1. Ev İkizler

1. ev ikizlerde, 1. ev ikizler burcunda, 1. ev ikizler, 1. evde ikizler, ikizler 1. evde, özellikleri, etkileri, sonuçla

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 915
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 98 kez
Teşekkür edildi: 124 kez
İletişim:

1. Ev İkizler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 10 Ağu, 20:40

1. Ev İkizler Burcu Özellikleri
Resim

1. Ev İkizler Burcu Özellikleri

1. ev konumunda bulunan Yükselen İkizler Burcu, gelişebilmek amacıyla sahibi olduğu bireysel karakterin geliştirilmesini belirtir. İkizler burcunun gelişim süreci artık yüzeydedir. İkizler Yükselen Burcu'nun insanı sıkıntıya katlanamadığı için etrafında bulunanların eğlence kaynağıdır. Devamlı olarak uyarılma ihtiyacı hisseder, çünkü zihni dinlenmek nedir bilmez. Sürekli hareket eder, çevrisinde çok sayıda insan bulunur. Kişiliği komik, oyunu seven, yaramaz ve tuzaklarla doludur. Çok çabuk yön değiştirebilir. İkizler burcu çift taraflı bir burçtur. Bu çift taraflılık Yükselende dışarıdakiler tarafından görülen maskeye değişken, oynak ve gelip geçici bir heves olarak yansır. İki işi birden yapmakta ve yön değiştirmekte çok mahirdir. Bu ikilem esasında hem bağımsız hem de bağımlı olma ihtiyacından kaynaklanır.

Özgürlüğünün elinden kaçacağı korkusu ile tam olarak kimseye yanaşıp kendisini teslim edemez. Birisiyle yaklaştığını hissettiği anda bağımsızlığının tehdit edildiği endişesine kapılır. Sevgi ihtiyacını dile getirmesi çok kolay olmayabilir. İkizler burcu yükselirken doğan kişi görevinin asil bir anlamı olduğuna inanırsa parlak zekasını insanlığa ulaştırmak üzere harekete geçirir. Karakterinin olumlu olmayan tarafı dedikoducu, fitneci, kışkırtıcı karakteristikler sergiler. İnsanları baştan çıkarmak için işve yapıp onları şaşırtmaktan büyük keyif alır. Burçlar kuşağının en flörtçü burcudurv . Kendisine gerçekten değer verip sevenlerden kaçmak gibi bahtsız bir yönelimi vardır. Çitin öte yanındaki çimler her zaman daha yeşil görünür. Heyecan ve macera peşinde koşarken kimlerin kırıldığına fazla aldırış etmez. Sadece kendi yaşamı, kendi gözlemleri ve ihtiyaçları ile ilişkilidir. Hep kendi ilgi alanlarından söz eder. Sözcükler ve değişiklikler kendisiyle yüz yüze gelmesini engelleyen engeller gibidir. Eğer gerçek tabiatını anlayabilirse, Yükselen İkizler Burcu'nun gelişmesi ve olgunlaşması yine bu huzursuzluğu ve ikilemi sayesinde olur.

İkizler insan olmanın ikilemini temsil etmektedir. Hareket yaşamın ta kendisi! Yükselen burcu ikizler olan bir kişinin herhangi bir şeye olan ilgisi çok çabuk değişebilir. Tek bir konuya saplanıp kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Bu sebeple devamlı farklı ve alternatif konulara yönelir ve ilgi duyduğu alanlarını yeniler. Aynı anda birden çok konuyla ilgi kurabilir, birden çok iş yapabilir ve farklı yerlerde de bulunabilir. Zihinsel faaliyetleri devamlı hareket eder. Devamlı fikir üretirler. Yükselen İkizler Burcu, sosyal etkinliklerde başarılı olurlar. Kişi, insan ilişkilerinin en yoğun olduğu konulara yönelecek olursa daha mutlu olur. Etraflarının devamlı insanlarla dolup taşmasını isterler. Çok cana yakın ve neşelidirler.

İkizler burcu sürekli değişen ruh halleri ile herkesi şaşırtabilir. Bu onların bilinçli yaptıkları bir davranış değildir. Çevreleri tarafından bu yüzden garip karşılanırlar. Yükseleni ikizler burcu olanlar kendisine son derece güvenir görünürken, içten içe güvensizlik yaşayabilir, sakin ve huzurlu davranmayı öğrenmeye ihtiyacı vardır. İletişim konusunda son derece yetenekli olduğu için gazetecilik, editörlük, kısa hikaye yazarlığı (Uzun yazacak kadar sabrı yoktur), reklamcılık ve halkla ilişkiler gibi işlerde çok başarılı olabilirler. Zekasının çok kıvrak olması görünümüne aksedecek ve son derece çabuk hareket edeceklerdir. Neredeyse aynı zamanda birkaç yerde bulunabilirler. Değişikliğe olan yoğun arzusu sayesinde her zaman genç kalacaktır. Yükselen Burcu İkizler olan birisinin emekli olunca bir dağ kulübesinde şömine karşısına geçip oturması beklenemez. Birden fazla kişiliğe bürünebilir ve çok çeşitli görünüme sahip olabilirler.

Haritada olumlu olmayan etkiler görülüyorsa çok kolaylıkla yalan konuşabilir, ayaküstü hikayelerde anlatabilir. Aynı anda iki işinin olma ihtimali güçlüdür yada iki sevgilisi. Bir konudan diğerine, bir işten öteki işe, bir sevgiliden diğerine atlar durur. Bu sebeple başı derde de girer. Bulduğu herşeyi okumayı seven Yükselen Burcu İkizler olan kişi adeta yürüyen bilgi kaynağı gibi dolaşır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir