Burca göre dost, düşman!

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Burca göre dost, düşman!

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Prş 08 Eki, 17:05

NOT4:

Şunu da ilave edeceğim ama bunu "insana secde etmek"olarak algılamayın..

Diyeceğim şudur:Biliyorum beni tüm olanlardan sonra affetmeniz zor lakin,afedemezmsiniz?..çünkü çok acı çekiyorum..hiç hatırım yok yanınızda..hayır akreportala geri dönme telaşı değil bu..bunun alt yapısı falan değil yani..sadece yüreğimin sesi..

not:Akreportal'a aslında hiç dönmemeliyim..çünkü kimseler beni istemiyor biliyorum..ama diyelim ki bir geri dönmek istedim(çünkü ben oraya çok alıştım,sevilmesemde ailem kabul ettim),ama çok uzun zaman sonra dönmek isterim..(en az beş yıl..bilemedin 17 yıl:)..Ama dönmesem daha iyi..
En son MAVİ LOTUS tarafından Pzt 19 Eki, 14:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 09 Eki, 12:52

NOT5:

Şunları da ekleyim yeri gelmişken..aslında bunları yazmak ağrıma gidiyor..ama yazmalıyım..zaten yazmadığım ne kaldı ki..

**

Akreportal'dakilkerin lotus'dan nefret sebebi tek konu değil..Hangi birini yazayım:(

**

1)Lotus'un dikkat çekme çabası..kendini sevdirme çabası..ve kendini beğendirme çabası..

2)Lotus'un o sevgi hikayesinde verdiği savaş..ve o savaştan daha ziyade o kalbi yeniden kazanmaya çalışması..zaten en çok da bu antipatik gelmişti insanlara..ama değer görmemek,hakir görülmek ne kadar ağır gelir insana(özellikle bayanlara ağır gelir)..bu ağırlığı taşıyamamıştı lotus ve o kalpte yeniden değeri olsun istemişti..sadece bir değeri olsun istemişti..başka birşey değil..

not:Lotus'dan nefret sebeplerini bu 2 madde ile özetledim..ama aslında bu maddeler çoğaltılabilirde..(ne yazıkki..)

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 09 Eki, 13:04

MAVİ LOTUS yazdı:NOT5:

Şunları da ekleyim yeri gelmişken..aslında bunları yazmak ağrıma gidiyor..ama yazmalıyım..zaten yazmadığım ne kaldı ki..

**

Akreportal'dakilkerin lotus'dan nefret sebebi tek konu değil..Hangi birini yazayım:(

**

1)Lotus'un dikkat çekme çabası..kendini sevdirme çabası..ve kendini beğendirme çabası..(sevgi ve ilgiye açlık..bundan kaynaklıydı bu çabaları..)

2)Lotus'un o sevgi hikayesinde verdiği savaş..ve o savaştan daha ziyade o kalbi yeniden kazanmaya çalışması..zaten en çok da bu antipatik gelmişti insanlara..ama değer görmemek,hakir görülmek ne kadar ağır gelir insana(özellikle bayanlara ağır gelir)..bu ağırlığı taşıyamamıştı lotus ve o kalpte yeniden değeri olsun istemişti..sadece bir değeri olsun istemişti..başka birşey değil..

not:Lotus'dan nefret sebeplerini bu 2 madde ile özetledim..ama aslında bu maddeler çoğaltılabilirde..(ne yazıkki..)
not:alıntı yaptım..çünkü ilk maddede düzeltme yaptım..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 09 Eki, 13:33

MAVİ LOTUS yazdı:
MAVİ LOTUS yazdı:NOT5:

**

**

1)Lotus'un dikkat çekme çabası..kendini sevdirme çabası..ve kendini beğendirme çabası..(sevgi ve ilgiye açlık..bundan kaynaklıydı bu çabaları..)

not:alıntı yaptım..çünkü ilk maddede düzeltme yaptım..
İŞTE BİR ALINTI DAHA..

Öncelikle yukarıdaki alıntıyı okudunuzmu?..önce onu okuyun..yani bugün buraya yazdığım herşeyi okuyun..

okudunuzmu?..

okuduysanız bugün son olarak şunu söyleyeceğim..

ama son olarak bir de şu linke bakın:

http://www.akreportalnet.com/portal/vie ... hp?t=15080

Çekim yasası son yıllarda gündemde..ve buna kısmen de olsa inanıyorum..

Ben iyimser düşünmeyi severim..ve hayata daha çok pembe gözlüklerle bakan bir Polyanna'yım..

ve son 2 yılda o kadar çok yara aldım ki artık iyimser olamaz oldum..çünkü içim kan ağlıyor..ve son 2 yılda -bende zaten var- olan "değersizlik"hislerim daha çok su yüzüne çıktı..

