygusal iniş çıkışlarınızı kabul etmeli. Sempatik birisiniz ve diğer kişilerin hislerini ve ihtiyaçlarını anlayabiliyorsunuz. Yaşanan küçük şeyleri kişisel olarak algılayabiliyorsunuz, bunları üzerinize alabiliyorsunuz hâlbuki bir sevdiğinizin hatasını kolaylıkla affedebilmenize rağmen, bunları hiç unutmuyorsunuz. Huzur sizin oldukça önemli ve bunu ev ve aile hayatında arıyorsunuz. His ve duygularınız oldukça güçlü, ara ara bunlara kulak vermeyi denemelisiniz kimi zaman adeta bir kâhin gibi olacakları önceden biliyorsunuz. İnatçı birisiniz ve kolay kolay işten veya insanlardan vazgeçmiyorsunuz.

Annenizin iyi veya kötü yönde hayatınızda büyük bir etkisi var. İçe dönük birisiniz fakat söz konusu aileniz ya da sevdikleriniz olunca varınızı yoğunuzu koymaya hazırsınız. Hatıralarınıza sıkı sıkıya bağlısınız ve birisi eğer ardında bir hatıra bırakmışsa onu unutmanız nerdeyse mümkün değil haliyle biraz sahiplenici olabilirsiniz fakat daha affedici olmaya çalışmalısınız.

Merkür Başak Burcunda
Gerçekçi, mantıklı, pratiktir. Olur olmaz her şeye inanmaz. Daima planlı hareket ederek mükemmeli yakalamak peşindedir. Gene bu sayede çok karışık durumlara çözüm bulabilir. Hatırlama gücü fazladır. Sanki bir bilgisayar gibi. Matematik zekâsı yüksektir. Yeni şeyler icat edebilir. Sinirleri de oldukça sağlamdır.

Venüs Yengeç Burcunda
Sessiz, utangaç, hassas, nazik ve romantik birisiniz ve ailenize, eski dostlarınıza, sevdiğiniz yerlere, hatıralara ve geçmişe sımsıkı bağlısınız. Önemli günleri hatırlamaya ve kutlamaya oldukça önem veriyorsunuz. İlişkilerinizde şefkatli, size duygusal açıdan destek olabilecek ve kendinizi huzurlu hissettirecek birini arıyorsunuz.

Duygu ve hislerinizde kimi zaman değişkenlik ve kararsızlık gösterebiliyorsunuz. Evinizde ve bulunduğunuz yerlerde barış ve uyumu bir arada istiyorsunuz. Aşırı ilgili davranışlarınız ilişkilerinizi tehlikeye sokabilir, dikkatli olun. Huzursuz, sevgisiz veya yeterince ilgi görmediğinizi hissederseniz, kendinizi yiyeceklere verebilir ve kilo alabilirsiniz. Yağlı ve şekerli yiyecek sevdanız yüzünden sağlığınız tehlikeye girebilir. Anneniz duygusal ilişkilerinize karışmış, müdahale etmiş olabilir bu sebeple etrafınızdakilere de annelik yapma ihtiyacı duyuyorsunuz.

Mars Yengeç Burcunda
Direk çatışmalardan kaçınarak, kenarlardan yürümeye çalışmaktasınız ve dolaylı yoldan kavga etmeyi seviyorsunuz. Agresif ve rekabet edici davranış ve tutumlar sizi huzursuz ediyor. Egonuz çok kuvvetli değil, hırslı biri değilsiniz veya en yükseğe ulaşmaya çalışmıyorsunuz. Tatmin duygusu sizin için çok daha önemli. Güçlü olunması gereken durumlarda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz fakat sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlar tehlikede olduğu zaman, kanınızın son damlasına kadar savaşmaktan asla çekinmiyorsunuz, bu durumlar içinizdeki güçlü ve koruyucu yönü açığa çıkarıyor. Hedefleriniz ve davranışlarınızın merkezinde sevdikleriniz ve kişisel duygularınız bulunmakta.

Sevdiğiniz kişiler için büyük fedakârlıkları göze alabilirsiniz, onlar yanlış yolda olsalar bile. Yüksek strese, gerginliğe ve rekabete katlanamıyorsunuz. Ortalık gergin veya sizden çok şey beklendiği zaman sinir bozucu, kaprisli ve alıngan olabiliyorsunuz. Fiziksel durumunuz, enerjiniz sabit değil, ruh halinize göre oldukça değişken. Moraliniz bozuk olduğu zaman yemek yemekten kaçınmalısınız çünkü bu durum sindirim sisteminize oldukça kötü yansıyor. Çalışkan, sempatik, kaprisli, hassas ve içgüdüleri kuvvetli birisiniz kimi zaman aşırı duygusal olabiliyorsunuz. Sağlığınız için hislerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Jüpiter Boğa Burcunda
Etrafınızdaki dünyayı maddi şeylerle donatmayı arzuluyorsunuz. Çabalarınız sonucu elde etmeyi beklediğiniz şeyler çoğunlukla maddi. Sizin için ufak bir takdir veya teşekkür ufak bir hediye kadar tatmin edici değil. Cömert birisiniz ve eşyalarınızı paylaşmaktan çekinmiyorsunuz fakat ancak ulaşmak istediğiniz amacınız bunu gerektiriyorsa. Ayrıca doğanız gereği de savurgan olabilirsiniz dini veya felsefik inançlarınızda oldukça katısınız ve bir şeye inanmadan evvel kanıta ihtiyaç duyuyorsunuz. Hastalık ve acılardan çekinmektesiniz.

Maddi şeyler size gelebilir, bunları elde edebilirsiniz fakat kaynaklarınızı akıllıca kullanmalısınız yoksa sıkıntıya düşebilirsiniz ayrıca yağlı, içeriği zengin veya tatlılara olan düşkünlüğünüz size kilo problemi olarak geri dönebilir. Ayrıca damağınıza ve iç dünyanıza dikkat etmeli ve bunları geliştirmelisiniz.

Satürn Balık Burcunda
Sizin için kendinize ve etrafınızdakilere sınırlar koymak veya istediğiniz ya da ihtiyacınız olduğu ölçüde disiplinli ve organize olmak zor olabilir. Günlük telaşlardan dolayı etrafınızdaki birçok şey uçabilir ve siz onların bu hızına yetişmekte oldukça zorlanabilirsiniz. Bazen siste(bulanıklıklarda) o kadar çok kayboluyorsunuz ki önünüzü göremiyorsunuz. Hayal gücü kuvvetli, fedakâr, hassas, sempatik birisiniz. Pratik bir idealistsiniz ve bazen yaşamız gereğinden fazla ciddiye alabiliyorsunuz. Ayrıca şu anda karşılaştığınız problemlerin geçmişteki hatalarınızdan kaynaklandığını düşünebilirsiniz ki bu doğru da olabilir.

Yaşamınızın önceki evrelerinde ektiklerinizi biçmelisiniz ve işte tam bu noktada Satürn vaadini gerçekleştirmeye geliyor. Belki de bu yüzden herhangi birine kıyasla daha fazla hüzünlü olabiliyorsunuz. Göz önünden uzak olduğunuz durumlarda başarıyı yakalayabiliyorsunuz belki de araştırma yapmak veya (bilimsel) enstitülerde çalışmak size göre olabilir. Fakat öte yandan kimi zaman kararsız ve kaprisli olabiliyor, olumsuz koşullara duygusal tepkiler verebiliyorsunuz. Eğer başarıyı yakalayamazsanız veya size adil biçimde yaklaşılmadığını düşünürseniz depresyona girebilirsiniz. Geleceğe güvenle bakmalı ve geçmişi geride bırakmalısınız. Tecrübelerinizden edindiğiniz dersleri paylaşmak manevi olgunluğa erişmeniz için oldukça güzel bir yöntem.

GEZEGENLERİN KONUMLARI

Gezegenlerin sahip olduğu enerji birçok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarken ki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 1. evde
Kendinize daha çok vakit ayırmanız sizin için önemlidir. Bu diğer insanlara vakit ayırmayacağınız anlamına gelmez. Parlamak ve insanlar tarafından kim olduğunuzun fark edilmesini istiyorsunuz. Yol göstereceğiniz bir pozisyonda olmak hoşunuza gider. Kendinize güvenen, özgür ve sorumluluk sahibi birisiniz. Güç sahibi olmanız için eğilimleri gözlemlemeniz gerekmektedir. Kendinizle çok övünmekten ziyada biraz alçakgönüllü olmayı deneyebilirsiniz.

Ay 11. evde
İdealisttir. Hoşlanmadığı, ölçülerine uymayan şeyleri asla kabul etmez. Katı ve kırıcı olur. Sosyal ilişkileri güçlüdür. Duygusal rahatlama verir. Umutları, dilekleri, hedefleri değişkendir. Dost canlısıdır. Arkadaşlarına destek ve yardımcı olmayı sever. Psikolog gibidir. Rahatlatıcı özelliği vardır.

Merkür 1. evde
Konuşma kabiliyeti, çabuk anlama, iyi ifade edebilme, düşündüğünü kabul ettirme çabası ve olan biten hiçbir şeyi gözden kaçırmama, çevreye ilgi ve merak...

Venüs 11. evde
Sizde şeytan tüyü var. Sosyal, nazik ve arkadaş canlısı birisiniz. Her zaman kendinize yardıma hazır bir dost bulabilirsiniz. Ayrıca Arkadaşlarınızı memnun etmeye çalışırken bunun size maliyetini de düşünmelisiniz. Karşı cinsle de iyi anlaşırsınız. Ayrıca umutlarınıza ve isteklerinize kolay kavuşabilirsiniz

Mars 11. evde
Yüksek idealleriniz ve umutlarınız var. Hayatta bunlara ulaşma çabası içerisindesiniz. İnsanlara faydalı buluşlar yapmak istiyorsunuz. Kalıplaşmış kurallar ve eskimiş gelenekler size terstir. Yenilik sizin özünüzdür. Bu özgürlük aşkı her şeye karşı çıkma ve bazen olayları abartmanıza neden olabilir. Dostlukların bozulması be gizli düşmanlıklar olasıdır.

Jüpiter 10. evde
Bu konum bazı fırsatları size getirebilir. Meslek yaşamında yükselmeği, iyi bir yere gelmeği, toplumda saygı gören ve aranılan bir kişi olmanızı sağlar. Siz çalışma adabı, kuralları ve dürüstlük konularında çok hassassınız. Ayrıca bu değerleri etrafına da vermeğe çalışırsınız. Amaçlarınız söz konusu olduğunda azimlisinizdir kolay vazgeçmezsiniz. Sizin için meslek aileden önce gelir. Fazla sakınılan göze çöp batar misali dikkat edin çalışma yaşamında haksızlıklara uğrayabilirsiniz.

Satürn 7. evde
Çok erken evlenmez. İyi düşünür, akılcı bir evlilik yapar. Ancak çok mutlu olamaz. Sıkıntılar, sorunlarla uğraşır durur. Ayrılma konusunda da terslikler ve engeller çok olur. Genellikle tüm ilişkilerde hak ve adalete dikkat eder. Sorumluluklarını bilir. Düşmanların vardır.

Neptün 3. evde
Öğrenmenin temelinde, fikirlerin, düşüncelerinin özünde sezgi gücü yatar. Edebiyat yönü kuvvetlidir. Hayal gücünün etkisiyle etkili bir konuşmacı olabilir. Telepatik hissedişler vardır. Kardeş, yakın arkadaş, komşular, akrabalarla ilgili aradığını bulamama, yanlış anlama veya anlaşılmadan doğan sorunlar olur.

Plüto 1. evde
Hareketli, olaylı, değişikliklerle dolu bir hayat verir. Yaşamlarının bir döneminde kendilerini tamamen değiştirirler. Olgunlaştırır. Hırslı, istediğini elde etmeğe kararlıdır ve iradesi güçlüdür. Yapıcı güç yanı sıra yıkıcılık da verir. Güzellik vermez ancak çekicilik ve etkileyicilik verir. Özelliklerini dışa pek yansıtmaz. Anlaşılması kolay değildir. Soğuk ve gizemlidirler. Gözler çok etkileyici olur.

GEZEGENLERİN KONUMLARI

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmeyeceğini gösterir.


Güneş Ay ile uyumlu
Kendi hedeflerinizle tatmin olan, yapıcı bir insansınız. Çevrenizin desteğini hissetmeniz kendine güven duygunuzu tetikliyor. Tutku ve iradeniz birbiriyle uyum içerisindedir. Bu özelliğiniz başarınızı arttıracaktır. İyi bir aile ortamı, vefalı arkadaşlara sahip olacaksınız. Helal para kazanacak ve muhtemelen iyi bir sağlığınız olacaktır.

Güneş Satürn ile uyumsuz
Bencil, soğuk, duygusuz, endişeli, korku dolu, güvensiz olma eğilimindesiniz. Zalimce arzularınız olabilir. Tedbirli ve dikkatlisiniz sorumluluk ve görevlerinizi büyük bir disiplin içerinde yaparsınız. Gerekli olandan fazla çalışmaya meyillisiniz. Yeni aktiviteler tecrübe etmek yerine daha önce yapmış olduğunuz aktiviteleri tercih edersiniz..

Kendine güvensizlik, kişisel olarak kendini yetersiz hissetme, yalnız gibi düşüncelerle boğuşursunuz. Üzerinde çalıştığınız işleri projeleri zamanında teslim edemezsiniz ve muhtemelen yöneticilerinizle bu konuda problem yaşarsınız. Doğum haritanızdaki bu konum kolay bir yerleşim değildir fakat bu yerleşim size sabır, dayanıklılık, ve metanetli olma gibi özellikler vermiştir. Öğrenmeniz gereken insanlara karşılık beklemeden bir şeyler verebilmeyi öğrenmektir. Aşkınızı paylaşın kendinizi ve ilgi alanlarınızı insanlarla paylaşın. Şu ana kadar çok bencil bir tavır sergilediniz.

Bundan sonra insanlarla paylaşımı ve işbirliğini öğrenmelisiniz. İkinci eleştireceğimiz konu ise çok yüksek standartlarınız ile mükemmeliyetçi bir yapınız var ve diğer insanlarında bu başarı kriterlerine uymasını istiyorsunuz. Birinci başarı kriterleriniz gerçek dışı, ikinci ise ulaşılması imkansız hedefler. Bu durum üzerinizde müthiş bir stres ve hayal kırıklığı yaratıyor.

Güneş Uranüs ile harmanlanıyor
Yenilikçi, sıra dışı, yaratıcı bir kişiliksiniz. Zaman zaman kendinizi asi olarak da tanımlarsınız. Özgürlüklerinize çok düşkün olup asla size ne yapmanız gerektiğinizin söylenmesini istemezsiniz. Kendinizi kolayca başka insanlar istek ve ihtiyaçlarına göre adapte edemezsiniz. Kendinizi diğer insanlardan farklı hissedersiniz. Bazı insanlarda sizin başka bir gezegenden olduğunuzu düşünür. En azından zamanının ötesindesiniz. İlişkileriniz hiçbir durumda kontrol ve baskı altında olmak istemezsiniz.

Güneş Neptün ile uyumlu
Hayal gücü yüksek, renkli bir kişiliğiniz var. Bir müzikal gibisiniz Metafizik konularına ilgi duyar ve yaşamı ve öteki dünyayı anlamaya çalışırsınız. Bütün dünya ve yaşayan tüm canlılarla bağlantılı olduğunuzu hissedersiniz. Sempatik, merhametli ve yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmenin bir yolunu arayan bir yapınız var. Küçük bir çalışmayla bir çok fikir ve bir çok ilham kaynağı üretebilirsiniz Kendinizi gösterebilmeniz için yaratıcı işlerle uğraşmanız gerekir. Mesela musiki, dans, sinema, fotoğrafçılık gibi.. Ayrıca çok idealist ve bir parça da romantik olma eğiliminiz var.

Güneş Plüto ile harmanlanıyor
Ateşli ve istekli birisiniz. Aklınıza koyduğunu yapan bir tipsiniz. Yenilgiyi kabul etmez hayatı ve olayları büyük bir meydan okuma gibi algılar ve endişe duymazsınız. İçinizdeki fanatiklerden dolayı kişisel tutku ve isteklerinizi saklama eğilimindesiniz. Sizin öncelikli işiniz güçle ilgidir ve neye mal olursa olsun onu elde etmeye çalışabilirsiniz. Bir konuda dünyanın en iyisi olma fikri sizi ateşler.

Çevrenizdeki insanlara karşı çok güçlü bir karizma ve çekim gücünüz var. Ya sizi çok severler yada sizi bir tehdit olarak algılayıp sizden nefret ederler. Zirveye giden yolda muhtemelen bir çok düşmanınız olacaktır. Hatırlamanız gereken “ne ekersen onu biçersin”. Kendi yolunuzdan gitmek için güçlü bir istek duysanız da zaman zaman uzlaşmayı da bilmelisiniz. Açıkça görülüyor ki Doğal liderlik yetenekleriniz var

Ay Satürn ile uyumlu
Disiplinli, duygularınız en kötü durumlarda bile kontrollünüz altındadır. İnsanların şuurlarını kaybettikleri bir ani durumda siz sakin ve bilinçli hareket etmeyi başarırsınız. Sorumluluk sahibi birisiniz. İnsanlar verdiğiniz söz ve vaatlere inanırlar. Arkadaşlarınız içinde sevilen ve desteklenen birisiniz. Geleneklerinize bağlı ve ciddi düşüncelere sahipsiniz. Kendine güvenen sorumluluk sahibi, dürüst ve onurlu, sistematik ve organizeli çalışan, nerde nasıl davranılacağını bilen diplomat vasıflarına sahip birisiniz. Sabrınız ve ısrarınız hiç bitmeyecek gibi gözüküyor.

Merkür Uranüs ile harmanlanıyor
Hızlı düşünme yeteneğine sahipsiniz. Tahmin edilemeyen atmosferlerde bile gerekli olan kararları çabucak verebilirsiniz Orijinallik için sezgisel bir zekanız var. Sıra dışı, garip ve bir parça eksantriksiniz. Kendinizi ifade etmede tamamen özgür olmak istersiniz. Yeni fikirler ve keşiflerinizin sonu yoktur. Mekanik ve fiziksel teorileri çabucak anlarsınız. Zeki ve keskin zekaya sahipsiniz. Çok kolay sıkılabilirsiniz. Seyahat etmeyi seversiniz oralarda her zaman öğrenilecek yeni bir şey vardır.. Kendine güvenen düşüncelerinde ve hayat tarzında her zaman özgürlüğü arayan birisiniz.

Merkür Neptün ile uyumlu
Sıra dışı bir hayal gücünüz ve vizyonunuz var. Bunları gerçek hayata aktarmada da başarılısınız. Mantıklı ve pratiksiniz. Telepati gibi metafizik konularına açıksınız. Sanatsal bir dünyayı bilimsel bir dünyaya tercih edersiniz. Zihniniz sanattan ilham alır.

Merkür Plüto ile harmanlanıyor
Doğuştan gizli ve sır olan şeye şüpheci ve meraklısınızdır. Detektifçilik oynamaya bayılırsınız. Gerçeği öğrenmek için yüzeysel bilgilerle yetinmez, inebildiğiniz kadar derine inersiniz. Gizemli ve mistik şeylere ilgi duyarsınız. İnsanların duygularını ve düşüncülerini öğrenmek akıllarında ne varsa bilmek istersiniz. fakat nadiren zihninizdekini söylersiniz.

Araştırmayı ve incelemeyi sevdiğinizden iyi bir psikoanalizci, psikiyatr, psikoterapist olursunuz. Mükemmel bir konsantrasyon yeteneğiniz var. Bulunduğunuz ortama ve koşullara çabucak alışırsınız. İnsanların eğilimlerini ve motivasyonlarını önceden sezme tahmin etme gibi bir yeteneğini vardır. Bazı kişiler sizin düşünce ve inançlarınız konusunda çok fanatik olduğunuzu düşünüyor olabilirler. Bütün bakış açılarına açık olmanız gerektiğini unutmayın.

Mars Jüpiter ile uyumlu
Kendinize güveniniz, şevkiniz ve yaşama gücünüz var. Aklınızda kurduğunuz her şeyi başarabileceğinize inanırsınız. Zamanlama anlayışınız iyi ve ne yapıp ne yapmayacağınızı önceden görme yeteneğiniz var. Yarışmalardan zevk alır ve genelde şakacı bir tutum sergilersiniz. Genellikle kendinizle yarışır ne kadar uzağa gidebileceğinize ve ne kadar başarabileceğinizi sınamak istersiniz.

Sınırlarınızı zorlayacak şeylerden keyif alırsınız. Maceradan risk almaktan ve doğa sporlarından hoşlanırsınız. Hayata karşı genellikle pozitif ve iyimsersiniz. Bu açı size varlık getiriyor. Fakat aynı zamanda sahip olduğunuz varlığı kolayca harcama eğiliminiz var. Sahip olduklarınızı harcarken yarın hakkında endişelenmezsiniz.

Mars Neptün ile uyumlu
Vizyon ve hayal gücünüz sayesinde problemleri çözmek için özel bir yeteneğiniz var. Siz oldukça pasif bir insansınız. Tartışmalardan ve sürtüşmelerden kaçınırsınız. Problemleri çözmekte daha barışçıl yollar üstlenirsiniz. Sizden daha az şanslı insanlara yardım etmeyi seversiniz Çünkü sizin gözünüzde onlara hizmet etmek tanrıya ulaşmak için tek yoldur.

Doğuştan bir drama yeteneğiniz var, müzikal, artistik ve şiirsel Enerji kanallarınızı bazı aktivitelere bölmeniz aklınız ve pozitif düşünmeniz için faydalı olacaktır. Ayrıca bu hayal gücünüzü kontrol etmenize yardım edecek böylece düşünceleriniz sizden uzaklaşmayacaktır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yeteneğiniz var. Mistik bir yanınız var. Ortada bir mıknatıs varmış gibi diğer insanları etkiler ve çekersiniz. Sabretmeyi öğreniyorsunuz. Ve bu size ne isterseniz elde etmenize yol açacaktır. İnsanlara ve hayvanlara karşı genellikle kibarsınız.

Jüpiter Satürn ile uyumsuz
Bazı korkularınız var. Hayatınızı iyi bir şekilde sürdürebilmek için yeterli kaynağınız olduğunu düşünmüyor buda endişe ve depresyonunuzun kaynağını oluşturuyor. Bu düşünceler sizi cimrileştiriyor. Hep kötü günleri düşünüyor ve o günler için birikim yapıyorsunuz. Bunlar yaşadığınız zamandan keyif alamamanıza neden oluyor. Şevkinizi ve cömertliğinizi kaybediyorsunuz. Aslında sadece ihtiyacınız olan şey kendiniz ve tanrının kötü günlerde sizinle birlikte olacağına inanıp birazda anı yaşamaya gayret göstermenizdir.

Başarı kriterlerinizi yüksek tutmak zorundasınız. Hedefe giden yolda küçük adımlara karşı sabırlı olun. Hedeflerinize ulaşmak için kendinize zaman tanıyın. Eğer kendinize hedefler koymazsanız hiçbir şey kazanamazsınız. Hayalleriniz ve hırslarınızı yitirirsiniz. Bir çok yeteneğiniz olabilir. Fakat sizin başladığınız işi bitirmeyi öğrenmeniz gerekir. Buda kendinizi disipline etmenizle olur. Hepsinden öte sizin kendiniz olduğunu gibi kabul etmenize ihtiyacınız var. Limitlerinizle, yeteneklerinizle oldunuz gibi…

Jüpiter Yükselen ile uyumsuz
Diğer insanlarla işbirliği yapmayı öğrenmelisiniz. Diğer insanlar sizi ben merkezcil ve egoist görebilirler. Diğer insanlara birazcık daha yardım ederseniz büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni fikirlere karşı daha tolereli olun, hatalar ve insanlardaki noksanlıklarda insanlarla iletişim halinde olun. Kendi kabuğunuza çekilmeyin. Yeme ve içmede aşırıya kaçmamaya çalışın.

Uranüs Neptün ile uyumlu
Güce sahipsiniz bu arada ya uyuşuk yada aktifsiniz. İdealleri olan birisiniz. Filozof inin her türlü çeşidini öğrenmek ve dinlemek istersiniz. Başkalarının düşüncelerine karşı toleranslısınız. Muhtemelen sezgileriniz ve hayal gücünüz çok kuvvetlidir.

Uranüs Plüto ile harmanlanıyor
Burada bulunan güç size modası geçmiş sosyal sistemleri ve yapıları değiştirmek için size azim veriyor. Bunun gücü ya bencilce kendi amaçlarınız için kullanacak yada insanlığın daha ileri gitmesi için kullanacaksınız. Şundan emin olabilirsiniz ki eğer kendi kişisel kazançlarınız için bu gücü kullanırsanız bir yıkım sizi bekliyor. Eğer bir çok projeyle aynı anda uğraşmazsanız yeterli irade ve dayanıklılık sizde var. Sadece bir şeye/projeye odaklanın. Doğru yoldan çıktığınızı yada çıkarıldığınızı düşündüğünüz zaman şunu hatırlayın. Şu hayatta unutmayın ki ne ekerseniz onu biçersiniz. Dolayısıyla dikkatli ve akıllıca ekin.

Neptün Plüto ile uyumlu
İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kanatlarımınrotası
Mesajlar: 2
Yaş: 33
Kayıt: Prş 26 Eki, 20:42
Cinsiyetiniz: Kadın
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Kanatlarımınrotası » Prş 09 Kas, 22:11

Akrep yazdı:
Cum 27 Eki, 00:09
Merhaba, hoş geldiniz. Doğum haritanızla ilgili net olmayan veriler var onları da mümkün olduğunca gidermeye çalıştım. Ancak sizin de bir miktar araştırma yaparak size uyan konumları bulmanız gerekecek.

Resim

Resim

Güneş İkizler Burcunda (Burcunuz İkizler)

Olumlu yanları: Uyumlu, entelektüel, çabuk kavrayan, mantıklı, konuşkan, canlı, sempatik, yeniliklere açık. Aynı anda birkaç işi birden yapabilen.

Olumsuz yanları: Değişken, güvenilmez, iki yüzlü, kararsız, yüzeysel, dedikoducu, huzursuz, havai..

Ay İkizler Burcunda
Hislerinizi eğitiyorsunuz. Ruh halinizi açık ve net biçimde ortaya koyuyorsunuz. Bazen kendinizin ve etrafınızdakilerin duygusal gereksinimlerinden tamamen bihaber davranabiliyorsunuz. Esas ihtiyacınız olan şey bilgilerinizi paylaşmak. Ağır duygusal ilişkilerden ve durumlardan kaçınmaktasınız. Bağlılık sizi korkutuyor. Kendinizi fikirlerinizi, hislerinizi ve ilgilerinizi paylaştığınız kişilere kendinizi yakın hissediyorsunuz. Eşyaların zihinsel yönü sizi tahrik ediyor. Bilgiyi arzulayan alıcı bir zihniniz var. Esprili, çekici ve sıcakkanlı biri olabilirsiniz. Gerginlik, sinirlilik ve stres sizin için bir problem olabilir. Tartışmalardan hoşlanmıyorsunuz fakat fazla konuşmayı seviyor gibisiniz. İnsanlara gerçeklerden çok duymak istedikleri şeyleri söyleyebilirsiniz ayrıca zihinsel kontrolünüzü sağlamalı ve sık sık karar değiştirmekten vazgeçmelisiniz.

Not: Yükselen burcunuz farklı kaynaklarda Kova ve Oğlak çıkıyor. Özelliklerini inceleyin hangisi sizi daha fazla yansıtıyorsa yükseleniniz odur.

Yükselen Burcunuz Kova
Sizin orijinallik, akıl ve yaratıcılık özellikleri ile donatılmış birisi olduğunu söylemeliyiz. Farklı yönleriniz ile hemen dikkati çekiyorsunuz. Bunun yanında ne zaman ne yapacağınız da pek belli olmuyor ve insanları şaşırtıyorsunuz. Yenilikler peşinde koşan ve insanlar için faydalı bir şeyler yapmak isteyen birisiniz. Aklınıza o kadar güveniyorsunuz ki, bunun sonu kendinizi beğenmeye ulaşıyor. Başka insanların fikirlerini beğenmez bir tavrınız da göze çarpıyor. Size kısaca duyguları ile değil ama mantığı ile davranan birisi diyeceğiz!

Yükselen Burcunuz Oğlak
Siz derin ve çok düşünen, az konuşan, meraklı ama kontrollü ve ağır hareket eden birisiniz. Değişikliklere uyum sağlamanız ve yeni şeylere adapte olmanız uzun bir zaman alacaktır. Karar vermekte zorlandığınız görülür ama bunun nedeni başarısız olmak çekingenliğidir. İnceden inceye bir hesap yapmak ve her şeyi artısı ve eksisi ile tartıp biçmek gerekecektir. Bir kere karar verdikten sonra da aldığınız konuyu yolun sonuna kadar götüreceksiniz. Bu kararlı davranışın yanında doğruculuğunuz da katılınca diğer insanlar size güvenecektir.

Merkür Boğa Burcunda
Düşünme ve söylem tarzınız yavaş ve sakin. Gerekli görmediğiniz sürece fikirlerinizi değiştirmekten kaçınıyorsunuz. Kararlı, sistemli ve muhafazakâr bir yapıya sahipsiniz. Sabırlısınız ve bir iş sonlanana kadar bunda sebat edebiliyorsunuz. Yeni bir kavramı öğrenirken bunu sindirmeniz uzun zaman alabilir fakat bir kere öğrendiniz mi bunu unutmanız nerdeyse çok zor. Ayrıca bir duruma, olaya veya karara zorlanmaktan adeta nefret ediyorsunuz. Düşünmeye, tartmaya ve farklı ihtimalleri değerlendirmeye ihtiyacınız bunun için de zamana ihtiyacınız var. Fakat bir kere karar verdiniz mi, bu karardan dönmüyorsunuz. Eğer iyi sonuçlar elde edebilecekseniz, başkalarının başlattığı bir işe devam etmekte zorlanmıyorsunuz. En büyük özelliğiniz devam edebilmek, bir şeyi sonlandırabilmek sıra dışı bir sanatsal veya müzikal yeteneğe sahip olabilirsiniz.

Venüs İkizler Burcunda
İlişkilerinizde (partnerinizin) görünümden çok, espri yeteneğine, zekâya ve iletişim becerilerine önem veriyorsunuz. Sizi sıkıntıdan kurtaracak, yeni heyecanlar sunacak, meraklı ve sizden daha zeki bir partner arzuluyorsunuz. İlişkilerinizde diyalog kurmak, fikirlerinizi paylaşmak ve birlikte yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsunuz ve buna da ihtiyacınız var gibi görünüyor. Kıskanç ve sahiplenici partnerler size göre değil, siz arkadaş canlısı, çekici ve yeni insanlarla tanışmayı seven birisiniz. İlişkilerinizde birden fazla kişiyi aynı anda arzulayabilirsiniz, aşkın size sunduğu eğlence ve heyecanı sevmekle birlikte sorumluluklarından kaçmayı tercih ediyorsunuz. Hislerinizi konuşma, yazma veya sanatsal açıdan bile ifade edebilirsiniz. Aklınız hislerinizin kontrolünde ve hislerinizi entellektüelize etmeyi seviyorsunuz.

Mars Akrep Burcunda
Her an kızmağa, tepki göstermeğe, öfkelenmeğe, meydan okumaya hazırdırlar. Ancak bu halini gizler. Çok sakin bir tablo çizer. Kontrollü ve kararlı olur. Vehim duyguları çok kuvvetlidir. Sanki her şey, herkes onların düşmanıdır. Aslında onlar kendileri ile barışık değildirler. Menfaatleri daima ön plandadır. Acıma duyguları sanki yoktur. Zirveye ulaşmak için her şeyi yapar. Operatörlük için çok ideal bir konumdur. İradeleri, seks yönleri çok güçlüdür. İnatçılıkları ile kimse yarışamaz.

Jüpiter Oğlak Burcunda
Öğretici ve eğiticidir. Jüpiter'in verdiği coşku, istek Oğlak'ın kararlılığı ile birleşince seçilen hedefe ulaşmak demektir. Dikkatli ve ağır adımlarla da olsa, sağlam temellere dayalı yükseklere erişir. Kitap okumaktan, yüksek düzey konularla ilgilenmekten zevk alır. Değerli görüşleri vardır. Saygın bir konuşmacıdır. Aslında göründüğü kadar kendine güveni çok değildir. Başkalarının, hakkında yanlış düşüneceği ve böylece de onu aşağılayacakları konusunda endişelidir

Satürn Akrep Burcunda
Ciddi, soğuk, zor açılan kapalı bir kutudur. Kendini sürekli bastırır. Duygularını ifadede zorlanır. Aşk, sevgi, sex kökenli sorunları olur. Kıskançtır. Öç almağa yatkındır. En azından kişinin dersini verir. Belli etmese de çok güçlüdür. Kendini beğenmiş değildir. Ama sessiz ve derinden bir yönetmendir. Gizli, mistik, esrarengiz konulara ilgi duyar. Başkalarının girmekten çekindiği tehlikeli işlere girmekten çekinmez. İyi ve dikkatli bir gözlemcidir. Konulara, olaylara analizci bir gözle bakarak farklı şeyler yakalar. Sevdiği kişilerle ilgili çeşitli üzüntüler yaşar.


GEZEGENLERİN EVLERDEKİ KONUMLARI

Gezegenlerin sahip olduğu enerji birçok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarken ki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 4. evde
Yardım sever birisiniz ihtiyacı olanlara yardım etmek istiyorsunuz. Fakat hayat zorlaştığında toplumdan kendinizi soyutlamak isteyebilirsiniz. Otoriter bir yapınız var. Ailenizi ve evinizi her şeyden üstün tutmak istiyorsunuz. Fakat evinizde bu kadar ısrarcı ve otoriter olmamalısınız. Unutmayın kimse diktatörlerden hoşlanmaz.

Ay 5. evde
Sevilmeye, ilgi çekmeğe, beğenilmeye ihtiyaç duyar. İki veya fazla evlilik, beraberlik verir. İhtiyaçlarını, düşündüklerini sezebilen bir sevgili arar. Kırgınlığını soğuk ve sessiz davranarak veya bir anlık duygusal tepki olarak belli eder. Kumar, piyango, borsa gibi riskli şeylere meraklıdır. Sert etkiler varsa kalp rahatsızlığı getirebilir.

Merkür 3. evde
Çok zeki, hazırcevaplık, sorunlara kısa vadede mantıklı çözüm getirebilme, çabuk konuşma, gevezeliğe meyil, kararsızlık, haberleşme, fikirsel iletişim alanlarına ilgi.

Venüs 4. evde
Güzel ve hoş şeyleri arzularsınız. Artistik bir doğanız var ve evinizde insanlara hoş geldin partisi yapma da çok başarılısınız. Evde eğlenmek size büyük bir mutluluk verir. Orada sizin için aile sevgisi ve çocuklar vardır. İleriki yaşlarda kilo almaya meyillisiniz.

Mars 9. evde
Şevklisiniz düşer kalkar sıfırı tüketir ama gene de çalışırsınız. Sizde her zaman birinci olma hırsı vardır. Düşünce özgürlüğünüzü savunur özgür düşünürsünüz. İnançlarınıza şevkle bağlısınız. Fakat hiçbir zaman fanatik değilsiniz. Güçlü fikirleriniz var ve birileri fikirlerinizi dinlemek istediğinde çok mutlu olursunuz. Hayat hakkında liberal ve geniş görüşlüsünüz başkalarının kendi görüşlerini size empoze etmesine dayanamazsınız. Sadece “Ben bilirim” yüzünden sık sık hatalara düşebilirsiniz.

Jüpiter 12. evde
Sizin iç aleminiz çok zengindir. Ruhsal gezintiler yapmak, evrensel boyutlara genişlemek, farklı şuur boyutlarında yaşamak isteği duyarsınız. Hümanistsinizdir. Herkesle dost olmak istersiniz. Kendini korumakta zorlanan kişilere yardım etmeyi çok seversiniz. Hastanede çalışabilirsiniz. Başarı size orta yaşlarda sessizce gelir. Gerçekçi olmayabilirsiniz fakat fikirlerinizi uygulamadan önce çok dikkatlice düşünürsünüz.

Satürn 9. evde
Öğrenmeye, okumaya, tahsil görmeğe önem verir. Dinsel konularda, eğitim ve öğretim alanında öncü ve yetki sahibi biri olmak hedefidir. Dini inançları tutucu ölçülerdedir. Kurallara, emirlere, ahlaki değerlere uyulmasını ister. Baskıcıdır. Uzun seyahatler, yolculuklar sorunlu olur.

Neptün 11. evde
Arkadaşlık, dostluk, başkalarının ihtiyaçlarına cevap verebilme çok önemlidir. Yumuşak, sevecen, her yönden eli açıktır. Ama genellikle hayırsız kişiler dost gibi görünür. Kötü arkadaşlar, kötü yola düşme tehlikesi vardır. Hayal kırıklıkları verir. Umutlar, arzular hep havada kalır, gerçekleşmez. Grup çalışmaları, çeşitli kuruluşlar, ruhsal bağlılık gerektiren çalışmalar ilgi çekici gelir.

Plüton 9. evde
Din konusu ilgisini çeker. Derinlerine girmeğe müsaittir. Zaman içinde araştırıp, deneyip, öğrenerek belli bir anlayışa ve idraka ulaşabilir. Yaşamın sırlarına ulaşabilmek için fikir yolculuklarına dalabilirler. Yeni ve farklı konular ortaya çıkarabilir. Vardığı noktada doğru veya yanlış, inancı çok kuvvetlidir. Bunu başkalarına yaymada zorlayıcı ve fanatiktir. Sosyal, ahlaki konularda önder olmak ister. Devrimci bir karaktere sahiptir. Dini önder olmaya adaydır. Kardeş ve arkadaş ilişkileri karşılıklı zarar verici olur. Uzun yolculuklarda zorlu deneyler yaşayabilir.


GEZEGENLERİN BİRBİRİYLE KONUMLARI

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmeyeceğini gösterir.


Güneş Uranüs ile uyumsuz
Özgür, liberal, farklı ve asi bir yapınız var. Doğum haritanızdaki bu yerleşim gurur, bencillik ve diğer insanlara yabancılaşma, kendini kontrol edememe, disiplinden yoksun olma gibi özellikleri beraberinde getirir. Bir şeyden bir şeye o kadar sık atlarsınız ki uğraştığınız hiçbir şey bitiremezsiniz. İnsanlar size itibar etmez çünkü verdiğiniz sözleri tutmazsınız. Sabırsız ve aceleci hareketleriniz kazalara sebebiyet verebilir. Elektronik, motorlu araçlara ilgi duyabilirsiniz. Neye mal olursa olsun özgürlük sizin için vazgeçilmezdir. Risk, macera ve keşifler tam size göredir. Etrafınızdaki her şeyi değiştirmek istersiniz insanlar muhtemelen başka bir gezegenden geldiğinizi düşünüyordur. Diğer insanların ihtiyaçlarının farkında olmayı öğrenmelisiniz. Her zaman kendi arzularınızı ilk planda tutuyorsunuz. Size göre sadece siz haklı, tüm dünya yanlıştır. Karar vermeden önce diğer insanların da fikirlerini önyargısız olarak dinlemelisiniz.

Ay Neptün ile uyumsuz
Harika bir hayal gücünüz çok hassan ve sezgisi güçlü bir kişiliğiniz var. Kibar, romantik, sempatik ve sevecensiniz. İnsanların problemleri onları yargılamasan dinlersiniz. İdealistsiniz ve güzel sanatların bir dalında buna müzik ve dans da dahil başarılı olmayı çok arzularsınız. Çok yaratıcı ve duygusal olarak çok dengelisiniz. Bazen zorluklarla yüzleşmek yerine kendi küçük dünyanıza çekiliyorsunuz. Fakat orada kalamazsınız. Kaçış problemlerin çözümü değildir. Her acıklı hikâyeye kanmayın insanlar sizden yarar sağlamak için bu gibi yalanlara başvurabilirler.

Çok edilgensiniz. Kendiniz ve kendi haklarınız için savaşmak sizin için çok zordur. Fakat haklarınız korumayı ve savunmayı öğrenmelisiniz. Sezgileriniz çok güçlüdür gerçekten içinizdeki sesi dinlemeyi öğrenirseniz ona güvenebilirsiniz. İnsanları idealleştirdiğiniz için hayal kırıklığını uğrayabilirsiniz. İnsanlar tarafından kolay aldatılabilir bir kişisiniz. Duygusal olarak aşırı hassassınız sonradan incinip üzülmemek için doğruyu yanlıştan ayırt etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Zaman zaman yaşadığınız kafa karışıklıkları özellikle ne söylendiği hakkındaki yanlış anlamalar yüzünden incinebilirsiniz. Ortada bazen gerçekten bir aldatma olabilir fakat bazen de bu aldatma tamamen sizin yarattığınız bir fantezidir.

Ay Plüton ile uyumlu
Bilinmeyene tehlikeye ve gizeme olan merak duygularınızın kaynağını oluşturur. Duygusal krizlerle çok iyi başa çıkarsınız. Ve bunların kaynağını bulmada başarılısınızdır. İnsanların duygularıyla oynamazsınız. İnsanları anlamakta çok başarılısınız. Onların problemlerini analiz eder ve onlara rehberlik etmeyi seversiniz. Ölümden sonraki yaşamı merak edersiniz. Kitap okumayı ve doğal tedavi yöntemlerini öğrenmeyi seversiniz.

Merkür Mars ile uyumsuz
Sizde zekilik ve kurnazlık kapasitesi var. İnsanlar size fırsat verdiğinde bunu çok iyi avantaja çevirirsiniz. Aklınız hızlı ve yeni bilgiler için hazırdır. Konuşmanız zaman zaman çok aceleci ve hızlıdır yani anlaşılabilirlikten uzaktır. İnsanlar sizi üzdüğünde diliniz kılıç gibi keskindir. Yeni fikirlere ve görüşlere açık değilsiniz. İstek ve arzularınızı nasıl mantıklıca kontrol edebileceğiniz öğrenmeniz gerekiyor. Enerjinizi başkalarıyla atışmak yerin yaratıcı alanlara harcamalısınız. Her zaman hata arayışında olmanız ailenizin ve arkadaşlarınızı cephe almasına yol açar. Agresifliğiniz her çeşit konuşmayı ciddi savaşlara çevirebilir

Asabi ve kıpır kıpır bir enerjiyle dolusunuz. Sizin için bir yerde uzun süre oturmak zordur. Birçok projede aynı anda çalışmayı seversiniz. Böylece sıkılmamış olursunuz fakat başladığınız işi bitirememe problemleri yaşabilirsiniz. Zaman zaman küçük aralar vermelisiniz böylece üzerinizdeki gerilimi hafifletmiş olursunuz. Öfkeniz ve asabiyetiniz açıkça düşünmenizi engelliyor, öfkeniz yüzünden mantıklı düşünemiyorsunuz. Öfke kalp için çok zararlıdır. Ayrıca ülserinde kaynağını oluşturur. Öfkenizi kontrol etmelisiniz.

Mars Jüpiter ile uyumlu
Kendinize güveniniz, şevkiniz ve yaşama gücünüz var. Aklınızda kurduğunuz her şeyi başarabileceğinize inanırsınız. Zamanlama anlayışınız iyi ve ne yapıp ne yapmayacağınızı önceden görme yeteneğiniz var. Yarışmalardan zevk alır ve genelde şakacı bir tutum sergilersiniz. Genellikle kendinizle yarışır ne kadar uzağa gidebileceğinize ve ne kadar başarabileceğinizi sınamak istersiniz. Sınırlarınızı zorlayacak şeylerden keyif alırsınız. Maceradan risk almaktan ve doğa sporlarından hoşlanırsınız. Hayata karşı genellikle pozitif ve iyimsersiniz. Bu açı size varlık getiriyor. Fakat aynı zamanda sahip olduğunuz varlığı kolayca harcama eğiliminiz var. Sahip olduklarınızı harcarken yarın hakkında endişelenmezsiniz.

Mars Satürn ile harmanlanıyor
Amaçlarınız konusunda ciddi ve hedefe giden yolun ancak iyi bir araştırma ve sıkı çalışmayla başarılabileceğini biliyorsunuz. Sorumluluğunuz yahut başladığınız bir iş bitene kadar kendinizden feragat edebiliyorsunuz. Oto kontrolü olan araştırmacı, organize, sistemli ve disiplinlisiniz. Doğuştan lidersiniz. Büyük bir konsantre olma yeteneğiniz var. İnsanlar sizi bir parça iş kolik görebilirler fakat bilirler ki size oy verirlerse siz sorumluluklarınız ve görevlerinizin bilincinde olacaksınız. Dolayısıyla size güvenecekler ve güvenden saygı doğacak.

Engellerle karşılaşabilir ve hayat size çoğu zaman duygusuz gelebilir, sabırlı bir şekilde çabalayacaksınız hayatta yalnız olduğunuzu hisset edecek ve tüm yükün omuzlarınızda olduğunu düşüneceksiniz. Kendinizden ve başkalarından çok şey beklediğiniz de sert bir disiplinci olabiliyorsunuz. Bu gibi zamanlar kendi gücünüzden ve yeteneğinizden kuşkuya düştüğünüz zamanlardır.

Mükemmel bir zekânız, tutkunuz, yaşama gücünüz ve stratejiniz var. Dayanıklı bir yapınız var. Bazı zamanlar çok muhafazakâr olabiliyor ve başarı için gerekli olan riskleri alamıyorsunuz. Korkunun düşüncelerinizi yönlendirmesine izin vermeyin. Kendinize olan güveninizi yeteneklerinizle paralel bir şekilde geliştirmelisiniz. Tamam bir dahi olmayabilirsiniz. Fakat Thomas Edison’un şu sözünü hatırlayın. ” Başarı %99 çalışma %1 ilhamdır. ”

Düş kırıklığına uğratıldığınızda öfkenizi kontrol etmekte güçlük çekiyorsunuz. Kontrolden çıkmadan önce düş kırıklığına uğradığınızı karşınızdakine belirtmelisiniz. Eğer konuşmak imkânsız ise bunu bir not ile belirtebilirsiniz. Böylece öfkenizi içinize atmamış olursunuz. Böbrek taşının en önemli etkeninin öfkeyi içinizde tutmak olduğunu unutmayın

Jüpiter Satürn ile uyumlu
Amaçlarınıza sabrınız, dayanıklılığınız, iyi plan yapma ve doğru yargı yeteneğiniz sayesinde ulaşıyorsunuz. Güvenilirsiniz. Sözlerinizin arkasında durmakla birlikte Gerçekleştiremeyeceğiniz sözlerde vermezsiniz. Bu özellikleriniz insanların sizi sevmesine yol açar çünkü size güvenirler. Sorumluluklarınız ve istekleriniz arasında iyi bir denge kurarsınız. Yalnız başına çalışırken daha iyi motive olursunuz. Bir konuya saplandığınızda onun ne kadar süreceğinin önemi yoktur. Başladığınız işi sonlandırmanın vereceği keyfin tüm eforlarınıza değeceğini düşünürsünüz.

Neptün Plüton ile uyumlu
İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.


Haritanızda tereddütte kalınacak bazı konumlar var. astrolojide-evler/ linkindeki konuları inceleyerek size uymadığını düşündüğünüz konumlar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
:s Çok teşekkür ederimKullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 760
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 22
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 73 time
İletişim:

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 12 Kas, 01:55

Büyük keyifti :gul


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Burcunuk
Mesajlar: 1
Yaş: 32
Kayıt: Cmt 02 Ara, 15:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaş: 32

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Burcunuk » Cmt 02 Ara, 15:59

11 ‘mayis 1985 sivas sabah 10:12 dogumluyum
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 760
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 22
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 73 time
İletişim:

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 02 Ara, 21:01

İlk fırsatta


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 760
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 22
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 73 time
İletişim:

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 11 Ara, 01:45

Burcunuk yazdı:
Cmt 02 Ara, 15:59
11 ‘mayis 1985 sivas sabah 10:12 dogumluyum
Resim

Resim


Güneş Boğa Burcunda

Olumlu Özellikler: Pratik, güvenilir. Uyumlu, tahammüllü, güçlü değer yargıları var. Kararlı. Sanata ve güzelliğe düşkün. Güçlü istekleri var. Sıcak kanlı. Para sahibi olur. Duygulara önem verir.

Olumsuz Özellikler: Tembel. Kendine düşkün. Statik. Sıkıcı. Yeterince esnek değil. Orijinalite eksikliği, inatçı. Alıngan.

Yükselen Burcunuz Yengeç
Sizin en belirgin özellikleriniz arasında duygusallık, merhametli oluş, hassaslık ve sadakat göze çarpar. Adeta gözyaşlarının akmaya hazır bir insansınız. Son derece anaç ve korumaya yönelik davranırsınız. Sevdiğiniz insanların her şeyi ile ilgilenirsiniz. Bazen bu ilginiz karşı tarafı bıktıracak boyutlara çıkabilir. Sizin için sevgi, aile, baba ve anne çok önemlidir. Buna karşın maddi güven içinde bulunmayı da istersiniz. Sizin evinizden, ailenizden ve vatanınızdan uzaklaşmak son derece zordur. En göze çarpan şey sizdeki güven eksikliğidir. Sizin gerdanınız erken yaşlarda belirmeye başlayacaktır. El ve ayaklarınız da küçüktür. Yaşınız ilerledikçe göbek kısımlarında yağlanma göze çarpacaktır. Sizin en belirgin özelliğiniz yürüyüşünüzdür. Hemen dikkati çeker.

Ay Kova Burcunda
Bağımsızlığa çok önem verirler. Hoşlarına gitmeyen şeylere asla katlanmazlar. Hoşlarına giden şeyleri de mutlaka yaparlar. Orijinal laflar, fikirler üretirler. Dil öğrenmeye istidatlıdır. Akılcı, mantıklı ve idealist olurlar. Gerçekleri arayış, yeni şeyler öğrenmek çabaları vardır. Çılgın hobileri vardır. Arkadaş olarak sevilir. Daima dostları vardır. Ama kendi ölçülerine uymayan kişiyi değersiz görür ve ilgisini keser. İyi kalpli, marhametlidir, yardım etmekten kaçınmaz, ama duygu seline kapılmadan. Kafasındaki kişiyi bulmuşsa, ideal bir eş olur. Kıskançlığa, şüphelere düşmez. Eşinden de bunu bekler. Sevdiğini belli etmemesi, eşini çileden çıkartabilir.

Merkür Koç Burcunda
Cömerttir. İyi bir dost olur. llgilendiği alanda kısa yoldan ilerleyerek başa geçer. Hazıra konmaktan ziyade, deneyerek, yaşayarak bizzat öğrenmeyi tercih eder. İyi bir önderdir. İnsanlara yardım eder. Sertlik ve kabalıktan uzaktır. Oldukça cana yakın ve sıcakkanlıdır.Yeni fikirler ureterek, zekice tartışmalara girmekten hoşlanır. Gezmek, değişik insanlar tanımak en büyük zevkleridir. Kendini fazla önemseme gibi bir özelliği vardır.

Venüs Koç Burcunda
Venüs sosyallik, ilişkiler ve bağlılık arzuluyor. Koç; açık sözlü, ısrarcı ve kontrolü ele almak ister. Bu sebeple ilişkilerinizde hararetli ve talepkar olabilirsiniz. Hisleriniz ve tutkularınız çok çabuk harekete geçebilir ve sosyal, manevi veya ilişkiniz ile ilgili durumlarda liderlik eden konumda olmak isteyebilirsiniz. Kısacası istediğinizi elde eden bir yapıya sahipsiniz. Fakat problem ise bir kere istediğiniz şeyi elde ettiğiniz zaman çok çabuk sıkılabilirsiniz. Sizin için kovalamanın, takibin heyecanı ele geçirmekten daha önemli. Haliyle romantizminiz heyecan ile tetiklenebilirken, hedefe ulaştıktan sonra sadece sıkıntı ve monotonluk kazandığınızı düşünmektesiniz.

Sizin her zaman fethedilecek yeni yerler ve hedefler vardır ve siz bunların peşinden gidersiniz. Heyecanın peşinden gitme isteğiniz neredeyse sizin için bir sefer niteliği taşıyor. Venüs’ün en kötü özelliği ise başkalarını memnun etmek için çok uğraşmanız ve neredeyse hiç direnç göstermemektir. İlişkilerinizde sizi domine edecek ve kendi isteklerini sizin istekleriniz yerine gerçekleştirmeye tercih edecek partnerleri tercih edebilirsiniz. Koç burcundaki Venüs sizi iddialı fakat baskıcı olmamaya çağırmakla birlikte, memnun edici fakat kendinizi çok da ezdirmemenizi tavsiye ediyor. Rekabet etmek ve savaşmaktan hoşlanıyorsunuz hatta kimi zaman sırf eğlence olsun diye kavga etmekten çekinmiyorsunuz. Davranışlarınız konusunda kimi zaman düşüncesiz olabiliyorsunuz ve bundan maalesef en çok size yakın olan kişiler etkilenmekte. Sabırsızlık ve bencillik sizin için bir problem olabilir.

Mars İkizler Burcunda
Fiziksel ve zihinsel açıdan durmadan çalışan arılar gibisiniz. Aynı anda birden fazla aktiviteye yoğunlaşıyorsunuz, meşgul olmayı seviyorsunuz ve sıkıntıdan nefret ediyorsunuz. Zihniniz her daim aktif ve alarm halinde ve sürekli yeni bir şeyler öğrenmek için çabalıyor. Bilgiyi adeta bir sünger gibi emiyorsunuz ve zihinsel aktivitelere adeta dalıyorsunuz, tartışmaktan münazara etmekten haz duyuyorsunuz. Fakat kendinizi çok germemeli biraz rahatlamalısınız. Ellerinizle kendinizi ifade edebiliyorsunuz ve mekanik yeteneklere sahip olabilirsiniz. Fakat harekete geçmeden evvel düşünmeyi öğrenmelisiniz ve biraz sabırlı olmaya çalışarak kendinizi belalardan kurtarabilirsiniz.

Bazen sırf bir şeyi yapmış olmak için yapıyorsunuz fakat bu her zaman iyi bir şey olmayabilir. Harekete geçmeden evvel biraz derine inmeye çalışın, irdeleyin. Seyahat etmek sizin için her daim güzel ve çekici çünkü neler öğrenebileceğinizi veya kimlerle buluşabileceğinizi kestiremiyorsunuz. Yanık veya kazalara dikkat etmelisiniz ayrıca kısa vadeli projelerde başarılı olabileceğiniz gibi uzun vadeli projelerde özellikle sabır ve kararlılık gerektirebilecek işler sizin için hiç kolay değil. Enerjinizi birden çok şeye aynı anda vererek sonunu getiremeyeceğiniz işlere kalkışıyorsunuz. Değişikliğe, çeşitliliğe ihtiyacınız var. Zeka oyunlarını, yarışmalarını seviyorsunuz fakat itici gücünüz fizikselden çok zihinsel. Hedeflerinize ulaşmak için zekanızı, espri yeteneğinizi, iletişim becerilerinizi ve fırsatçılığınızı kullanıyorsunuz, fakat enerjinizi korumayı ve konsantrasyonunuzu toplamaya çalışın bu sayede vaatlerinizi gerçekleştirebilir, işlerinizi bitirebilirsiniz.

Satürn Akrep Burcunda
Ciddi, soğuk, zor açılan kapalı bir kutudur. Kendini sürekli bastırır. Duygularını ifadede zorlanır. Aşk, sevgi, sex kökenli sorunları olur. Kıskançtır. Öç almağa yatkındır. En azından kişinin dersini verir. Belli etmemede çok güçlüdür. Kendini beğenmiş değildir. Ama sessiz ve derinden bir yönetmendir. Gizli, mistik, esrarengiz konulara ilgi duyar. Başkalarının girmekten çekindiği tehlikeli işlere girmekten çekinmez. iyi ve dikkatli bir gözlemcidir. Konulara, olaylara analizci bir gözle bakarak farklı şeyler yakalar. Sevdiği kişilerle ilgili çeşitli üzüntüler yaşar.


GEZEGENLERİN EVLERDEKİ KONUMLARI

Gezegenlerin sahip olduğu enerji birçok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarken ki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 10. evde
Sizin için önemli olan yegâne şey başarılı olmak. Parlamak ve başarılarınızla hatırlanmak istiyorsunuz. Kişisel başarıya ulaşmak için güçlü bir motivasyona sahipsiniz. Hırslısınız ve kuvvetli yetenekleriniz var. Yüksek konumdaki insanlar kariyerinizi geliştirmenizde size yardım edebilir.

Ay 7. evde
Evlilikte, ortak çalışmalarda verimlilik ve iyi şans verir. Evlenmek bir ihtiyaçtır. Eşte ebeveyn özellikleri arar. Uyumlu bir ortam yaratmak en önemli amacıdır. Bu amaç uğruna yalan söyleyebilir. Duygulu ve hassastır.

Merkür 10. evde
İş alanlarında, politikada, insan ilişkilerinde yaratıcı düşüncelerle dikkat çeker. Ancak destekleyici etkiler yoksa fikirleri uygulama alanına sokamayabilir. Edebi konuşmalarla insanları etkileme gücü vardır.

Venüs 9. evde
Muhtemelen seyahat etmeye aşık ve bu seyahatlerden kendinize fayda sağlamayı bilen bir yapınız var. Doğduğunuz yerden farklı bir şehirde, ülkede yerde oturabilirsiniz. Farklı kültürleri anlama ve öğrenme isteğiniz var. Yapancı kültürlerin müziği, resmi size hitap eder. Hukuk eğitimi size hitap eder.

Mars 11. evde
Yüksek idealleriniz ve umutlarınız var. Hayatta bunlara ulaşma çabası içerisindesiniz. İnsanlara faydalı buluşlar yapmak istiyorsunuz. Kalıplaşmış kurallar ve eskimiş gelenekler size terstir. Yenilik sizin özünüzdür. Bu özgürlük aşkı her şeye karşı çıkma ve bazen olayları abartmanıza neden olabilir. Dostlukların bozulması be gizli düşmanlıklar olasıdır.

Jüpiter 7. evde
Jüpiter’in bu konumu size evlilikten yana şans verir. Kendinden daha yüksek eş, bu yolla gelen kazançlar olasıdır. Siz ortak çalışmalarda, toplum ilişkilerinde, insanların arasını bulma, hak ve adaleti sağlamada oldukça başarılısınız. Ayrıca bu konumda eğer sert bir etki varsa insanlara kendini büyük göstererek, yüksek beklentiler içine sokar. Evlilik yoluyla maddi zararlar yaşatır.

Satürn 5. evde
Muhtemelen sevilmediğinizi ve taktir edilmediğinizi düşünüyorsunuz. Aşka duygusal yaklaşmazsınız. Akıllı ve ciddi ilişkiler ararsınız. Duygular ve romantizm sizin için yok gibidir. Sevginizi ve memnuniyetinizi göstermek sizin için zordur. Mutlu bir kişi değilsiniz. Güçlü bir örgütlenme yeteneğiniz vardır. Sessiz sakin ama kararlı adımlarla çevrenizdekilere sözünüzü dinletirsiniz. Size tavsiyem biraz kendinizi unutup karşınızdakilere biraz sıcak davranmanızdır.

Uranüs 5. evde
Sevgiyi duygusal bağlılık olarak görmez. Kafaca anlaşabileceği, akıllı ve farklı sevgili seçer. Tek birine bağlı kalmaz. Ahlak kurallarının aşar. Ayıp, günah gibi kavramlara bakışı farklı yöndendir. Birlikte yaşamak için mutlaka evli olmanın gerekliliğini kabul etmez. Orijinal hobileri vardır. Kumar gibi risklere çekinmeden girebilir. Çocuklarını özgür olarak yetiştirir.


Neptün 6. evde
Birlikte yaşanılan kimselerden çeşitli zararlar gelir. Çalışma hayatı sorunlu olur. Genellikle doğru kimseleri seçmede isabetli karar verilmez. Çok mükemmel olma isteği ters tepebilir. Aradığını bulamama başarısızlığa neden olur. Sağlık konusunda endişe verir. Yersiz korkular, hastalanma endişesi, hastalık hastası olmağa yol açabilir. Sert etkiler varsa gerçek sağlık sorunları verir. Evcil hayvanlara sevgi ve koruma duygusu kuvvetlidir.

Plüto 4. evde
Aile yaşamı sorunludur. Anne baba ile çeşitli fikir ve davranış ayrılıkları vardır. Çocuklukta pek çok rahatsız edici duygular yerleşir. İlerde bunları atma çabası ile sıkıntılar yaşarlar. Her konuda sözünün geçmesini ister. Sorunların kaynağı kendisi olsa bile bunu asla kabul etmez. Ev ve aile konusunda kesin değişiklikler yapmak zorunda kalabilirler. Her zaman mutlu bir aile özlemi duyar. Çocukluğunda annesini veya babasını bir şekilde kaybeder. Buna sebep ölmeleri veya anne babanın ayrılması olabilir. Hayatını sil baştan kurmak zorunda kalabilir. Erken yaşta olgunlaşır. Tabiata karşı olağanüstü bir şekilde bakar, gizemlerini keşfetmek isterler. Bu amaçla çalışmalar yaparlar.


GEZEGENLERİN BİRBİRİYLE KONUMLARI

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmeyeceğini gösterir.


Güneş Ay ile uyumsuz
Bencilliğiniz ve hep kendinizi düşünmeniz çevrenin sempatisini yitirmenize neden oluyor. Tercihlerinizde kendinizle çelişirsiniz. Çünkü bilinçli olarak verdiğiniz tercihleriniz her zaman duygusal ihtiyaçlarınızla çelişir. Buna beynin kalple çelişmesi de diyebiliriz. Kendiniz iki farklı yöne çekiliyormuş gibi hissettiğinizden karar vermek sizin için zordur. Doğru şeyi yapmaya çalışır fakat doğrudan asla emin olamazsınız.

İlişkilerinizde ki ana karmaşanın sebebi de budur. İnsanlar aslında ne istediğinizi asla bilemezler. Ayrıca sizde onların ihtiyaçlarını anlayamadığınızdan beklentilerini karşılayamazsınız. Kararlarınız ile duygularınız arasında bir dengeye ihtiyacınız var. Yaşam enerjiniz bir yüksek de bir aşağıdadır. Yaşam enerjiniz yüksek iken yapabileceğiniz kadar çok şeyi yapmaya çalışmalısınız. Böylece enerjiniz düşük olduğunda kendinizi yıpratmamış olursunuz. .

Güneş Jüpiter ile uyumsuz
Biraz fazla iyimser ve güvenli olma eğilimindesiniz. Rahatınıza düşkün ve müsrif bir yapınız var. Bencil yönünüz bazen başkalarına yardım etmenizi engelliyor. Dinsel inançlarınızda fanatik olabilirsiniz. Size yenilikçi diyemeyiz uğraştığınız projeleri eskilerin yoluyla halletmeye çalışıyorsunuz.

Hayattaki limitleriniz ve sorumluluklarınız için bazen yorulmak bilmeden çalışacaksınız. Hedefe giden yolda inancınız bazı noktalarda test edilecektir. Otorite ile yasal sorunlar olasıdır. Kendine güven ve egoizm çizgisini iyi dengelemeniz gerekir. Biliyorum kendinizi önemli hissetmek istiyorsunuz buda egonuzu tetikliyor. Önemli konularda kendinizi göstermek istiyorsunuz. . Sosyal prestij sizin için önemlidir. Eğer dikkatli düşünüp öyle karar vermeyi öğrenirseniz spekülasyonlardan korunmuş olursunuz. Lüks yaşantıyı sevmeniz kilo problemini beraberinde getirir. Aktif olmalı ve egzersizi unutmamalısınız.

Güneş Satürn ile uyumsuz
Bencil, soğuk, duygusuz, endişeli, korku dolu, güvensiz olma eğilimindesiniz. Zalimce arzularınız olabilir. Tedbirli ve dikkatlisiniz sorumluluk ve görevlerinizi büyük bir disiplin içerinde yaparsınız. Gerekli olandan fazla çalışmaya meyillisiniz. Yeni aktiviteler tecrübe etmek yerine daha önce yapmış olduğunuz aktiviteleri tercih edersiniz. Kendine güvensizlik, kişisel olarak kendini yetersiz hissetme, yalnız gibi düşüncelerle boğuşursunuz. Üzerinde çalıştığınız işleri projeleri zamanında teslim edemezsiniz ve muhtemelen yöneticilerinizle bu konuda problem yaşarsınız.

Doğum haritanızdaki bu konum kolay bir yerleşim değildir fakat bu yerleşim size sabır, dayanıklılık ve metanetli olma gibi özellikler vermiştir. Öğrenmeniz gereken insanlara karşılık beklemeden bir şeyler verebilmeyi öğrenmektir. Aşkınızı paylaşın kendinizi ve ilgi alanlarınızı insanlarla paylaşın. Şu ana kadar çok bencil bir tavır sergilediniz.

Bundan sonra insanlarla paylaşımı ve iş birliğini öğrenmelisiniz. İkinci eleştireceğimiz konu ise çok yüksek standartlarınız ile mükemmeliyetçi bir yapınız var ve diğer insanlarında bu başarı kriterlerine uymasını istiyorsunuz. Birinci başarı kriterleriniz gerçek dışı, ikinci ise ulaşılması imkansız hedefler. Bu durum üzerinizde müthiş bir stres ve hayal kırıklığı yaratıyor.

Ay Venüs ile uyumlu
İçgüdüsel olarak insanları nasıl memnun edeceğinizi ve nasıl ilgi göstereceğinizi biliyorsunuz. Kibar ve düşünceli tavırlarınız çevrenizce sevilmenizin nedenidir. Kadınlarla iyi ilişkiler kurarsınız. Güzelliği, harmoniyi ve lüksü seversiniz. Tatlı yiyeceklere ilginiz kontrol edilmelidir. Çevrenizde popülersiniz. İnsanları ve onlarla çalışmayı seversiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı dengede tutmayı öğrenmelisiniz

Ay Mars ile uyumlu
Duygulu, yüksek enerjili ve sağlıklı bir kişisiniz. Zorluklarla ertelemek yerine onlarla yüzleşirsiniz. Basitçe üstlerine gider çalışarak onları ortadan kaldırırsınız. Kendi sorunları hakkında bir şey yapmayan sürekli şikâyet eden kişilere sempatiyle bakmazsınız. Çok sık hasta olmazsınız. İnsanlar sizin çevrenizde olmayı sever çünkü onlara enerji aşılarsınız. Karşı cins sizi eğlenceli ve çekici bulur.

Ay Jüpiter ile harmanlanıyor
Toleranslı ve affedicisiniz. İnsanlara ikinci bir şans verirsiniz. Böylece insanlardan iyi şeyler umar hatalarından ders almalarını istersiniz. İnsanları rahat ve mutlu hissettirmede çok hünerlisiniz. Duygusal olarak cömert oluşunuz sizi arkadaşlarınız arasında popüler yapmıştır. Doğum haritasındaki bu yerleşim size finansal açıdan olum yansır.

Kendinize gülme ve kötü durumlarda bile olaylarda mizahi bir yön bulma yeteneğiniz var. İyimsersiniz, iyi bir dinleyicisiniz insanları anlar ve kendinizi onların yerine koyabilirsiniz. İnsanları yargılamadan onlara tavsiyeler verirsiniz insanlar tavsiyelerinize güvenir. İyi zaman geçirmeyi seversiniz fakat bazen çalışmanız da gerektiğini unutursunuz. Fiziksel ve duygusal olarak kendinize çok yüklenmeyin Hassas olduğunuz zamanlarda kendinizi yemeğe verirsiniz. Kilo problemleri yaşamamak için kendinizi kontrol etmeyi öğrenin.

Ay Uranüs ile uyumlu
Zihniniz; yenilikçi, atik, orijinal ve hayal gücünün yanı sıra iyi bir sezgiye sahiptir. Sanata da bilmede yeteneğiniz vardır. Astrolojiye, elektroniğe ve bilgisayara ilgi duyarsınız.. Hareketlerinizde oldukça özgür ve gayri ihtiyaridir. İnsanları gevşetmek ve oyuklarınsan çıkarmak için sık sık beklenmedik ve mizahi söylemlere başvurursunuz. Sürprizlere ve heyecana ve yeni olan her şeye bayılırsınız. Özgür hissetmeyi seversiniz. Hayatınızdaki sıra dışı deneyimler ani ve beklenmedik değişikleri beraberinde getirir. Birçok orijinal fikir ve konseptiniz ve insanlar için çok yararlı olabilecek projeleriniz vardır. Duygusal patlamalarınızın kontrol edilmesi gerektiğinin farkında olun.

Merkür Yükselen ile uyumsuz
İçinde kıpır kıpır bir enerji vardır. Çok fazla bir yerde oturamazsınız. Entelektüel insanlarla konuşmayı fikir paylaşmayı ve tartışmayı seversiniz. Böyle zamanlarda çok fazla konuşmaktan düşüncelerinizi açıkça ifade etmede zorlanırsınız.

Mars Jüpiter ile uyumlu
Kendinize güveniniz, şevkiniz ve yaşama gücünüz var. Aklınızda kurduğunuz her şeyi başarabileceğinize inanırsınız. Zamanlama anlayışınız iyi ve ne yapıp ne yapmayacağınızı önceden görme yeteneğiniz var. Yarışmalardan zevk alır ve genelde şakacı bir tutum sergilersiniz. Genellikle kendinizle yarışır ne kadar uzağa gidebileceğinize ve ne kadar başarabileceğinizi sınamak istersiniz. Sınırlarınızı zorlayacak şeylerden keyif alırsınız. Maceradan risk almaktan ve doğa sporlarından hoşlanırsınız. Hayata karşı genellikle pozitif ve iyimsersiniz. Bu açı size varlık getiriyor. Fakat aynı zamanda sahip olduğunuz varlığı kolayca harcama eğiliminiz var. Sahip olduklarınızı harcarken yarın hakkında endişelenmezsiniz.

Jüpiter Uranüs ile uyumlu
Beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkacak. Yüksek hedefleriniz var be biraz tuhafsınız. Diğer insanlar sizi zamanın biraz ötesinde görebilir. İyimsersiniz. Becerikli yaratıcı ve orijinal bir zihne sahipsiniz. Fen bilimlerine karşı eğiliminiz var. Kibar, konuksever ve arkadaş canlısısınız. Sahip olduklarınızı cömertçe sunmaktan çekinmezsiniz. Her zaman arkadaşlarınıza yardım edersiniz.

Yeni şeyler öğrenmek için fırsatların olduğu, sizin gibi alışılmamış insanların bulunduğu yer, yaşamak için seçtiğiniz ilk yerdir. Rutin ve tekrar eden işer sizin için çok sıkıcıdır. Bunları yapmaya zorlandığınızda şevkiniz kırılır. Kendi şeylerinizi kovalamak için özgürlüğe ihtiyaç duyarsınız. Bir yere bağlanmış olma düşüncesi sizi korkutur. Çünkü bir şeyleri başarıp başaramayacağınızı görmek istersiniz. Para ve diğer finansal kaynaklar size beklenmedik ve ani yollarla gelir.

Neptün Plüto ile uyumlu
İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Horoskop” sayfasına dön