1. Ev Terazi

1. ev terazide, 1. ev terazi burcunda, 1. ev terazi, 1. evde terazi, terazi 1. evde, özellikleri, etkileri, sonuçları

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 915
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 98 kez
Teşekkür edildi: 124 kez
İletişim:

1. Ev Terazi

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 12 Ağu, 21:50

1. Ev Terazi Burcu Özellikleri
Resim

1. Ev Terazi Burcu Özellikleri

1. Ev konumunda Yükselen Terazi Burcu uzlaşma becerisine sahip, insanlarla ilgili, diplomatik ve adil bir bireysel yapıyı belirtir. Terazi süreci bundan sonra yüzeydedir. Yükselen Terazi'nin insanı devamlı olarak çevresindeki güçlere uyum sağlamaya çalışarak benliğinde bir denge duygusu oluşturmaya çabalar. Bu Yükselen'in güzelliklerle olan birlikteliğini bireyin görüntüsünden de gözlemleyebiliriz. En rahat ve hazırlıksız halinde bile Yükselen Terazi Burcunu pasaklı halde görmek olası değildir. Görünüşündeki güzellik gibi diplomatiklik ve çekicilik de onun ayrılmaz bir parçasıdır. Kişinin en tipik ihtiyacı paylaşmaktır ve yalnızlık çektiği pek görülmez. Bu ihtiyaç onu çoğu insan ile temas halinde olmaya zorlar, ama onun için mühim olan muhtaç bulunduğu gerçek uyum ile sevgiyi sağlayacak samimi yakınlığı keşfetmektir. Bu şahıs kimi zaman, insanlarla beraber olabilmek, yalnız kalmamak için kendi arzularından vazgeçmeyi bile göze alabilir. Diplomatik ve zarif tavırlar ortaya koyar.

Yeteneklerini göstermek için kesinlikle pozitif fırsatlar oluşturur, egoistlik yapmaz. Terazi yükselirken doğan şahıs çatışma ve mücadeleden kaçma, görünüşte de olsa uyum oluşturma eğilimindedir. Hayatını sürdürmesinin tek şartının ısrar etmemesi, sessiz kalması ve işleri daha çok karıştırmaması olduğuna inanmıştır. Etrafındakiler devamlı olarak uslu oluşunu takdir ettikleri için sorunun gittikçe komplike bir hal alması kaçınılmaz olur. Rekabet, hiddet ve kıskançlık hislerini ortaya koyarken kendisini hiçbir vakit güvende hissetmez. Gerçek benliğinin farkına varmakta güçlük çeker. Kendisi için direnmeyi hiçbir vakit öğrenemeyebilir. Barışçıl yaklaşımları ve iyi davranışlarıyla gereksinimlerini kolayca elde etmiş olması mümkündür. Savaşmayı bilemez ve mücadele gerektiren her şeyden vazgeçebilir. Uyum sağlama yeteneği gerçek heveslerini gizlemesine sebep olan alışkanlıklar oluşturur.

Kendi dile getirmek istediklerinin yerine başkalarının duymak istediği şeyleri söylemeyi tercih edebilir. Gerçeklerle karşılaştığında hüsrana uğrar; uyumlu oluşu başkalarının ona aldırış etmemeleri ihtimalini doğurur. Yükselen Terazi Burcu kalabalığı pek sevmez. Küçük gruplarla kendisini daha rahat hisseder ve samimi gelen, bireysel ilişkileri tercih eder. Sanatsal kabiliyetleri kendisini dile getirmesine yardımcı olmak, ona yeni yollar açmak için yeterlidir. Yapıcı ve üretken enerjisi içindeki sevgiyi açığa çıkarmasına, daha hareketli bir hayata sahip olmasına yardımcı olacaktır. Hoş bir zarafet yarış denge ve adaleti temsil eden Yükselen Terazi'nin en mühim özelliği, adil bir yarışçı olmasıdır. Her konunun iki yüzünü de görüp değerlendirmekte üstün kabiliyetleri vardır. Doğaları adil olanı ortaya çıkarmaya iter. Ancak doğru bildiklerini, bir Koç veya Aslan gibi ateşli şekilde savunmaz. Son derece sakin ve soğukkanlı davranır. Sürekli nezakete önem verdiğinden, konuşmaları hep seviyelidir ve kavga etmesi de çok zordur. Bunun neticesinde tartışmalarda çoğunlukla başarılı olur. Çoğu başarılı politikacının Yükselen burcu Terazi'dir. Yükselen Terazi, uyum ve tertip demektir.

Karışıklıklardan uzak durmaya çalışır, zor bir anda huzursuz olur, dengeleri bozulur. Yeniden dengesini sağlayabilmek için olayların muhakemesine girişecektir.Yükselen Terazi insanının kendisine has büyülü bir ifadesi vardır. Görünümleri çok etkileyicidir. Hayranlık uyandırmaktan büyük bir tatmin aldıklarını düşünebilirsiniz. Statüleri onlar için önemlidir. Dalgalanmalardan hoşlanmadıkları için, değişikliklere kapalıdırlar. Gerçekten düşündüklerini değil de, başkalarının duymak istediklerini söyleme eğilimindedirler. Düzen ve ahengi güvenliğini sağlamak uğruna bireysel görüşlerinden vazgeçebilirler.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 5 misafir