12. Ev Terazi

12. ev terazide, 12. ev terazi burcunda, 12. evde terazi, 12. ev terazi özellikleri 12. ev evlilikte sorunlar görülen ev

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 903
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 98 kez
Teşekkür edildi: 116 kez
İletişim:

12. Ev Terazi

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 30 Ağu, 17:39

12. Evde Terazi Burcu Etkisi - 12. Ev Hayaller ve İç Alem Evi ve Terazi Burcu
Resim

Hayaller ve İç Alem ile ilgili 12. Evde Terazi Burcu Etkisi - 12. Evde Terazi Burcu Etkileri

Utangaç biri olabilirsiniz. Sosyal mizaca sahipsiniz. Kendinize az ilgi gösteren insanı sevebilir ya da ilgi duyabilirsiniz. Eğer olumsuzlukla karşılaşırsanız sanatsal ve başka becerileriniz kolayca sönebilir.

İlişkileriniz olumsuz gitmişse suçlayacak birini arayabilirsiniz, bu kimi zaman geri teper, zan altında kalan ve suçlanan şahıs siz olursunuz.

Bu etki alanı gizli ilişkilere işaret eder, harita sahibi açık sözlü ve her şeyini izah eden biri gibi de görünse, bu sırada çok sayıda macera yaşıyordur ve karşındakine istediği şekilde görünebilir, bu konuda zorluk yaşamaz. Bu gibi ilişkilerinde cinsellik ilk sırada yer alır. Fantezilerini, isteyip te yapamadıklarını bu gibi ilişkilerde yaşama yoluna gider. Bu O'nun için heyecan verici ve farklı gelebilir.

Bu duruma engel olmaya çalışmalıdırlar, bu konum evlilikte büyük problem teşkil eder, içerisinde macera hevesi uyanırsa bunu yapmak için hemen herşeyi yapabilir ve olmayacak şeyler için evliliği de sonlandırmaya kalkabilir. Ayrı bir tehlikede bir arada olduğu şahıslardan gelebilir, evliliği devam ettirme kararı alabilir ancak birlikte olduğu insan yaşadıklarını eşine anlatmaya kalkabilir ve terazi 12. ev kurnazlığı da bir yere kadar yürür.

Bu tür ilişkiler ne kadar gizlenirse gizlensin er ya da geç ortaya çıkma eğilimindedir. Sonu çok dramatik ve acı bir şekilde bitebilir. Çok sayıda insanın yaşantısının olumsuz etkilenmesine neden olabilir.

Bu konumda evlilik sorunları sadece gönül ilişkileri ile ilgili olmayabilir. Anlaşmazlıklar, başkaları ile kıyaslamalar ve uyumsuzluklar bu konumda daha belirgin bir şekilde yaşanabilir. Bu konuma sahip olduğunu bilen birisi evlenecekse kendisini çok iyi bir bilinçle bu duruma hazırlamalıdır. Yaşanması gereken eninde sonunda yaşanacaksa buna hazırlıklı olmalıdır.

Olumsuz etkiler varsa böbreklerde ve belde problem ve sorun oluşturabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 9 misafir