Ama artık buna bir son vermeliyim..çünkü eğer buna devam edersem "çekim yasası"tüm olumsuzlukları üzerime çekecek..ve böyle devam edersem gün geçtikçe bu değersizlik hissi iyice artacak..ve ben iyice tükeneceğim..

şunu herkes çok iyi bilir:Ümitsizlik ilk terkedilmesi gereken en kötü huydur..hiçkimseye yakışmaz..hatta lotusa dahi yakışmaz..ÜMİTSİZ YAŞANMAZ!!!...

ve şuandan itibaren tüm geçmişimdeki hatalarımı geride bırakıp şunu söylüyorum kendime:lotus hadi yeniden ayağa kalk.."insan" olmayı inşallah başaracaksın..neden başaramayasın..BAŞARACAKSIN!!!...hem de tüm bu olan bitene rağmen..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 19 Eki, 14:39

Merhaba intu..Eğer Akrep_S yada alone bunu o linke(şuan içinizden geçeni söyleyine)taşırsa öncelikle vefan için çok teşekkür ederim..benim ne kadar az sevenim varmış..sanırım sen de önemsiyorsun yada seviyorsun..ama şunu da belirtmeden geçemiyeceğim..sana çok kırılmıştım..neyse dünya hali..herşey münkün..bir söz vardır:"Tamam dersin..dostum dersin..dostun değildir bilemezsin.."

Yok yalnış anlama bu sözler sana değil..hepimize..dost olmak değilde DOST KALMAK(herşeye rağmen)en zor zanaat..vefa en zor zanaat..

Oraya dönerim dönmesine de böyle gizli gizli nereye kadar..evde bilgisayar yok..ve biliyorsun nete gitmem yasak benim:)hatta oraya yazmamda yasak..gerçi akrep-burcunda olmamda yasak ama bakma işte..burada olmayı daha masum görüyorum..hem ben akreportal'a yazacak kültür düzeyinde de değilim..o düzeye gelmem için kırk yıl gerek:)..ve orada beni kimse istemiyor ki birkaç kişiden başka..bakarmısın ben gidince herkes geri dönmüş..ve çok haklıydılar bu tepkilerinde biliyorsun..ama ben de haklıydım..tabi kendimce:)

en iyisi geri dönmemem ama belki bilgisayar eve gelirse geri dönerim..ki bu çok uzak ihtimal..eşim dediki:Çoluğa çocuğa karışmadan sana bilgisayar yok..yani bir çocuğum olursa eşim ödül olarak eve bilgisayar getirecekmiş..aslına bakarsan bence getirmemeli:)..çoluk çocuk perişan olur..çünkü ben bilgisayarın başından kalkamıyorum:)..
En son MAVİ LOTUS tarafından Sal 20 Eki, 14:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 20 Eki, 13:09

not:Tüm bunlara bir ilave de bulunmak istiyorum..orada benimle hala alay edenlere bir sözüm var..derdin nedir lotusla..sen dön kendine bak..evet biraz tuhaf biriyim..ama bunu alay konusu olarak görmüyorum..aksine herşeyimle gurur duyuyorum..herşeyimle..en azından senin kadar ruhsuz değilim..sen nasıl bir insansın ya..ben sana ne yaptım ki..ne yaptım..saygısızlık yapanda sensin..ruhsuz olanda..gerçekten tanıdığım en kalpsiz insanlardansın..Seni Allah'a havale ediyorum..çünkü ben az da olsa değer verdiğim insanlarla mücadele ederim..değer vermediklerimi senin yaptığın gibi karalamam..ben yok sayarım..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 20 Eki, 13:46

ve bir NOT daha:Aslına bakarsanız geçmişi bugün şöyle bir değerlendirdimde ve etrafıma bir baktımda tüm fikirlerim şuan itibarıyla değişti:Yaptığım ettiğim kendime..KİME NE!..Kusururlarımdan yalnışlarımdan kime ne..BU SÖZÜ SÖYLEMEK İÇİN MEĞER NE KADAR GEÇ KALMIŞIM!..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 21 Eki, 13:08

VE BİR NOT DAHA:Bu link eğer taşınırsa bunu basitlik olup gülüp kınamadan önce lütfen şu linke bakarmısınız:(özellikle mavi lotus'un notuna bakın)

https://www.akrep-burcu.com/post137684.html#p137684

Bu arada ben bunu basitlik olarak görmüyorum..heleki şuan bulunduğum yeri haber verme çalışması olarak hiç görmüyorum..Zaten bilen biliyordur benim nerede olduğumu..

Evet burada olduğumu böyle linklerler duyurma çabasında asla değilim..çünkü burayı sessisken seviyorum..Nette ilk defa bu kadar huzurluyum..ve bir sürü beni hiç anlamadan eleştiren ses duymak istemiyorum artık..çok yoruldum ve kırgınım çünkü..