1. Ev Aslan

1. ev aslanda, 1. ev aslan burcunda, 1. ev aslan, 1. evde aslan, aslan 1. evde, özellikleri, etkileri, sonuçları

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 915
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 98 kez
Teşekkür edildi: 124 kez
İletişim:

1. Ev Aslan

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 12 Ağu, 19:19

1. Ev Aslan Burcu Özellikleri
Resim

1. Ev Aslan Burcu Özellikleri

1. Ev konumunda bulunan Yükselen Aslan samimi, çoşkulu ve dramatik bir bireysel yapıyı belirtir. Aslan süreci bundan sonra yüzeydedir. Yükselen Aslan insanı amacıyla öncülük ve liderlik, yöneticilik gerçekleştirme doğaldır. Sanki dünyaya kendi bireyselliğini, hegomanyasını ve kuvvetini göstermek amacıyla gelmiştir. Yaşam Enerjisi her vakit yüksektir. Dışadönük, hem de kalben bir teşhirci, gösterişçidir. Utangaç olsa dahi ilgi odağı olmayı başarır. Davetlerin ve sosyal ilişkilerin yaşam kaynağıdır. Yüksek sesle gürleyebilir, büyük işler peşinden koşabilir, ama zaferinden sonra sırtının sıvazlanmasını bekler. Çevresini eğlendirmek, sahnede bulunmak onun işi olduğuna göre, enerjisi düşük bulunduğu dönemlerde gösteriyi erteler. Yükselen Aslan Burcunu aklına koyduğunu gerçekleştirmekten hiç bir şey vazgeçiremez. Nereye gitmek istediğini ve o bölgeye nasıl ulaşacağını bilir. Kararını verdikten sonra önünde kimse duramaz. Yaptığı her şey ilginç bir biçimde enerji doludur. Hareketleri başkalarını etkilemek amacıyla oluşturulan hareketler değildir. Onun pastorik dramatik yapısını yansıtırlar. Yükselen Aslan Burcuna insanların ilgisi bir nevi kendiliğinden yönelir ve bu ilgi onu bir tür baskı altına alır, her vakit "form"da olmaya çalışır. Aslan kendisine oluşturulan iyilikleri unutmaz. Bağlılığı sınırsız, hafızası güçlüdür.

Takdir edildiği sürece sadık ve vefakardır. Sevgisi ve cömertliği sınırsızdır. Karşılık olarak sırtının okşanmasını hatırlatıcı kendisine özgü yöntemleri vardır. Belirli Aralıklarla teşekkür bekler. İlişkilerini bozucu davranışlar karşısında aslında incinir. Kin tutmaz, yalnızca meydana çıkmaz ve soğuklaşır. Kendini yaralayan bireyi görmezden gelip, yaşamdaki konumunu en aza indirger. Aslan kişiliğinin vazgeçilmez öğeleri asalet ve gururdur. Eğer kaynaklarını tükettiğini hissederse hali aslında acıklı olur. Cömertliğini, cazibesini ve iyi yaşama becerisini meydana koyması zorunludur, yoksa ızdırap çeker. Egosu doğru beslenmişse elindeki kaynaklarla yetinebilir, ufak takdirlerle mutlu olabilir. Değer duyguları gelişmemişse yaptıklarıyla çok övünen, avantaj taslayan biri olabilir. Umduğu ilgiyi ve alkışı almadığı vakit kibirli, küstah davranabilir. Kendisine ters düşse bile yalnızca onaylanmak ya da insanları memnun etmek uğruna gösteri krizine kapılabilir.Öfkeleri alev gibi çok açık, samimi ve hareketlidirler ve işleri iyi gittiği zaman, içlerinin huzuru yüzlerinden okunur. Mutluluklarını olası olduğunca çok insana dağıtmak ve paylaşmak isterler. Düzen, cesaret, dayanıklılık bu insanların başlıca erdemleridir. "Güneşli" yüzleri, gereksinimleri olan ilgiyi kolaylıkla görmelerini sağlayacaktır.

Güç ve kumanda etmeye düşkün olduklarından, lüzum olmayan hallerde bile denetimi ele almaya çalışabilirler. Kendi yükümlülükleri altında olmayan konularda bile, vazifeyi üstlenirler. Kendilerine çok güvenirler. Olayları gereğinden daha hafife alıp panik olmadıklarında, politik yaklaşımlar geliştirerek daha basit ve kestirmeden sonuca ulaşabilirler. Öfkeleri alev gibidir, bir anda parlayıp, aynı süratle söner. Çok dayanıklı görünmelerine karşın çok çabuk yıkılabilirler. İşler iyi giderken her şey kontrolleri altındadır, lakin ters gittiğinde kumandayı hızlı kaybederler. Yaşamlarında ikileme sebep olan insanları görmezlikten gelmeyi tercih ederler. Cesaretleri ve rahatlıkları kimi zaman çizmeyi aşarak, problemlere neden olabilir. İnatçıdırlar ama tat kaçıracak derecede değil. Çok Romantik ve duygusaldırlar, kimi zaman aptal aşık haline düşebilirler. Kendilerine iyilik yapan insanları katiyen unutmazlar, kendi gerçekleştirdikleri iyilikleri de takdir eden, kıymetini anlayan arkadaşlarına karşıda ellerinden gelen tüm şeyleri yaparlar. Lüks ve asalete olan düşkünlükleri, yalnızca görüntü amacıyla büyük paralar harcamalarına sebep olabilir. Doğuştan oyuncu olan bu kişiler, her şeyin belli bir seremonisi olması gerektiği düşünürler. Hayatı da bir merasim gibi yaşarlar, tabii ki bu törende kendini kral ya da kraliçe rolünde görme eğilimleri vardır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir